|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   tommy tub
12.2.2005 13:30:27   
smeja2
Glihkar sm pri sončku naročila tommy tub pa me zanima kakšne izkušnje mate (tiste k ga imate) z njim.
Baje ga zelo hvalijo:bravo:
lp vsem
Neposredna povezava do sporočila: 1
   tommy tub
12.2.2005 14:40:36   
tinčica
oj jaz sem ga tud naročila potem pa pride na obisk babica pa šok ko ji omenim da bi ga tam kopala, pravi da ima ona same slabe izkušnje z njim da se otroci postavlajo na nogce in vreščijo itd... da je še najbolj klasična banjica tista ta velika. no to je njeno mnenje jaz sem slišala že veliko mamic, ki pa so zadovoljne z njim. jaz bom imela kar banjico tudi zato ker je moj otrok tako velik ( 3 TEDNI 59cm) tako da ne vem kok dolg bi mi bil čebriček v uporabi. lp:):):)

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   tommy tub
12.2.2005 14:46:14   
ZARA
oj smeja2...men je zelo dober,nas ati Zaro se zdej pri vec kot 9 mesecih,z lahkoto kopa v njem...

lp

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   tommy tub
12.2.2005 15:11:17   
Anonimen
Mi smo začeli nekje pri treh tednih, ko sva otroku podpirala glavo, zdaj - skoraj dva meseca - pa je že samostojen. Samo še to čakam, da bo začel z roko čofotat in škropit.
Ni niti enkrat zajokal in se ni pritoževal na noben način. V tommyju naravnost uživa!

(odgovor članu smeja2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   tommy tub
12.2.2005 15:17:49   
brbra
Ja naš začne tudi kar vriskat ko vidi, da ga nesem proti kopalnici, ko pa vidi tommya se mu pa kar strže in bi šel kar oblečen notri:bravo:
Mi damo tomija v našo banjo in gre tatko z njim zraven se kopat in potem je mama gasilec samo, ker mali takoj vodo s tomija ven zbuta- tako da moram nonstop brisat in dolivat:((

Je pa res stvar v kateri neizmerno uživa :bravo: in nam ni niti malo žal da smo ga kupili :love:

Je tudi naša patronažka bila cela pametna kako je to slabo in blablabla pol sem pa ugotovila da je ona tako nerodna da ga ne zna vanj dat :zmeden:

lp:sloncek:

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   tommy tub
12.2.2005 15:22:31   
Annny
Mi imamo tako banjico kot Tummy in povsod se super počuti...v Tummyju sedi samostojno, se malo igra- skratka super!!
Za 'generalno' čiščenje pa priporočam še banjico...saj ni draga..mi smo kupili res eno super v Merkurju za 1800 sit!!
Aja, glede Tummy Tuba pokukaj v moj album:)

LP

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   tommy tub
12.2.2005 17:21:17   
smeja2
ja super
hvala vsem za odgovore
komi že čakam da bomo veselo čofotali:sloncek:
lp
Maja

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se računajo tedni in meseci v nosečno...
Dnevi, tedni, meseci, tromesečja? Če ste zmedeni, niste edini. Medtem ko nekateri govorijo o nosečnosti, ki traja 9 mese...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?