|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   specifično vprašanje
14.2.2005 12:27:23   
mtd
hej, sem spet prišla sem težit8),
no, pa začnimo:
me zanimajo mlečne kašice, ki se pripravijo z vodo, za vse starosti od vseh firm - katere NISO prah? Katere so kot npr. čokolino - taki mali kosmički?
Ker une,prah, so neprijazne do tistega, ki jih meša:((
hvala in lp8)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   specifično vprašanje
14.2.2005 13:20:29   
Anonimen
Ha, ha, zakaj so neprijazne? Počasi mešaj, pa bo.

(odgovor članu mtd)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   specifično vprašanje
14.2.2005 13:42:42   
Gina
Jaz sploh ne razumem vprašanja. A tiste, ki imajo že notri mleko, npr. od hipp-a ti niso všeč? Meni so bolj enostavne, pa bolj homogena kaša rata. One druge, so mnogo cenejše, jaz uporabljam od bebija kašice, ki so take kot čokolino, samo da so različnih okusov - vzamem tiste, ki so v akciji - jih pa mešam z mlekom. Naš ma rad te in one druge.

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   specifično vprašanje
14.2.2005 13:48:22   
mtd
o jezus, sm zafuzlala.
no, takle: mi je ok, da majo not mleko, gre le za izgled oz. suho stanje: da ni prašek ampak taki listički:zmeden:
no, kar se pa tiče počasnega mešanja - ko je naš lačn, morš hitr mešat!!:)-
hvala in lp
aja, mamo zdaj prvič od Hippa Feine Fruchte, pa je super, drugi, ki smo jih jedli do zdaj so pa bli :(
ampak le glede mešanja

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   specifično vprašanje
15.2.2005 1:06:05   
Annny
Taka je riževa kašica od Alnature..super, še meni je všeč za jest, če dam noter malo jogurta ali sadje:)-

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   specifično vprašanje
15.2.2005 9:30:25   
malika
vse od Kolinske in Bebi kašice, tudi Lumpi in Bebivita, ostalih pa še nisem sprobala.

(odgovor članu mtd)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   specifično vprašanje
15.2.2005 18:16:56   
Anonimen
Od Nestele Alete so tud takšne.

(odgovor članu mtd)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?