|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mnenje
3.5.2008 22:13:47   
Anonimen
Punce potrebujem samo vaše mnenje.Pred dvemi leti sem v Izolski porodnišnici rodila našega sončka.Takrat sem imela ginekologinjo v ZD Izola.Sedaj sem v 39.tednu in bi rada šla rodit v Postojno,ker tam imam tudi ginekologa ki spremlja mojo nosečnost.In sem si pri njih želela rodit tudi prvič.Kaj naj nardim??Šla bi v Postojno vendar edino kar mi je že zdaj hudo je to da bi mojga dvoletnika zelo malo vidla,pa najbrž bi imela tudi manj obiskov.
Kaj bi se ve odločile???
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mnenje
3.5.2008 22:23:48   
vesel
Naredi to kar ti srce narekuje.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mnenje
3.5.2008 22:26:05   
Naja30
V P si ponavadi samo 3 dni, tako da zarad obiskov se jaz ne bi obremenjevala. S tamalim boš pa tudi nadoknadila, ko boš spet doma.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mnenje
3.5.2008 22:33:41   
Anonimen
Se strinjam z  Najo

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mnenje
3.5.2008 23:13:07   
arabela*
Tud jaz bi šla tja,kjer bi zagotovo vedela,da je vredu.
Sama tud imam doma tri letnico,pa se bom najverjetneje na Ptuj odpeljala rodit.Vem,da bo hudo,ampak saj bomo preživeli.Saj če je vse ok,gre po treh dneh domov.Pa mislim,da z obiski tud nebi smeli preveč komplicirat.Naredi,kar ti srce narekujeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mnenje
4.5.2008 7:19:18   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3
V P si ponavadi samo 3 dni, tako da zarad obiskov se jaz ne bi obremenjevala. S tamalim boš pa tudi nadoknadila, ko boš spet doma.


Se kar strinjam - jaz sem 2x šla rodit 60 km stran od doma in imam tak namen tudi tretjič. Največ mi je pomenil obisk user posted image . Če se pa kaj zavleče in ostaneš dlje, lahko obiski vseeno naredijo malo izleta in vseeno pridejo do tebe user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mnenje
4.5.2008 8:54:39   
BrankaO.
Jaz sem rodila v celju pa sem itak bila le tri dni noter ko pa sem našo sončnico prinesla domov sta bili taveči dve še bolj veseli.......in še presenečenje je večje....vse tri dni sta ugotavljale kakšna je...
boš videla kako zanimivo je ko ti potem pove kaj vse misli ko še ne vidi pravega dojenčka!
srečno!

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Čudovita porodna zgodba, ki jo morate preb...
Nenadoma, prvič v mojem življenju, mi ni bilo pomembno, kaj si mislijo drugi. Ko sedaj gledam za nazaj, mislim da je to ...
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?