|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krk
30.3.2010 17:46:26   
Boni3
Letos bi šli na morje kam drugam kot običajno in zbiramo informacije (preizkušene). Tiste, ki ste bile na Krku, ste bili zadovoljni? Kje ste bili itd. Naše potrebe so, da je plaža blizu app in primerna za otroke ( beri, plitvina, da ni takoj globoka voda). Če pa imate kak preizkušen plac drugje na Jadranu bom pa za namig tudi zelo vesela.

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krk
30.3.2010 18:58:44   
Ribica **
Mi smo bili, pa nismo bili zadovoljni. Za zacetek smo imeli precej nestanovitno vreme, pa ni bilo kaj prevec toplo - v LJ so imeli takrat cez 30 stopinj, mi pa 22°C. Bili smo v enem lustnem app v Njivicah, ampak ni ob plazi, ker nam takrat to ni bilo pomembno. Plaze so vecinoma vse s kamencki in lustne, je pa gneca. Mi smo se zaradi psa vsako dopoldne vozili v Šilo, kjer smo lahko bili vsi na plazi, popoldne pa, ce je bilo sploh se dovolj vroce, pa smo sli v Njivice na pasjo plazo - dopoldne je senca in hladno, pa voda je ful, ful mrzla, ker je ocitno polno sladkih pritokov tam - sicer jaz hodim na Pag ze 13 let, pa je bila tu na Krku bolj ledena voda kot tam, pa ze Pag ni ravno topel.

Smo si pa pogledali skoraj cel Krk na racun slabega vremena - Baska ima fajn plazo, kako je pa z APP pa ne vem. Aja, bili smo pa sredi julija ...

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 30.3.2010 18:59:16 >

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krk
30.3.2010 19:22:20   
Boni3
Ojej, no zdej me pa nisi ravno navdušila, ampak dobro da vem. Se pravi Krk za nas zgleda ni. Kako je pa naPagu? A ste tam bolj kamp varianta ali tudi app?

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krk
30.3.2010 19:33:13   
Anonimen
Nekaj o Krku..:

http://www.klimno.net/

Čižići so takšno naselje kot ga iščeš-apartmaji blizu morja plus plitvina za otroke. Tam je mivka in bojda  zdravilno blato. Nimaš pa tam kaj veliko počet, razen odmarat se user posted image .

(odgovor članu Boni3)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krk
30.3.2010 21:26:37   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Boni3

Ojej, no zdej me pa nisi ravno navdušila, ampak dobro da vem. Se pravi Krk za nas zgleda ni. Kako je pa naPagu? A ste tam bolj kamp varianta ali tudi app?


Ce si brez psa zna bit najbrz tudi Krk cisto nestresen user posted image  Samo vreme je pac se vedno nestanovitno, ker ni dovolj na jugu.

Pag pa mi hodimo v Novaljo, dalec stran od plaze .. in sem se tega navelicala, ker se mi ne da tovorit brisace, blazine, kaj za pit/jest, psa, boks, brisace za psa in se psa animirat ... hkrati pa moj tovori ostale rekvizite in opozarjat tamalega, da si ne bo glave razbil na tistih kamnih. user posted image  Sicer meni Pag absolutno super, edino ne vem, ce obstaja plaza po mojih merilih (pesek na plazi oz. drobni kamencki, mivka v vodi, ne prevec ljudi, brez modre zastave, nikakor kaj betoniranega in morskih jezkov) v blizini apartmaja user posted image Sicer sta pa Strasko in Simuni (kempi) super - to ti lahko pa Ezi kaj vec pove user posted image

Aja, pa v Njivicah se zvecer nic ne dogaja .. tudi 4-letniku je bilo dolgcas. Zvecer smo se pa vsak dan v mesto Krk vozili. Par slikc: http://www.mojalbum.com/ribabiba/krk-blup-2 

< Sporočilo je popravil Ribica RR -- 30.3.2010 21:27:50 >

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krk
31.3.2010 7:13:52   
Hope2
Mi imamo iz krka čisto kontra izkušnje kot ribicaRR. Tam imamo APP, vreme vedno super, na celini dežuje, na krku sonce, lani smo bili celo poletje tam in praktično skoraj nič dežja doživeli. Edino gužva pa res zna bit, avgust je najhujši in še prvi teden v septembru, ostelo pa ni panike. Voda je najbolj topla daleč naokoli, seveda je tudi odvisno kje se kopaš, v zalivih bolj topla, na odprtem manj. Dolgčas nam ni nikoli, otok je mali, hitro prideš kamor koli

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krk
31.3.2010 10:32:19   
Ribi Bibi
Se strinjam s hope. Smo še s starši hodili tja več kot 15 let in vse izkušnje so super! Hitro si tam, glede na bližino je voda zelo čista, je pa res, da je precej sladkovodnih izvirov, ki znajo vodo malo pohladit. Sicer smo bili mi večino let prav v Krku, ampka najbolj mi je v spominu ostala Stara Baška. Tam imaš krasne plažice, čudovito morje, nekaj app. je tik ob vodi, je pa res, da greš tja na dopust, ne pa žurat, ker ni neka blazna civilizacija user posted image . Se pač parkrak zapelješ v Krk ali Novo Baško, če ti rata dolgčas. Če imate pa čoln je pa sploh krasno izhodišče, lahko skočite tudi na Rab ali katere izmed res krasnih plaž, ki so dostopne samo po vodi. Kar se vremena tiče je pa itak vedno loterija, se ti lahko zgodi, da tudi na Braču sredi avgusta fašeš enotedenski dež user posted image

_____________________________

- www.mojasobica.si -

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krk
1.4.2010 18:07:18   
kaya2007
če bi izbirala med pagom in krkom, bi definitivno izbrala pag. sicer mi mogoče ne iščemo istih stvari, ampak meni krk res ni najbolj všeč, pa smo vsako leto tam, ker imamo tam pač sparkiran čoln. vsako leto se tudi ustavimo na pagu in je sigurno zmagovalec, tudi plažo za otroke boš prej našla na pagu kot na krku. no ja, razen če se radi gužvate user posted image

(odgovor članu Ribi Bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Krk
5.4.2010 12:23:06   
nanaa
Men sta oba Krk in Pag super, samo sedaj, ko imamo malo gremo kar na Krk - mesto Krk, pri kampu Ježevas so luštni zasebni apartmaji, plaža - peščeni zalivčki, zraven trgovina, restravracija, če se ti ne da kuhat, še malo priokusa kampa (kar je men super, sva prej kampirala tam), zvečer pa lepo z vozičkom do mesta (5 min). Men je luštn.

Na Pagu pa če nisi v Novolji se morš vsepovsod nekaj vozit,

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Krk
16.4.2010 14:07:28   
saraja
Tiste, ki imate dobre izkušnje s Krkom, lahko priporočate kakšne app za 3 osebe?

Se priporočam!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Krk
3.8.2010 15:07:17   
Gandhi
apartma Šamanič v Njivicah...nov, prostoren apartma, dve sobi, jedilnica, kuhinja, kopalnica, atrij, živahne barve, na eno stran 150 m do plaže, na drugo cca. 250 metrov in ta je še posebej primerna za otroke... In še tri želve za veselje otrok pred atrijem...
http://www.appkrk.com/Smjestajna-jedinica_%C5%A0AMANI%C4%86-Njivice_217_1.aspx

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Krk
3.8.2010 15:46:02   
Marja81
Tudi sama lahko Krk priporočam. Sem slišala, da je vreme res nestanovitno, a mi smo se letos vseeno odločili za ta otok zaradi bližine; mala se ne mara lih ful časa vozit in meni je bližina odtehtala.

Bili smo preko Kompasa v Šilu, ker sem prepozno gledala za zasebn. namestitvami. Sicer je ponudbe veliko, a je bilo tam, kjer sem js gledala, že vse polno. Potem smo se odločili za Šilo: res da smo šli konec junija in smo tako imeli mir, tudi vroče je bilo, a ponoči se shladi in prve dni si si moral zvečer ogrniti kaj čez rame, če si sedel na balkonu, ker je zahladilo. Drugače nobenega vetra, čisto morje, kamenčki in mivka na plaži. Edino to me je motilo, da čez dan zaradi močnega sonca nismo mogli biti veliko na plaži. Gospa, ki je tam čistila, nam je priporočila Klimno: da je tam menda senca tudi na plaži, gozdiček. A to nam je povedala zadnji dan:).

Dobro izberite. Mi bomo tudi drugo leto gledali za Krk in prej rezervirali najbrž kje v Klimnu.

(odgovor članu Gandhi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?