|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   na koliko časa?
3.5.2008 9:17:30   
luckyy
na vsake koliko časa dojite vaše trimesečne dojenčke?
Midva imava pri dveh mesecih tak ritem, da se oglasi na vsake tri ure. kot, da bi imel uro v sebi. user posted image
Kako pa je čez kakšen mesec? A se dojijo manj pogosto in takrat več pojejo?
Kako pa ponoči?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: na koliko časa?
3.5.2008 9:19:23   
Naja30
Moja je ravno pri cca 3m padla v ritem dojenja na 3-4 ure. Podnevi, ponoči pa 2x. Tako je bilo dokler nisva začeli uvajat GH pri 6m.

(odgovor članu luckyy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: na koliko časa?
3.5.2008 9:21:55   
Seven*
Moji so se dojili "po potrebi". user posted image user posted image user posted image  Večinoma na 1,5 ure. user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: na koliko časa?
3.5.2008 12:19:57   
anny1
Hallo, odvisno od dneva, ponavadi se čez dan dojiva na 1h ali pa malo več ali manj, odvisno kako je zbujena, večino časa je po konci, po noči pa se skoraj nikoli ne dojiva od 22h do 6h spimo- mogoče se 1* na teden vmes prebudimo ok 3h malo pojemo in zaspimo- ko ji je nagajal nosek- drugače pa ne.lp

_____________________________

Sreča moja so moji sončki, ki sto po čudežu prišli v moje življenje....Čeprav je mami biti težko je to najlepša naloga, ki jo ena ženska lahko ima...

(odgovor članu luckyy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: na koliko časa?
3.5.2008 21:48:36   
Miska2
Hojla, tudi midva se dojiva na ca. 1,5 h (kak mesec nazaj je bilo že bolje), ne vem, kaj naj naredim, da bi bilo bolj poredko - čez dan zadnje čase skoraj ne spi, mogoče dvakrat po eno urico (prej je sredi dneva skoraj 3 ure v kosu)... Zvečer ga nazadnje nahranim okrog 20.30, potem pa je nekje do 3h ali 4h mir, nato spet ob 7h in nato na 1,5 h :( LP

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: na koliko časa?
4.5.2008 8:46:27   
Nasy
no, isto je pri nas, danes smo stari 2 meseca in jemo na 1,5 ure čez dan.

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Miska2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: na koliko časa?
8.5.2008 7:42:06   
racman2
Mi smo stari 3,5mes in se čez dan dojiva na 2 uri, tudi včasih na 1 uro. Zvečer je pa zadnji obrok ob 19h in spi do 5.30h, tko da se ne pritožujem preveč. Mi je boljš, da je čez dan skoz na joškiuser posted image

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: na koliko časa?
12.5.2008 10:09:09   
klarisima
Moja mala se od treh mescev dalje doji točno na 3h, kot da ima budilko naštimano user posted image
Če pa se potepamo, pa zna prespati obrok in je ko pridemo domov, takrat se namreč zbudi user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu racman2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?