|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Duda - silikon ali lateks?
27.4.2008 18:03:55   
pikica_30
Katero naj vzamem? Prednosti in slabosti? Ali v bistvu ni tolko pomembno, kakšna duda je?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Duda - silikon ali lateks?
27.4.2008 23:43:07   
Lunca1
mi imamo lateks, se mi zdi bolj naravno. slaba stran je pa, da jih moraš hitreje menjat kot silikonske. Naš iz silikonskih sploh ne zna piti.

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Duda - silikon ali lateks?
28.4.2008 6:40:33   
Klarita
Mi smo in uporabljamo samo silikon. Izgleda bolj znosno, kot pa latex, ki mi je prav ugaben.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Duda - silikon ali lateks?
28.4.2008 6:47:55   
Ekaz
Otroček bo sam pokazal katera mu je bolj všeč. Mislim, da pri njemu prevlada oblika. Naši smo najprej dali Aventovo in jo je takoj zagrabila, potem pa smo jo izgubili in ji dali neko drugo (dobili smo jo ob rojstvu in je bil cucelj druge oblike) in je sploh ni marala...zato smo ponovno kupii Aventovo

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Duda - silikon ali lateks?
28.4.2008 8:05:57   
kristinaj
mi imamo tudi lateks. kot je že lunca1 navedla so bolj naravne, mehkejše in hitreje jih moreš menjavat..jaz jih cca na 1m.. in kot tudi njen, tudi naša iz silikonske ni hotela piti......

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Duda - silikon ali lateks?
28.4.2008 8:06:48   
frutka_
Jaz sem prvič imela iz lateksa dudke. So mehkejše. Aventove. Zdaj pa bom menda kar iste kupila. Imajo take zaščitne kapice priložene, da se duda ne maže, če jo imaš v torbi.

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Duda - silikon ali lateks?
28.4.2008 10:18:20   
Zofy
Hm, mi imamo oboje in naša mala ima oboje rada. Ne glede na obliko, ne glede na material, važno da ona lahko vleče...user posted image user posted image user posted image

Sem se pa tudi jaz spraševala kaj je boljše.. V šoli za starše so nam rekli, da je potrebno pri tisti iz lateksa pazit, da jo mali ne pregrizne, ko že ima zobe in jo zato redno menjat.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Duda - silikon ali lateks?
28.4.2008 13:45:11   
katja_k
frutka Avent že več kot eno leto nima dud iz lateksa, imajo samo silikonske. Ima pa chicco takšne iz lateksa in tudi pokrovček imajo.
Mi imamo chicco dude iz lateksa, ki jih menjamo na približno en mesec, zdaj manj pogosto, ker jo ima samo še za spat.

LP!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Duda - silikon ali lateks?
28.4.2008 21:08:19   
mayci
Naš mali je imel dudo že od začetka iz silikona, so mi vizualno bolj všeč kot lateks... Najprej smo imeli Aventovo, pa se mi ni zdela dobre oblike, potem pa smo kupili Nukovo in imeli njihove dude do konca.user posted image
Cuclja za flašo pa nismo uporabljali.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu katja_k)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Duda - silikon ali lateks?
29.4.2008 11:17:18   
pikica86
IZVIRNO SPOROČILO: Klarita

Mi smo in uporabljamo samo silikon. Izgleda bolj znosno, kot pa latex, ki mi je prav ugaben.


enako.smo pa dobili eno dudo iz silikona pa ni hotel vlečt.ti bo sam user posted image  pokazal, kaj mu bolj odgovarja.

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?