|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne bi več jedla..
2.4.2008 13:08:55   
oktoberka
Moja skoraj 6 mesecev stara user posted image  je gh že od 4. meseca. Takrat smo začeli z uvajanje. Vsi smo bili zelo veseli, saj je hrano lepo sprejela in vedno cmokala med hranjenjem.
Zdaj pa zadnji teden ali pa dva opažam, da ji nobena hrana ne paše več, razen bananeuser posted image
Zdej pa ne vem, al se ji tok okus menja, al je to zarad tega ker so zobki na poti, al je pa to samo ena faza, ki bo slej ko prej minila.
Ne vem, a naj ji vsak dan še naprej ponujam različno hrano, al kako?
Aja pa še to bom povedala. Smo na adaptiranem mleku in mleka ne ljubi preveč, zato smo tud tako zgodaj začeli z uvajanjem, ker smo mogli, če smo želeli da popije mleko, ga dajati po žlici (že pri 3. mesecih).

Hvala vsem za kakšen pametn nasvet!

Pa vsem želim en lep zaspan dan!

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne bi več jedla..
2.4.2008 13:47:37   
ALEKSA13
Tudi moj skoraj 8 mesečni fantek mi dober teden ni jedel skoraj nič, dve ali tri žličke, potem pa ni hotel več odpreti ust. Pa tudi mleka je pil malo. Pred tem pa je ful jedel! No, pred dvema dnevoma pa je kar naenkrat spet začel normalno jesti. Ne vem pa vzroka, zakaj je bilo tako. Bolan ni bil. Po mojem je to tako obdobje, ko pač skoraj nič ne jedo....  

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne bi več jedla..
2.4.2008 14:49:12   
annie
Lahko pa so res zobki na pohodu...

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne bi več jedla..
2.4.2008 21:16:56   
piko12
Mi smo imeli pred 14 dnevi tako krizo, samo da je še 2 noči prejokal pa 3 se skoz zbujal, ker ga mučijo zobki. Smo imeli glih prvi pregled, pa je rekla, da ima vse zatečeno. Zdaj pa spet je kot velik.

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne bi več jedla..
2.4.2008 22:31:15   
Anonimen
Ko so rasli zobje, je pila samo mleko, nekaj dni skupaj...

(odgovor članu oktoberka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne bi več jedla..
5.4.2008 15:49:36   
pupica25
Mi smo stari dobrih 6.5 m, pa imamo zadnja dva tedna tudi male težave s hranjenjem. Ne vem v čem je problem- je tudi že lepo jedla, kar naenkrat pa so se obroki gh ful zmanjšali (po nekaj žlicah tudi ne odpre več ust), AM pa sploh noče več pit (razen ponoči, ko ji ga med spanjem prešvinglam).

Kaj naj naredim ?!

_____________________________

Moja pupica je stara že dobri 2,5 leti in čaka na družbo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne bi več jedla..
6.4.2008 11:25:00   
linika
Ne vem v čem je problem- je tudi že lepo jedla, kar naenkrat pa so se obroki gh ful zmanjšali (po nekaj žlicah tudi ne odpre več ust),
IZVIRNO SPOROČILO: pupica25


Mi smo samo žlico zamenjali:)). Ni hotela več tiste za dojenčke, ker je že 7,5 mesecev starauser posted image user posted image . Sedaj hoče met tisto, za limonado z dolgim ročajem. In spet odpira usteca....;))))
LP

(odgovor članu pupica25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne bi več jedla..
15.4.2008 10:43:42   
oktoberka
Pri nas tud menjava žlice ni palilauser posted image

Pa skoz bi sam banano jedla. Povsod jo morm dajat zravn da kej poje. Zdej pa mam tega dost, ker je vsa hrana istega okusa, pa ne vem kako nej jo navadm tud na zelenjavo in drugačne okuseuser posted image
Prosm naj mi kakšna svetuje


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu linika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne bi več jedla..
15.4.2008 10:46:29   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Pri nas tud menjava žlice ni palilauser posted image

Pa skoz bi sam banano jedla. Povsod jo morm dajat zravn da kej poje. Zdej pa mam tega dost, ker je vsa hrana istega okusa, pa ne vem kako nej jo navadm tud na zelenjavo in drugačne okuseuser posted image
Prosm naj mi kakšna svetuje



Ah, joj, pri 6 mesecih se ti pa res ne rabi nikamori muditi user posted image  kaj naj bi pri 6 m jedla pečenke opa čevape? kar počakaj, pa ne živčkari.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne bi več jedla..
15.4.2008 10:48:29   
Anonimen
Naš ima tudi zdaj pavzo. user posted image  Razlog: nov zobek. Pa je lepo jedel, toda zdaj, ko mu raste zobek, bi se pač samo dojil. user posted image  

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne bi več jedla..
15.4.2008 18:09:45   
sandra85
naš ima tudi vsake toliko "štrajk" in se hoče samo dojituser posted image star pa je 7,5.m
mi je rekla P, da imajo lahko taka obdobja tja do 1 leta. sigurno pa je lahko pri vas tudi zobek kriv. če noče mleka, je res mal težko zdaj....če ne, je meni P v taki situaciji predlagala, da ga 1 dan samo dojim, pa bo pol boljše



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne bi več jedla..
18.4.2008 11:19:46   
oktoberka
IZVIRNO SPOROČILO: oktoberka

Pri nas tud menjava žlice ni palila

Pa skoz bi sam banano jedla. Povsod jo morm dajat zravn da kej poje. Zdej pa mam tega dost, ker je vsa hrana istega okusa, pa ne vem kako nej jo navadm tud na zelenjavo in drugačne okuse
Prosm naj mi kakšna svetuje



Ah, joj, pri 6 mesecih se ti pa res ne rabi nikamori muditi kaj naj bi pri 6 m jedla pečenke opa čevape? kar počakaj, pa ne živčkari.


Sej noben ni rekel da se mi kam mudi. Si mogoče narobe razumela. Zanima me samo kako to, da je že ful lepo jedla, zdej pa naenkrat ne več. Samo to je bilo moje vprašanje.

Pa hvala vsem za odgovore!

Lep dan vsem!


_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne bi več jedla..
18.4.2008 11:52:46   
sergi
Pri nas smo tudi imeli štrajkanje po 6 mesecu. Pri 5 sva začeli z uvajanjem in je res vso sadje in zelenjavo lepo sprejela in jedla, potem pa kot da bi odrezal ni hotela jest. 1 teden smo bili samo na mleku in čaju. Potem pa sem jo počasi spet začela nazaj uvajat, ampak počasi,  je nisem nič kaj silila. Okoli 7 meseca je pa dobila apetit. Mislilm da so bili takrat problem zobki ali pa kaj drugega, verjetno je tako tudi pri vas.

(odgovor članu oktoberka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne bi več jedla..
18.4.2008 12:29:28   
ThinkPink
Hi!

Lahko ti povem, da je bila pri nas ista situacija. Skoraj 14 dni ful štrajka pri hrani, zadnji teden pa je vse kar sem spravila v njo bila kurja in zelenjavna juhica ter mleko. Nič gh. Ust sploh noče odpreti, ko vidi žlico. Včeraj sma zato šla k P, danes na urin, blato, kri in so ugotovili, da ima trebušno virozo in ji zato nič ne paše. Drugače pa je dobre volje, vročine nima. Dali so nama protidehidracijski prašek in linex, naj bi v par dneh bilo ok.

Je morda to vzrok pri vas?

(odgovor članu sergi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?