|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vpisati otroka samo v 1 vrtec
12.10.2008 22:54:26   
svaljkec
vpisali smo otroka v vrtec z naslednjim letom septembra,ko bo star 1 leto pa me zanima če ga raje vpišemo  v več različnih  vrtcev,ali samo v tega,enega že imamo v tem vrtcu.

_____________________________

iz majhnega zraste VELIKO
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vpisati otroka samo v 1 vrtec
12.10.2008 23:02:16   
sttj
na vlogi piše,da lahko otroka vpišeš samo v en vrtec,pa mislim,da se vsi tega ne držijo.zakaj pa ga ne bi dali v istega kot starejšega ali bi oba prepisali?

(odgovor članu svaljkec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vpisati otroka samo v 1 vrtec
13.10.2008 0:01:48   
frutka_
V MB se otroka lahko vpiše v samo en vrtec.  Če že imaš otroka v tem vrtcu potem si itak na prednostni listi, če se tako izrazim. 

(odgovor članu svaljkec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vpisati otroka samo v 1 vrtec
13.10.2008 8:18:00   
Naja31
To ni vpis, to je samo prijava. Vpišeš ga, ko dobiš prosto mesto.

Jaz bi dala v več vrtcev, za vsak slučaj. Sicer pa. če že imaš otroka v istem vrtcu, dobiš več točk. Tudi meni se zdi bolj pametno, da oba hodita v isti vrtec, ker je to bolj praktično.

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 13.10.2008 8:30:37 >

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vpisati otroka samo v 1 vrtec
13.10.2008 10:55:36   
NEVA-1
V našem koncu se daje vloge v več vrtcev, potem pa samo čakamo, če bo prostor...smo pa občina Domžale

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vpisati otroka samo v 1 vrtec
13.10.2008 12:11:22   
sazi
Jaz bi dala v več vrtcev, za vsak slučaj. Sicer pa. če že imaš otroka v istem vrtcu, dobiš več točk. Tudi meni se zdi bolj pametno, da oba hodita v isti vrtec, ker je to bolj praktično.


Se strinjam. Vlogo daš lahko v več vrtcev, vpišeš ga pa potem samo v enega. Jaz sem poslala vlogo v 5 vrtcev. Najprej so nas v vseh zavrnili, potem pa bi v enem dobila mesto, v najbolj zaželjenem pa ne, kjer še vendo čakam na mesto.
Torje, če nujno potrebujete mesto v vrtcu (naš mali je npr. pri varuški, kjer se dobro počuti in tam "čaka" na prosto mesto), ga vpiši v več vrtcev. V nekaterih vrtcih je tak naval, da ne pomaga, če imaš enega otroka že tam.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vpisati otroka samo v 1 vrtec
16.10.2008 14:55:52   
ninocka
Jst sem dala vlogo samo v enega in sem na vlogi to tud napisala. Ne vem, ce je kaj pomagalo, ampak mesto smo pa dobili user posted image
Drugace pa vem, da ponavadi dajejo vloge v vec vrtcev in potem vpisejo v tistega v katerega je sprejet in tud najbolj favoriziran (tako kot so ze ostale povedale).


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?