|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   So popadki ali ne?
15.6.2008 11:13:36   
Anonimen
Zadnje dni opažam da imam bolečine v celotni hrbtenici, trebuh mi včasih otrdi 3 krat v 15 minutah, pol se umiri za nekaj ur, pa danes sem že šla 2 krat na veliko potrebo, ko navadno ne grem. Trebuh me že boli odzgoraj, ker mi ga že kak teden ful tišči dol, pa še včeraj me je 2 krat za nekaj sekund špikalo v predelu sramnice. So to popadki? Aja noseča sem 36 5/7.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 11:15:13   
mojcapr
Možno je, da imaš lažne popadke, trebušček se pripravlja, ko pridejo tapravi, jih ne moreš zgrešit boš videla.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 11:16:45   
potepinček
Tudi jaz imam podobne simptome. Sem v 38. tednu. Meni je ginek. rekla, da so to lažni popadki. Brez panike, če pa se bo stopnjevalo, pa se pojdi rajši pokazati.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 11:19:13   
Anonimen
Štopaj. Pravi popadki so dokaj redni. Mene je sicer bolelo kot pri user posted image , ko pa sem začela štopat, so bili pa na tri minute. Točni.

(odgovor članu potepinček)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 11:38:58   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Štopaj. Pravi popadki so dokaj redni. Mene je sicer bolelo kot pri user posted image , ko pa sem začela štopat, so bili pa na tri minute. Točni.


Ti je že nataš lepo odgovorila. Vseeno pa bi se jaz raje šla pokazat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 12:15:26   
Anonimen
Štopaj. Pravi popadki so dokaj redni. Mene je sicer bolelo kot pri user posted image , ko pa sem začela štopat, so bili pa na tri minute. Točni.


Tko ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 12:55:48   
izgubljena_ovcka
Definitivno lažni popadki... Jaz imam še 10 dni do roka, pa me mučijo že več kot 14 dni. Včasih bolijo, včasih so samo zoprni, včasih je bolečina v spodnjem delu trebuha, včasih v križu, bla, bla. user posted image  To se pojavlja recimo do petkrat, šestkrat v eni uri in traja tam do treh ur, potem pa se spet umiri in ure in ure minejo brez enega samega. Mi pa vsi pravijo, da bom vedela, ko bo šlo zares. Kaj mipa ostane drugega kot čakanje! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 16:20:21   
*tajda*
Mene so tudi dajali ti lažni popadki 14 dni preden sem rodila,ko se je začelo pa zares so bili pa točno na 3 minute in vedno močnejši so bili.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 16:26:08   
T in J
Vsaka nosičnica ima drugačne izkušnje. Jaz na primer sploh nisem imena rednih popadkov (na 5min, 3min...), ampak včasih 2 na 5 min, pa spet 10,15  min nič... in samo take znake kot ti govoriš. Popadki sploh niso bili pretirano močni. Pa sem se šla ampak pokazat in bila 2 cm odptra. Obdržali so me v bolnišnici in čez tri ure sem že bila v porodi sobi, še vedno brez močnejših popadkov. To se je vleklo 5 ur, nakar sem v 20 min rodila. Bila pa sem v 34t.  

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 18:49:21   
izgubljena_ovcka
No, jaz imam jutri pregled in bomo videli ali imajo kaj efekta takile kvazi popadki... meni se ne zdijo nič groznega, še vedno vse delam normalno, le ustavit se moram malo vmes...

Je pa res, da se je že čep izločil par dni nazaj in da je od takrat vse maleeeeenkost bolj intenzivno.

Jaz imam pa vseeno občutek, da bi takole stanje lahko traaajalo in traaaaaajalo. user posted image  Da ne bom valjda kar naenkrat v smrtnih mukah rodila kje na poti v sušilnico s polnim škafom sveže opranega perila!?user posted image

(odgovor članu T in J)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 18:53:26   
Anonimen
Da ne bom valjda kar naenkrat v smrtnih mukah rodila kje na poti v sušilnico s polnim škafom sveže opranega perila!?

user posted image user posted image user posted image  Jaz sem mislila, da bom med vožnjo, ker sem se vozila do zadnjega.user posted image

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: So popadki ali ne?
15.6.2008 20:15:01   
Nasara88
Mene pa že tretji dan konstantno v križu boli (37. teden), pa trebuh mi tudi kar pogosto otrdeva. Prvič mi je doma voda odtekla, pred tem pa nisem imela nobenih znakov. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: So popadki ali ne?
16.6.2008 5:55:15   
Nataan
Jaz sem v 39. tednu in me je danes ponoči začelo malce zvijat, imam krče kot pri menstruaciji, vendar mislim, da mi trebuh ne otrdeva. A pri pravih popadkih trebuh vedno otrdi? Sedaj sem si začela zapisovat "popadke" in so nekako na 10 minut, včasih bolj močni, včasih čisto blagi in kratki. Verjetno so res lažni....user posted image

(odgovor članu Nasara88)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: So popadki ali ne?
16.6.2008 8:32:45   
pepa6
Pri meni trebuh konstantno otrdeva, zjutraj, čez dan, zvečer. Navadno 3 krat otrdi v 15 minutah, in pol je mir kakšno uro do 3 ure, pol pa spet 2 do 3 krat v kratkem času otrdi za kakšno minuto in spusti. Bolečine v križu pa se pojavijo običajno zjutraj, in trajajo do nekje 12 ure, potem izginejo in se spet pojavijo okrog 15 ure, se začnejo stopnjevat (zbadanje in tiščanje reber narazen, ter ledvenega dela hrbtenice, zbadanje v predelu sramja), potem ponehajo. Včasih pa trajajo bolečine v križu tudi od jutra do večera, temu pa je pristono še tiščanja trebuha navzdol, tudi kadar sedim. Danes imam ginekologa (ctg), pa da vidimo kaj bo rekel.

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: So popadki ali ne?
16.6.2008 11:06:33   
izgubljena_ovcka
No, samo za info, jaz sem ravno s ctg-ja, ki je moje kvazi popadke zaznal in dokumentiral, G pravi da lahko rodim zdaj, zdaj. Tako nedolžni očitno niso! user posted image  Zdaj pa res samo še čakam! :)

(odgovor članu pepa6)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?