|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   STAJICA, puzzle, blazina
6.5.2008 21:04:43   
mammi
Stajica - da ali ne in kdaj??????????
puzzle za na tla ali blazina z loki?


Kje imate svoje ljubčke v času, ko morate postoriti kakšno gospodinjsko opravilo???
Zanima me za dojenčke stare od 3 mesecev pa naprej!!!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: STAJICA, puzzle, blazina
6.5.2008 21:10:17   
Anchikaa
Oj.
Jaz jo imam na kavču,kjer ima nad sabo naštiman igralni most in se z njimi veselo igra.Stara je pa 3,5 meseca.

Ko pa je še ni zanimal igralni most pa sem jo dala v jajčko in na mizo,da me je opazovala kaj delam.

V stajico pa jo bom dala ko bo že bolj začela opletat okoli sebe,se obračat,da bom lahko brez strahu da mi nebi padla kam,kaj naredila.

LP,
Anchikaa

(odgovor članu mammi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: STAJICA, puzzle, blazina
6.5.2008 21:20:15   
Dejča
Jaz jo imam na tleh - na puzzlih - dokler se ni začela plaziti, je bila tam pod lokom, zdaj je pa vsepovsod user posted image . Tako je bilo tudi pri prvi user posted image . Stajice pa nimamo in mislim, da bomo kar lepo brez nje tudi v drugo. user posted image

(odgovor članu Anchikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: STAJICA, puzzle, blazina
6.5.2008 21:22:32   
piko12
Puzzle smo imeli pod igralnim centrom. Tam je užival, dokler ni postal bolj mobilen- po 6m enkrat in je postala cela dnevna soba igralnica. Po hiši sem ga nosila v ležalniku, da me je gledal. Ko se je začel dvigovat in silit ven iz ležalnika, je šel v antilopa. Stajico pa ima dober mesec, da grem lahko vsaj na wc v miru in ne prišiba za mano. zdrži pa max 15 min noter pa še to se je treba pogovarjat z njim, ko čez gleda. Star je 9m.

(odgovor članu mammi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: STAJICA, puzzle, blazina
6.5.2008 21:57:28   
Naja30
Če misliš otroka dat v stajico, ga daj čim prej, da se navadi. Starejši ko je, težje se navadi. Moja je stajico dobila šele pri 8 mesecih in je nikoli ni marala.
Imamo pa po tleh od cca 3m puzzle, imeli smo tudi igralni center.

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: STAJICA, puzzle, blazina
6.5.2008 22:12:10   
*lenc@*
IZVIRNO SPOROČILO: mammi

Stajica - da ali ne in kdaj??????????imam kar prenosno postlco za ta namen in jo damo tja mal za spremembo med druge igrače al pa če kaj pomembnega delaš, wc...pride prav, ni  pa tok velik not
puzzle za na tla ali blazina z loki?da, puzzle, še bolš bi bla kaka nedrseča pena, bi nam zdaj prav pr puzanju pršla, pa ji vse drsi, da o parketu ne govorimuser posted image pa tud blazino z loki, to je fajn za 3-6m k se še ne prmika tok pol pa itak ni bil tok zanimiv ta lok pr nas


Kje imate svoje ljubčke v času, ko morate postoriti kakšno gospodinjsko opravilo???
Zanima me za dojenčke stare od 3 mesecev pa naprej!!!!!!!!! ležalnik, na tleh na puzzlah( k se še ni tok premikala, lupina, pojstlca in opazovanje tistga vrtiljaka nad njo z glasbo



_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu mammi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: STAJICA, puzzle, blazina
7.5.2008 8:47:00   
majrim
jaz blazine z loki nisem imela,je bla kar v ležalniku in opazovala mene al pa zaspalauser posted image ...pena je na tleh...aktualna tako,da jo je začela razstavljatuser posted image ...stajica pa je dobra za kako minuto,dlje ne...zdaj ko se plazi,vstaja in skoraj že hodi pa itak ni nič več od tega zanimivo..user posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: STAJICA, puzzle, blazina
7.5.2008 10:36:19   
poka1
Puzzle in igračke okoli njega, ko se naveliča ga dam pod igralni lok, ko pa tudi tega ima dovolj pa v ležalnik z lokom.user posted image Stari pa smo 4m in 1 teden. Včasih pa ga imam kr sabo v ležalniku se pogovarjam z njim da lahko naredima kako malenkost po stanovanju.

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: STAJICA, puzzle, blazina
7.5.2008 16:45:49   
aprilčica07
Naš je bil v stajci (no, je še vedno), sem mu dala nekaj  igrač notri in se je kr zamotil. Vsaj tolko, da sem lahko šla v miru na wcuser posted image .
Drugače se pa dosti igra na tleh, imamo blazino dormeo, gor mu damo igrače in se tam kr veselo zamoti. Ima pa 1 leto in 14 dni. Drugih pripomočkov pa nismo dosti uporabljali.

lp.

(odgovor članu poka1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?