|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ni vesel otroka!
22.4.2008 19:05:49   
dusica04
S fantom sva skupaj 3 letauser posted image . Stara sem 25 let, on pa 34.  Imava se zelo rada in je najina zveza res tipi-topi. Vendar...
On ima od prej 8 letno punčko, ki ga redno obiskuje (vsak 2.dan in pri nama prespi vsak 2. vikend).
Sedaj pa sem noseča (6 tednov) ...čeprav sva otroka načrtovala, se je sedaj začel zelo čudno obnašati. Zanosila sem v prvo, kar je bilo res veliko presenečenje saj tega nisva pričakovalauser posted image .

Nekako je začel zdaj nenormalno klicariti svojo hčerko (prej tega ni počel, da bi jo večkrat na dan poklical), vsakič, ko gremo v trgovino ji nekaj kupi ( in to ne ravno poceni stvari). Prej sta si z njeno mamo vedno delila stroške glede nakupa oblačil in malo dražjih stvari. On pa je v zadnjem tednu kar prevzel vse finance in jo zasipava z darili.Najino finančno stanje sicer ni slabo, ampak če bo šlo tako naprej se bo to hitro spremenilo.
Saj je vse OK, ampak kje sem jaz. ???user posted image Mene pa, kot da me ni. Niti malo ga ne zanima kako se počutim. Dobro ve, da je to moja prva nosečnost in se vsega bojim...vsake male bolečinice me je strah. Pa sploh ne vpraša nič: "te še kaj boli, kako se počutiš?"...nič popolnoma nič. Če ni s hčerko , potem pa je s prijatelji. Kot da sploh nisem noseča...kot da se to sploh ni zgodilo.
S prijateljico sva se o tem pogovarjali in ona je mnenja, da ima on najverjetneje občutek krivde in se mu hčerka smili...češ: "boga, zdaj je pa več ne bo niti pogledala!"...kao jaz, da bi jo zapostavila.
Punce kaj naj nardim, to me tako žre in boli, da sem že čist depresivna. Vem , da se sedaj ne bi smela sekirati...ampak kako se naj ne, če pa se vse to dogaja?
Kaj mu je žal, da sem noseča in si je premislil?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:11:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dusica04

Imava se zelo rada in je najina zveza res tipi-topi.


Ocitno ni tako tipi topi...:).

Ce mu je "zal", ne vem. A si ga ze vprasala?
Cisto mogoce je, da se je ustrasil....

(odgovor članu dusica04)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:14:23   
Anonimen
precej nezavidljiv položaj. Moški sicer menda pokapirajo, da so atki, ko otročka vidijo (UZ ali pa v živo), zdi pa se mi, da je tvoj na žalost res malo zmrznu. Upam, da je samo prehodna faza. Mogoče pa so ga zagrabil očetovski hormoni, pa si daje duška z otrokom, ki je trenutno pri roki. Lažje se je verjetno ukvarjat z otrokom, ki mu lahko kaj kupiš, kot pa z otročkom, ki ga še prav videt ne moreš. Predlagam pogovor...karte na mizo...ne bo druge...vsekakor pa držim pesti, da se bo obrnilo tako da bo tudi zate dobro. Zdaj zagotovo potrebuješ partnerja še bolj kot prej. Povej mu to. Srečno.

(odgovor članu dusica04)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:15:39   
babyboooom
še jst sm zdej žalostna. Vrjamem, user posted image da ti je full hudo, pa še ta čustva, k te čakajo v cca. 5 mescu... Najbrž res noče da bi bla 1. hčerka ljubosumna, da ma ati novga dojenčka....Če bi bla starejša (1.hčera) ali full mlajša bi blo lažje. je pa user posted image sigurno vesel vajinega. Reč mu kej. Kaj čutiš, pa da zdej rabiš ljubezen....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:16:54   
Netopirčy81
Si  ga že vprašala zakaj je tak?Najbolje, da se pogovorita, da ti ne bo na koncu kej žal...Aja, pa upam, da se dobro počutiš in da bo z malo bebico vse ok.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:17:24   
babyboooom
mič, vrjem da je lahko vse tipi-top!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:17:53   
Anonimen
Po moje ga tudi krivda daje, da se ne bo mogel več toliko hčerki posvetiti.
Tebe pa že malo dajejo hormončki - v tem smislu, da si v glavi postavljaš tisoč in eno vprašanje in nanje tudi sama odgovarjaš, čeprav ne veš, kaj se dogaja v njegovi glavi, ker tam so pravi odgovori user posted image . Tako da moraš njega vprašat.

Pa lepo, mirno nosečnost!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:18:23   
dusica04
saj bi ga že vse povprašala...ampak ko se gre za njegovo ta malo, je to tabu tema. Vedno je ogenj v strehi, če se karkoli reče proti njej. Včasih sem rekla kaj v njeno korist, ampak je pač potem bil mogoče potreben kak vzgojni ukrep...no in sem že izpadla zmaj in nesramna in ne vem kaj vse...


joj kako to boli, ko ga vidim, da me čist ignorira!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:21:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: babyboooom

mič, vrjem da je lahko vse tipi-top!!!!!!!!!


Ves da ni....user posted image , razen v nasih glavah in teorijah.

Ponavadi take tipi-topi veze oz.nasa pricakovanja prinesejo prej razocaranje kot veselje. Zivljenje ni samo potica user posted image .

Ej, dusica, ne se sekirat user posted image , umiri se, zaradi sebe in vsega.

(odgovor članu babyboooom)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:21:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dusica04

Vedno je ogenj v strehi, če se karkoli reče proti njej.


A se ne gre zdaj za vajinega otroka?

(odgovor članu dusica04)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:22:36   
dusica04
hvala babyboooom za podporo.
Res je bilo do sedaj, do petka ko je izvedel, da sem noseča...vse je bilo tipi topi.
Njegovo ta malo sva vključila zelo uspešno v najino zvezo...vsi ttrije smo se dobro razumeli.
A zdaj pa naenkrat...šok!
Kako mu naj vse to pojasnim in vse to kar čutim...da ne bo še slabše?
Ali naj počakam, da sam ugotovi, da dela narobe?
kolk sem žalostna!user posted image user posted image user posted image
Netopirčy...se kar dobro počutim, razen teh bolečin v trebuhu (baje od raztezanja maternice)...hvala za skrb!

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:24:16   
dusica04
saj se gre za najinega otroka...ampak kot, da ta najin ne obstajauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:24:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dusica04

Vedno je ogenj v strehi, če se karkoli reče proti njej.


IZVIRNO SPOROČILO: dusica04

...vse je bilo tipi topi.
Njegovo ta malo sva vključila zelo uspešno v najino zvezo...vsi ttrije smo se dobro razumeli.


Malo samo sebe negiras....

Ni potrebe po idealiziranju stvari...ceprav bi sedaj rada, da je vse tipi topi.

(odgovor članu dusica04)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:27:22   
dusica04
jaz sam povem po resnici kako je...nič ne idealiziram...
tako je pač bilo, zdaj pa je drugače

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:29:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dusica04

jaz sam povem po resnici kako je...nič ne idealiziram...


Aha. Prav.

(odgovor članu dusica04)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:31:07   
trebušček2
Oj ti ljuba dušica,čimprej se resno pogovori z njim o svojih opažanjih in ga pač postavi pred dejstvo-sedaj imaš še čas,sicer pa sta lahko tud z otročičkom sama,nič vama ne bo manjkalo-verjemi ker imam izkušnje

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:33:16   
dusica04
joj to je res potem zadnja sila! ne želim si tega, da ostaneva sama...rada bi normalno družino, da smo vsi štirje skupaj srečni ( s štiri mislim tudi njegovo hčerko zraven)...
zdaj me je začel še bolj trebuh bolet, ko se sekiramuser posted image


(odgovor članu trebušček2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:35:35   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: dusica04

S fantom sva skupaj 3 letauser posted image . Stara sem 25 let, on pa 34.  Imava se zelo rada in je najina zveza res tipi-topi. Vendar...
On ima od prej 8 letno punčko, ki ga redno obiskuje (vsak 2.dan in pri nama prespi vsak 2. vikend).
Sedaj pa sem noseča (6 tednov) ...čeprav sva otroka načrtovala, se je sedaj začel zelo čudno obnašati. Zanosila sem v prvo, kar je bilo res veliko presenečenje saj tega nisva pričakovalauser posted image .

Nekako je začel zdaj nenormalno klicariti svojo hčerko (prej tega ni počel, da bi jo večkrat na dan poklical), vsakič, ko gremo v trgovino ji nekaj kupi ( in to ne ravno poceni stvari). Prej sta si z njeno mamo vedno delila stroške glede nakupa oblačil in malo dražjih stvari. On pa je v zadnjem tednu kar prevzel vse finance in jo zasipava z darili.Najino finančno stanje sicer ni slabo, ampak če bo šlo tako naprej se bo to hitro spremenilo.
Saj je vse OK, ampak kje sem jaz. ???user posted image Mene pa, kot da me ni. Niti malo ga ne zanima kako se počutim. Dobro ve, da je to moja prva nosečnost in se vsega bojim...vsake male bolečinice me je strah. Pa sploh ne vpraša nič: "te še kaj boli, kako se počutiš?"...nič popolnoma nič. Če ni s hčerko , potem pa je s prijatelji. Kot da sploh nisem noseča...kot da se to sploh ni zgodilo.
S prijateljico sva se o tem pogovarjali in ona je mnenja, da ima on najverjetneje občutek krivde in se mu hčerka smili...češ: "boga, zdaj je pa več ne bo niti pogledala!"...kao jaz, da bi jo zapostavila.
Punce kaj naj nardim, to me tako žre in boli, da sem že čist depresivna. Vem , da se sedaj ne bi smela sekirati...ampak kako se naj ne, če pa se vse to dogaja?
Kaj mu je žal, da sem noseča in si je premislil?



Zadnje čase opažam, da veliko tistih, ki na temu forumu iščejo pomoč pozabijo, da je treba najprej stvari reševati tam kjer nastanejo - torej s partnerjem. Pogovori se z njim. Ne rabiš mu ponujat rešitev, ne rabiš mu govorit kaj dela narobe in ga kritizirat. POGOVORI SE z njim. Povej mu kako se počutiš, kaj te skrbi in kaj si želiš. Povej, da tudi tebi ni vseeno za njegovo punčko in da bi rada, da oba skupaj postopata pravilno, da bo lepo sprejela bratca/sestrico.

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:38:21   
dusica04
saj vem...
sem pač upala na kak nasvet, preden se zadeve resno lotim.
Vseeno hvala vsem !

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:45:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dusica04

...čeprav sva otroka načrtovala


Aha. A si je premislil?

(odgovor članu dusica04)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:48:54   
maruškaŠ
Ja drugega kot veliko pogovora vama ne ostane, žal.

Jaz imam podobno situacijo, ker imam sina od prej in s sedanjim partnerjem dojenčka na poti. Sicer midva sva se o tem pogovarjala že pred samo nosečnostjo in sva imela splošno vizijo kako morava postopati. Za vse probleme, ki pridejo sproti pa se pogovarjava sproti - takoj in se tudi dogovoriva kako bova reagirala - predvsem je pomembno, da v vseh nastalih situacijah reagirava ENOTNO. Trudiva se, da sin občuti in ve, da se najina ljubezen do njega ne bo zmanjšala, po drugi strani pa paziva, da mu zaradi situacije ne bi preveč popuščala.

Kar se tiče njegove hčerke ti bom rekla tako, da tudi kadar se s kakšno njegovo odlčitvijo ne strinjaš - mu boš morala zelo obzirno povedati zakaj se ne strinjaš in kako bi ti raje naredila (in pazi, da bo to vedno dobro utemeljeno). Povej mu, da tudi ti želiš, da se no bo nikoli počutila zapostavljene, ampak da bi ji rada pokazala kako bo pridobila samo več ljubezni - poleg očeta in tebe bo sedaj imela tudi ljubezen bratca/sestrice in ljubezen do bratca/sestrice.

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:52:53   
jajula
verjetno se je mal ustrašu, mogoče je razlog tudi v prejšnji vezi, lahko da je prihod otroka z bivšo žensko vse še poslabšal in ga je strah da ne bo tudi vajina zveza zaradi otroka trpela....se mi pa zdi, da če ne bi želel otroka, bi ti to povedu oz. bi še vedno hotel kakšno kontracepcijo uporabljat...mogoče ga je presenetilo,da se je vse tok hitro zgodilo in se mora privadit na idejo, da prihaja novo bitje, pusti mu malo časa da se privadi da bo spet očka...pusti ga malo na miru, pelji ga s sebojna ultrazvok, da vidi vajinega otročička, mogoče ga takrat premakne.

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:59:25   
karmy
mogoče se boji da mu boš rekla: izbiraj med svojo hčerko in NAJINIM otrokom... najboljše je da mu zagotoviš da se ne boš nič drugače obnašala do njegove hčerke po porodu in da ju boš obravnavala enakopravno... 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 19:59:36   
vesel
Dušica probi se temeljito pogovorit s partnerjem.
drugače,če te pa nau poslušal pa ubogaj nasvet od trebušček2,se strinjam z njo.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ni vesel otroka!
22.4.2008 20:12:20   
piščanc
pa kaj pretiravaš punca, saj nisi na aprestolu, noseča si kojmaj 6 tednov. kaj pa če ti biti? a zdaj mora pa nonstop za tabo skakati in te spraševati. kaj šele bo potem ko boš par mesece vnoseča.

jaz mislim da ti samo pretiravaš, tvojemu fantu se pa  tednov ne zdi nekaj VIP.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu dusica04)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?