|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imam podaljšano!!
20.6.2008 8:26:49   
bibyzan
user posted image user posted image user posted image Imam podaljšano porodniško. Sem ful vesela, da bom lahk z mjo pikico še do oktobra. Čeprav bo to ful hitro!!
Ja, včeri je naredila prve korake po štirih. Bravo,user posted image user posted image user posted image user posted image Tjaši!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Imam podaljšano!!
20.6.2008 8:38:02   
Davana
Čestitam!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Imam podaljšano!!
20.6.2008 13:06:11   
AinB
Čestitke obema!user posted image user posted image

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Imam podaljšano!!
20.6.2008 13:41:23   
Sonnja
čestitkeuser posted image

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Imam podaljšano!!
21.6.2008 11:41:58   
biba 78
Super, lepo to. Vidve še kar uživajta skupaj....user posted image

_____________________________

http://www.myhero.com/myhero/hero.asp?hero=A_Lepej_LC_GMaribor_SI_2008_ul

(odgovor članu Sonnja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Imam podaljšano!!
21.6.2008 14:12:23   
* Mateja *
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu biba 78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Imam podaljšano!!
21.6.2008 21:10:44   
Noseckica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Imam podaljšano!!
21.6.2008 21:35:00   
Janeja
user posted image Čestitam! user posted image

Bo pa res super, da bosta še čez tole poletje skupaj. Meni je podaljšana porodniška pred dvema letoma tudi ravno poletne mesece poklonila in vem kako je bilo super. Uživajta!

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Imam podaljšano!!
18.7.2008 23:14:08   
user
Jaz pa sem danes zvedela da nimam podaljšane porodniške( en teden pred iztekom).Mi je gospa na socialni obljubila da me takoj pokliče ko dobi odločbo, čakam in čakam nič grem jaz vprašat, žal gospa je na dopustu odločba je bila tukaj že 10.7 .Pa še to, ko sem oddala vlogo je gospa bila na dopustu in je po enem tednu komaj odposlalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Imam podaljšano!!
18.7.2008 23:24:18   
Noseckica
IZVIRNO SPOROČILO: user
Jaz pa sem danes zvedela da nimam podaljšane porodniške( en teden pred iztekom).Mi je gospa na socialni obljubila da me takoj pokliče ko dobi odločbo, čakam in čakam nič grem jaz vprašat, žal gospa je na dopustu odločba je bila tukaj že 10.7 .Pa še to, ko sem oddala vlogo je gospa bila na dopustu in je po enem tednu komaj odposlalauser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

 
User user posted image

(odgovor članu user)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Imam podaljšano!!
21.7.2008 13:01:04   
Noseckica
user posted image   Podaljšali so mi porodniško!  user posted image

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Imam podaljšano!!
21.7.2008 15:29:13   
Sisy
Draga Bibyzan, iskrene čestitke za podaljšanjeuser posted image

Občutek je super kajne...Tudi jaz bom z našo princesko preživela doma še do konca oktobra in sem tako srečna...zato te popolnoma razumem kako se veselišuser posted image

pa čestitke za prve korake po štirih user posted image  mi jih še kar čakamouser posted image

< Sporočilo je popravil Sisy -- 21.7.2008 15:30:11 >


_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Imam podaljšano!!
21.7.2008 20:07:30   
Davana
IZVIRNO SPOROČILO: Noseckica

user posted image   Podaljšali so mi porodniško!  user posted image


frajerka user posted image user posted image
čestitam še tukaj.

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pošlji MALIBORCI (brez presledka!) na 1919 in podari 1 € Društvu za prezgodaj rojene otroke Maribor.
Velja za Si.mobil-ove uporabnike.

(odgovor članu Noseckica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Imam podaljšano!!
23.7.2008 22:49:13   
user
Nosečkica res si prava frajerkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Jaz pa sem še vedno žalostna.

(odgovor članu Davana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Imam podaljšano!!
24.7.2008 12:04:33   
emaa
User pa si se pritožila?

(odgovor članu user)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?