|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   postal zbirčen
5.5.2008 13:01:42   
Nacka
Živjo, moj user posted image  je že kar lepo jedel - veliko sadja, zelenjave... Sedaj ima že kar nekaj tednov obdobje, ko je samo sadje, pa krompir z bučkami in korenčkom. Mesa sploh ne mara - mu gre na bruhanje in sploh ne odpre ust. Tudi riža, prosene kaše, kuskusa z različno zelenjavo ne mara. Kaj naj naredim??? Kako mu pripravite te stvari??? em ga poskušala prelisičit s primešano banano k zelenjavi in rižu, pa je takoj pogruntal. Ali naj je samo sadje, kašice, krompir in dve vrsti zelenjave. Tudi kisla smetana mu ne gre. A je to samo obdobje??? Po časi me mineva volja do kuhanja - vse mu priravljam sveže, on pa se zmrduje in obrača proč...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: postal zbirčen
5.5.2008 13:12:18   
mateyka
sigurno je to samo obdobje - nisem še slišala da bi kdo jedel do 18 leta samo sadje, ker drzga ne bi maral user posted image   je blo pa pr nas podobno. jaz sem ji delala pire krompir in kuhano jabolko, korenček in banano, pa bučke in banano. ko je tega pojedla cca 200ml, ji zelenjava ni bla tok bljak. jaz mislim, da bo minilo.
kaj pa kaka skuta ali riccota in zelenjavca (namest kisle smetane)? a rumenjaka ne mara? ker to daš včasih namesto mesa. drugače pa naša tud ni kak mesojedec, ribico ma pa rada (losos, oslič) - probi ribico, mogoče mu bo pa všeč (kak krompir, brokoli in ribica).

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: postal zbirčen
5.5.2008 13:13:03   
vesel
Te podobne fore je imela tud naša Ajda pri 11 mesecih.
Ampak sem jo spravla v red. Če ni hotla jest sveze pripr.hrane to je bilo kj zelenjavnega pa kak riž ni hotla.Pol sm si pa mislila takole ok,če zdaj nočeš jest bomo pa mal počakal in sem jo pustila cca.,30-45min brez hrane,ker se je zmrdovala,ker je prej vse jedla. In ko je gratala fejst lačna jo je tudi to kar sm naredla ji za jest,ko prej ni hotla gveralo in pojedla vse.

Zdaj pa mi punca je vse od kraja,ker se tudi men zdi za malo,da bi bla špičasta glede hrane,ko pa vem,da kuham zdravo in dost kvalitetno hrano in še dobrga okusa.


Imej se!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: postal zbirčen
5.5.2008 13:33:33   
Nacka
Hoj, hvala za odgovore. Tud jest mal počakam, če noče jest. Po nekem času pa se začne jokat, jokat, jokat... dokler nimamo že vsi vsega dost. Če mu ne ustreza hrana, tud ust ne odpre, pa tud če je fejst lačen. Se doma že mal hecamo, da kot kralj sedi v svojem stolčku in čaka na tapravo hrano. Mi pa para živce- ker tud jest nočem enga zmazanga otroka, ki semi bo zmrdoval pri hrani. Ampak mislim, da je sedaj še premajhen - hrano šele dobro spoznava, pa zobki in podobne spremembe. Tako razmišljam - mogoče se napačno tolažim.user posted image

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: postal zbirčen
5.5.2008 22:38:20   
ALEKSA13
Tudi moj 9 mesečnik je slaba dva meseca nazaj jedel kot velik, skoraj vse kar sem mu naredila. Zdaj pa že nekaj časa ne je kaj drugega kot kuhano in zmiksano sadje ali frutek in pa razne jogurte, skute, pa zjutraj mleko. Karkoli mu naredim za kosilo - NOČE!!! Noče zelenjave, riža, mesa - nič!  Dve ali tri žličke, potem pa noče več odpreti ust. Tudi jaz sem že čisto obupana, ne vem kaj je narobe. user posted image

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?