|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Previjalna komoda
28.4.2008 19:58:34   
pikica_30
Kje v Ljubljani oz. okolici (da ne bo treba do Ikee) kupiti ok in ne predrago previjalno komodo (tako da dam gor podlogo 75x80 - to so tiste večje podloge, ampak standardne velikosti)? Sem jih danes gledala v Baby centru, pa so vse čez 400 €! user posted image  Recimo da bi bila od 200-300 €, pa da bi zraven mogoče še kakšno omaro lahko kupila....Hvala za vse nasvete! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Previjalna komoda
28.4.2008 20:59:34   
lindy
Jest sem jo kupila v Pikapolonici za 150 evrov, pa je tudi tista tavečja, oz. ima tko podaljšan tisti del za previjanje!

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Previjalna komoda
28.4.2008 21:13:30   
ajdaN
Kakšne si pa gledalauser posted image ? Tukajle na njihovi spletni strani (http://b2c.baby-center.si/webclassification.asp?ClassID=465&ParentClassID=465) ni nobene čez 300€.

Mi imamo drugače dve "Lani" od Lipa (prva slikica). In jih lahko samo pohvalim. Je velika, stabilna, v tiste predale pa stlačim praktično vse cunje, ki jih nosita. Ja pa tudi podloga 75x80 gre gor, pa pri strani ostane še prostor za robčke in plenice.


(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.4.2008 23:54:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Previjalna komoda
29.4.2008 11:02:33   
kristinaj
najbolj komot boš, če si boš previjalno naštimala v kopalnici......

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Previjalna komoda
29.4.2008 15:45:17   
pepa6
Tud Novoles ima dobro previjalno v različnih barvah, več o njej si poglej tukaj. Imajo jo v Lesnini za 180 eur.
http://www.novoles.si/default.cfm?Jezik=Si&Kat=030401

Drugač pa imajo dobre previjalne tud na Rutarju, sam tam so cene previjalnih čez 300 eur. Tukaj si lahko pogledaš njihove previjalne, ki so kar v sobo postavljene:
http://www.welle-moebel.de/web/de/index.htm - cena te previjalne (soba Lenja) je okrog 350 eur.



(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Previjalna komoda
29.4.2008 22:43:46   
pikica_30
Hvala vsem za odgovore!

Pepa, tele sobice iz Wellemöbel so pa res luštne, tako da bom sigurno šla gledat v Rutarja! Pa tudi, če so malo dražje, če kasneje lahko dokupujem elemente in sestavim celo otroško sobico, se mi zdi, da se bolj splača kot če kupim eno previjalno za 250€ in jo potem dam stran, ko bom kupovala otroško! 

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pismo mojemu otroku, ki ga ni več
Danes, ko razmišljam o tebi, držim v naročju tvojo sestrico. Čudovita je, popolna je, srečna sem in ... hkrati neizmerno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?