|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vročina in Quinny Buzz
25.5.2008 22:51:18   
msambo
Imamo Quinny Buzza 2007 in opažam, da je zdaj, ko je že prav toplo Lani v njem zelo vroče. Pomoje zato, ker je sedež podložen s peno. A ima katera podobne težave? Ponavadi se nikoli zelo ne poti, razen na sprehodu. Posledica tega je, da non stop joka v vozičku in jo je treba vzeti ven in nosituser posted image . Oblečem jo pa isto kot sebe. Verjetno bo treba dati za hrbet kakšno pleničko oz. brisačko, če bo pomagalo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vročina in Quinny Buzz
25.5.2008 23:01:50   
timoteja
Kako jo boš pa pripela z varn.pasovi? Imam isti problem z PP Pramette, barva oranžno - siva, voziček sicer super, ampak ob nakupu nisem bila pozorna na vrhnji material, ki je bolj plastičen, in ko bo vročina, bo deklica po mojem notri čisto mokra, brisačke ji ob hrbtu niti ob sedežnem delu ne morem dati, ker jo potem ne morem pripeti,stari smo 5,5 mes.

(odgovor članu msambo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vročina in Quinny Buzz
25.5.2008 23:17:59   
Anuška79
Mi smo imeli take probleme pri sinu (neki NO Name voziček). Kupila sem mu ovčjo kožo, vanjo naredila odprtine za pasove in jo namontirala v voziček. Nikoli več ni imel potnega hrbta, ker ovčja koža poleti hladi, pozimi pa greje.

Isto imamo sedaj pri Quinnyju Freestylu - mala se brez kože sploh še nikoli ni peljala v vozičku.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vročina in Quinny Buzz
26.5.2008 13:17:48   
tana13
Kje si pa kupila ovčjo kožo?

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vročina in Quinny Buzz
26.5.2008 13:19:51   
tana13
Kje se pa  kupi ovčja koža? Pa če katera ve okvirno ceno?

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vročina in Quinny Buzz
26.5.2008 16:17:09   
msambo
Na to sploh nisem pomislila. Ovčjo kožo imam novo, ker sem jo pozimi uporabljala v košari. Je pa kr velika 45 dm.  Bom probala kje manjšo dobit, ker sedež pri Buzzu je kr majhen.

Jaz sem jo kupila v Usnju, v Celju. Imajo jih pa tudi v Lesnini (Levec), pa pri kakšnem krznarju oz. trgovini z usnjem.

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?