|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta v vrtcu
22.4.2008 20:51:19   
atanja
ČE ima otrok od zdravnika potrdilo za dieto zaradi alergije ali so v vrcu dolžni dajat drugo hrano? Ali pač mali ne dobi in mu moraš zraven dajat?
Kako mate drugi to zrihtano
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dieta v vrtcu
22.4.2008 20:51:53   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

ČE ima otrok od zdravnika potrdilo za dieto zaradi alergije ali so v vrcu dolžni dajat drugo hrano? Ali pač mali ne dobi in mu moraš zraven dajat?
Kako mate drugi to zrihtano


Če ima potrdilo od zdravnika, mu vrtec zagotovi drugo prehrano.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dieta v vrtcu
22.4.2008 20:54:00   
atanja
Pa morajo to naredit al je to samo dobra volja vrtca?

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dieta v vrtcu
22.4.2008 20:55:34   
mama_milchy
vrtec mora zagotoviti ustrezno prehrano otroku,  kateremu je zdravnik predpisal dieto.
pri nas v vrtcu s tem nimamo težav, ker jim pripravio ustrezen obrok

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dieta v vrtcu
22.4.2008 20:55:57   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: atanja

ČE ima otrok od zdravnika potrdilo za dieto zaradi alergije ali so v vrcu dolžni dajat drugo hrano? Ali pač mali ne dobi in mu moraš zraven dajat?
Kako mate drugi to zrihtano


Imeti moraš originalni izvid od zdravnika, ne od resonance!!!na katerem piše, da ima alergijo na to in to in ni problema. Ne rabiš nič seboj nosit.
Jaz sem prvič prinesla od Pediatrične klinike sedaj pa jim je dovolj če mi samo njegov pediater napiše potrdilo.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dieta v vrtcu
22.4.2008 20:56:17   
al1*
V vrtcu morajo upoštevati navodila alergologa. Če ima otrok potrjeno alergijo, mu mora vrtec zagotoviti hrani, ki je zanj ok.

_____________________________

lp


(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dieta v vrtcu
22.4.2008 22:14:51   
Naja30
Seveda mu morajo zagotoviti dietno hrano, ne bo lačen. Tebi pa ni treba nič nositi.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dieta v vrtcu
22.4.2008 22:36:18   
piščanc
tudi samo želja starša je dovolj za prirejeno prehrano. vzgojiteljica po pogovoru s staršem pošlje predlog diete, seveda pomaga tudi če pokličeš ali obiščeš dietetičarko v vašem vrtcu.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dieta v vrtcu
22.4.2008 22:39:42   
lex
Pri nas je mamica prinesla samo bombone in kekse za fanta z alergijo iz praktičnih razlogov: ko so ostali dobili ene bombone je on sam zahteval svoje (ne moreš verjet v kakšnih bombonih vse se skriva mleko) in kekse ko so ostali imeli kakšne buhteljne, krofe, potico,..... pač da ni vedno frutek jedel.

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dieta v vrtcu
23.4.2008 7:35:45   
nuala
Vrtec mora zagotoviti ustrezno prehrano.
Potrebuje potrdilo zdravnika, da ima otrok elergijo, pa tudi seznam dovoljenih ivil. Na podlagi seznama ti vrtec pripravi predloge jedilnikov, ti jih potem prekontrolira, pomaga tudi sestanek z dietetiarko.
Jaz sem Jakobu dajala v vrtec dodatno samo Medexove pikote in ene rieve pudinge, sam,o zato, da je bila prehrana bolj pestra.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dieta v vrtcu
26.4.2008 18:41:06   
taši84
če imaš potrdilo od zdravnika so jo v vrtcu dolžni tut dat. pr ns je tko. ker če otrok določenih stvari ne sme jest mu jih tut ne smem dajat.

_____________________________

**Septembra bomo trije....**

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dieta v vrtcu
26.4.2008 20:46:42   
Čupka
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2566290

Tu je bilo že nekaj govora o tem.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?