|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varnostna ograjica v stanovanju..
6.2.2005 11:37:18   
Seven*
A jo uporablja katera? Kako se obnese? Jaz bi jo potrebovala zato, da psa locim od dnevne sobe, pa vendar je psica potem se na nek nacin prisotna, ker nas vidi ipd.. Mali se namrec plazi in me je strah, da bi ga nehote pohodila. Ce ima katera za posodit za mogoce dan dva, bi bila zelo vesela. Zadeva je namrec draga in bi jo mogoce prej sprobali, preden jo kupimo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Varnostna ograjica v stanovanju..
6.2.2005 15:23:55   
Jančika_
Čuj, kaj pa če za začetek zagradiš vrata kar s stojalom za cote? Tak postrani ga postaviš in z njene strani nasloniš na vrata, da ga ne more prevrnit.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Varnostna ograjica v stanovanju..
6.2.2005 18:04:05   
Seven*
Tezka bo Jancika.. Ne poznas moje Onyx. Vecni otrok... To je nebi zadrzalo, sploh nekaj tak neprevec fiksnega..

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Varnostna ograjica v stanovanju..
6.2.2005 20:13:35   
frutka_
Seven pesa na ketno...hihihi.Ravno dovolj dogo da seže do vode in hrane...:zmeden::(:zmeden:Saj ne...malo se hecam. Kaj pa če jo izoliraš in zapreš na balkon ali v katero sobo?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Varnostna ograjica v stanovanju..
6.2.2005 22:56:17   
Seven*
Ona hoce bit v neposredni blizini, da vidi kaj se dogaja. Ce jo zaprem v sobo je ful zalostna, pa vrata je ze tak spraskala, da bo pocasi luknja nastala (ne pretiravam)..

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Varnostna ograjica v stanovanju..
6.2.2005 23:40:33   
Mandarin
Kakšnega psa pa imaš? Zakaj misliš, da bo prevrnila otroka? Psi se navadno znajo prav lepo obnašati z otroki, ja prej obratno problem - otroci "mučijo" pse. :) :)

Malo poišči, enkret je že bila debata na to temo na RR ... in zdi se mi, da sem enkrat (za spremembo) srečala zelo luštno debato na to temo na Med.over.net.

lp

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Varnostna ograjica v stanovanju..
7.2.2005 9:01:40   
Seven*
Zato ker je psica en velik otrok. Skace, se igra.. Pa ko pride kaksen obisk hoce biti v srediscu pozornosti in skoz rine v ljudi, jih lize..to pa marsikomu ni vsec. Zapirati pa je ne maram. Je namrec drugace fullll prijazna..

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Varnostna ograjica v stanovanju..
7.2.2005 12:08:51   
Anonimen
Seven, jaz je na tvojem mestu sploh ne bi zapirala nikamor. Če je mali Jakob preživel do sedaj, bo tudi v bodoče :)-
Če jo pa zdej izoliraš od dogajanja, bo pa še tolk slabše.
Ne vem, moje skromno mnenje :)-

Tinka

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Varnostna ograjica v stanovanju..
7.2.2005 14:20:35   
Seven*
Hmm. Saj ni problem ko smo sami doma. Problem je ko pridejo obiski.. Onyx bi jih lizala, skakala po njih, lubckala, ovohavala. Saj ene ljudi ne moti.. Vecina pa ne mara, da jim pes ocisti usesa in nos. :)- :)- :)- Pa bi samo takrat rabili. Da bi bili obiski v dnevni, Onyx bi pa lahko noter kukala.. :kuza: :kuza: :kuza:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Varnostna ograjica v stanovanju..
7.2.2005 14:32:35   
Anonimen
Bolje za psa, da ga naučiš, da uboga toliko, da ko mu rečeš, da naj gre na prostor, to tudi naredi. Potem pa ne rabiš nobene ograje. Koliko je pa star kuža?

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Varnostna ograjica v stanovanju..
7.2.2005 14:46:58   
Seven*
Kuza je star 6 let. Smo poskusali raznorazne metode vzgoje. Ne gre.. Mogoce mi rata pri otroku, da bo bolj poslusal. Hehe. Psicka ima pac prevec rada ljudi in se cela trese, ce se ne more tiscat k ljudem..

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Varnostna ograjica v stanovanju..
7.2.2005 15:28:50   
Anonimen
Pri nas to rešimo tako, da ko vemo, da bodo obiski, kupimo našemu kužatu BIKOVKO (a veš uno tadoooollggooo kito), pa jo grize na svojem prostoru, pa briga njega za ljudi. Sicer, jasno, da na začetku, bi najrajš vsazga polizal pa poslini, ampak se pa ob bikovki res umiri. Probaj. Vseen boljš, kot izolacija za ograjco.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Varnostna ograjica v stanovanju..
7.2.2005 15:38:36   
Seven*
Ja, tud mi se nekako resujemo na ta nacin.. Ideja je dobra. Hehe. :bravo:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Varnostna ograjica v stanovanju..
8.2.2005 16:47:55   
Ezi
Ja, tudi pri nas imamo preveč prijaznega kužija ;)... imamo varnostno ograjico, da mali ne bi po stopnicah lazil, kupili pa smo jo v Ikei (38 eur).

Lp, Ezi

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Varnostna ograjica v stanovanju..
8.2.2005 17:17:20   
Joe
Seven, kaj pa tri ali štiri vrvi, ki bi jih bilo možno napeti med dvema stenama? V obeh stenah naj bodo pritrjeni vijaki s krogom namesto glave, skozi katere nato napelješ vrv. Na eni steni so vrvi lahko stalno privezane, na drugi pa po potrebi.

Vse skupaj ne bi stalo več kot 1500 SIT.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Varnostna ograjica v stanovanju..
8.2.2005 17:20:45   
Joe
Če pa imajo vrvi na snemljivi strani na koncih privezane še kavlje ali debelejše rinke z majhnim vsekom, je namestitev vrvne pregrade takojšnja.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Varnostna ograjica v stanovanju..
8.2.2005 18:14:14   
Seven*
Ja, Joe. Ful dobra ideja. Lahko bi bila celo mreza, ki se napne.. Samo kaj ko nimam energije da bi sla vseskupaj kupit, kaj sele, da bi to izvedla.. Zal..

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Varnostna ograjica v stanovanju..
8.2.2005 20:02:23   
Jančika_
Ajde, Big Whale, dokaži, da nimaš dveh levih rok! Akcija!:kuza:

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Varnostna ograjica v stanovanju..
8.2.2005 20:06:15   
Joe
Če mi BW razloži osnove datotečnega sistema v Linuxu, pridem z vrtalno mašino, vrvmi in priborom!!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Varnostna ograjica v stanovanju..
8.2.2005 20:14:23   
Anonimen
Ali pa raje tisto mrežo za odbojko napnite, boste imeli še vi kaj od tega. Ali pa za tenis.

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Varnostna ograjica v stanovanju..
11.2.2005 19:05:38   
cuma
Ta zadeva z ograjco me zelo zanima...tudi jaz imam namreč tako "veselega" psa, da je včasih že prav nadležen. Sicer rad pokaže kako je priden in mirno leži na svojem prostoru 10 sekund potem pa ...:love:
spet neutrudno liže in izkazuje ljubezen našim obiskom. Če ti 32 kilski knedl;) leze "opa" pa ni ravno prijetno za vsakogar...tako da, Seven: ko boš sprobala ograjco (če se boš odločila zanjo) prosim sporoči odzive tvoje kužke!
P.S.
luknje v vratih (oziroma kaj podobnega) pa niso taka znanstvena fantastika niti pri nas doma..:hudicek:
lp cuma

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?