|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
14.2.2005 16:42:48   
naja78
najprej čestitke,vsem novim nosečkam.za ostale nas pa itak da skos držim pesti.
bi vas pa rada nekaj vprašala,čisto frišne nosečke,pa vsako mnenje je dobrodošlo.

No jaz bi vas vprašala,kaj vas je neki prešinilo,da ste šle delat test in da ste kr nekako čutile,da bosta dve:modri:.?????upam,da razumete,govorim o občutku,oz.sprašujem po občutku in ne po znakih!!!???
npr.jaz točno vem,da ne grm delat testa,ker je bil že tokrat -.
torej na dan z besedo,kot so:
cmokec,AKŠ,itd....no ajde da vas vidim kako se počutite.res vsem iskrene čestitke in vsaki srečno nosečnost.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
14.2.2005 16:58:11   
AKŠ
po pravici? Nisem še dojela.....ker se mi zdi da še nisem 100% da je prav pokazalo....

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
14.2.2005 17:59:18   
cmokec
Jaz sem pa dojela, samo se ne upam pred pregledom veselit. Bom polj bolj vriskala.

Moji znaki so napihnjen trebuh in polne joške. Prej sem imela vse namišljene znake, samo joške niso ubogale moje psihe. Tako da so moje "sestrice" edini še veredostojen znak. Na podlagi tega sem dva dni pred Franco delala test, pa ga nisem že najmanj 4 mesece. Sedaj mi je slabo, ne tako zelo za bruhat, le konstantno toliko, da vem, da mi je slabo. Če kaj pojem je malo bolje, kar bom izkoristila kot izgovor, če se bom prehitro in preveč redila. Od ostalih nosečniških znakov ne duha ne sluha. Sem pa v soboto kot redna kadilka pokadila zadnjo cigareto in sumim, da me zaradi tega boli glava. Ostalo je vse kot prej, le bolj zravnano hodim, beri: nosim se kot pav.

Čakam, da boš tudi ti napisala, kakšne znake imaš. Držim :miska::miska:

cmokec

cmokec

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
14.2.2005 18:18:05   
naja78
o super cmokec in akš!!tolk sem vesela za vaju.upam da bo tudi mne kmalu doletela nepopisna sreča in da bo moj roj.dan poplačan z najlepšim darilom na svetu-:duda:.moram,pa še čakat kar nekaj časa-17 dni,ko mora priti.:ups:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
14.2.2005 18:21:04   
cmokec
Naja78, pejt hitro po vazico, bom držala :rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

cmokec :love:

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
14.2.2005 19:02:34   
Skye
cmokec :bravo::bravo::bravo: da si nehala kaditi:)

tud jaz sem redna kadilka in imam namen nehati kaditi, čeprav se malo bojim kako mi bo to uspevalo....;)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
14.2.2005 19:11:51   
cmokec
Skye, to s kajenjem zgleda tako, da bolj slabo ne more bit. Jaz bi cigaret cel kar pojedla. Ampak sem trmasta in če sem lahko zanosila, drugih ovir nočem imeti. Upam, da me čez dva tedna že malo volja do cigaret mine, potem bo lažje. Sem si pa kupila Nicorete zvečilne, pa piše, da se nosečnicam odsvetuje. Sedaj sem priklopljena pa na Orbit. :)-:)-:)-:)-

cmokec

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
14.2.2005 19:19:59   
Skye
ja za odvisnost od cigaret je huda tud pri meni. Sem že tud jaz poskusila z zvečilnami Nicorete...pa mi je bil njihov okus prav ogaben, tako da mi ni uspelo;)

Ampak, mislim da bo :duda: pri men apsolutno dovolj velik razlog, da neham, čeprav vem, da bo hudo.

Tud zate ne dvomim, da ti bo uspelo....sam zdaj je pa treba na kg paziti :)-...vsaj jaz ko sem enkrat za 2 meseca nehala sem mal preveč po hrani udarila in se je htro poznalo na tehtnici;)

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
15.2.2005 6:00:59   
AKŠ
seveda bomo držali pesti zate Špela da je NE bo....

drugače imam pa jaz tudi napihnjen trebuh - kot bi se mal poredila (hihihi), joške se mi ne zdijo nič večje, so pa zelo boleče.....pa slabo mi je zjuraj in včas tud čez dan, enkrat malo več, drugič malo manj.....

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
15.2.2005 10:29:10   
saba
jaz sem delala test po 4dnevnem zamujanju.

pa tudi brez testa sem bla kar sigurna da je to to, saj so me joške full bolele, ker meponavadi niso nikoli.

tako, sem pa vesela, ker so slabosti skoraj ponehala in končno sem začela ponoči spat......to noč celo sem šla na wc samo 1x...juhhhuuuu


srečno vsem, ki jo ne pričakujete:hudicek::hudicek::hudicek: in da bi čim prej zagledale en lep, močen , moder +

srečno

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   vprašanje za čisto novopečene nosečke!!!
15.2.2005 11:11:27   
Natka1
Jaz sem delala test po 3 dnevnem zamujanju.

Nič posebnih znakov. Se spomnim prva dva meseca, ko sva poskušala, še v lanskem letu, sem imela vse znake, ki so kjerkoli zapisani. Pa nič. Potem se mi je uspelo nekako skulirati... in je takoj uspelo, žal je bilo zelo hitro tudi vsega veselja konec.

Ta zadnji mesec pa ne vem kako bi občutke opisala. Joške so me začele boleti. Slabo mi ni, trebuh pa imam nekoliko napihnjen.

Kot vidim je bistveno le, da sploh ne misliš na to. Midva sva ta mesec zelo redko :sloncek::sloncek::sloncek:, saj sem po ss krvavela cel teden (kot bi imela M), pa še potem sem čutila neke čudne bolečine, pa še zbolela sem.

Pa je ratalo. Zato punce, mislite pozitivno in ne na to, ali se bo prijelo, ali ne. Ker takrat se sigurno ne bo.

Natka

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Enako ime?
Masha_M

Če bi izvedeli, da je nekdo od vaših bližnjih otroka poimenoval enako kot vi svojega, ali bi se počutili...?

jezno, užaljeno? (30%)

počaščeno? (32%)

indiferentno? (39%)


Število vseh glasov: 209

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!