|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plodovnica
30.4.2008 9:59:58   
Anonimen
Ojla,
sem v 36. tednu nosečnosti in imam fuuul čuden občutek. Danes ponoči, ko sem se prevalila na desni bok, mi je (mislim da)iz nožnice priteklo nekaj kapljic. Potem nič. Ko sem se naslednjič dala na desni bok... spet kar nekaj kapljic. Zdaj pa ne vem, ali je bila to plodovnica, ali je otroček pritisnil na maehur.
Ko grem na WC dostikrat kar teče... in vem, da je to mehur, ker sicer čutim da kr neki teče, a kapljice lahko ustavim. In ko se obrišem s papirjem in malo pritisnem... spet kar teče (in spet lahko ustavim).
Tole ponoči pa mi ni jasno. Na levem boku, v stoje ali sede nič ni teklo in tudi zdaj je ok.
A mislite, da me mora skrbet?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plodovnica
30.4.2008 10:03:07   
špelin@
Če lahko curek oz. kapljice, "ustaviš", potem ni plodovnica user posted image  
 
Če ti odteka plodovnica, ni šans, da jo zaustaviš. Lahko, da si imela ponoči le povečan izcedek - če te pa skrbi, se raje odpravi na pregled v P - saj veš, bolje 1x preveč kot 1x premalo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plodovnica
30.4.2008 10:07:19   
2suzika7
Če ti odteka plodovnica, ni šans, da jo zaustaviš. Lahko, da si imela ponoči le povečan izcedek - če te pa skrbi, se raje odpravi na pregled v P - saj veš, bolje 1x preveč kot 1x premalo


user posted image user posted image user posted image  Kar veselo na pregled pa bo mirna noč za naprej.

_____________________________

Dobila sem več kot sem si upala sanjati: dva zlata,pridna angelčka - TANAJO in JANEJA.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plodovnica
30.4.2008 10:50:13   
Naja31
A si povohala?

Ker če je urin ali izcedek boš takoj vedela po vonju.

(odgovor članu 2suzika7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plodovnica
30.4.2008 10:52:13   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

A si povohala?

Ker če je urin ali izcedek boš takoj vedela po vonju.


Se strinjam....plodovnica je brez vonja, tko da boš sigurno vedela.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plodovnica
30.4.2008 11:01:40   
Anonimen
Jaz se pa ne strinjam. OK, bo zvenelo banalno, ampak na primer, pri nas imamo odišavljen skret papir, in ko sem povohala, sem vohala samo tiste rožice user posted image

(odgovor članu Naty*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plodovnica
30.4.2008 11:02:44   
Naja31
odišavljen skret


Ja, no, v tem primeru res ne gre.
Kaj pa če povoha spodnje hlačke?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plodovnica
30.4.2008 11:03:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

odišavljen skret


Ja, no, v tem primeru res ne gre.


Ne, Naja, samo papir imamo odišavljen user posted image  skret je skret user posted image

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plodovnica
30.4.2008 11:16:57   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
odišavljen skret

Ja, no, v tem primeru res ne gre.

Ne, Naja, samo papir imamo odišavljen user posted image  skret je skret user posted image


user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plodovnica
30.4.2008 11:18:00   
Anonimen
Hmmm, povohala sem, pa vse "diši" po skret papirju (celuloza al kaj), sicer pa tolk velik pijem, da je tud urin brez barve in vonja. Na wc namreč tudi ponoči hodim najmanj vsako uro.
Bom mal počakala, pa bomo videli. Upam, da je bil res le mal bolj obilen izcedek. Zaenkrat se je umirilo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plodovnica
30.4.2008 19:53:50   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sicer pa tolk velik pijem, da je tud urin brez barve in vonja. Na wc namreč tudi ponoči hodim najmanj vsako uro.



tud mene je skoz panika, ker je skoz neki curlal po malem, ker na konc otrok tok pritiska na mehur. vonja pa itak nobenga iz istega razloga, ki ga ti opisuješ. baje da so v sanolaborju neki vložki, ki se obarvajo drugače če je plodovnica, sam dvomim kolk je to kej natančno. najbolje je da to vprašaš svojega G.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plodovnica
5.5.2008 8:19:29   
srki
Lahko da je samo izcedek, podobno sama čutim, kdaj čez dan, kot bi mi ušlo, pa na hlačkah kasneje vidim, da je izcedek. Je pa bolj rumenkaste barve.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?