|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 21:04:00   
Anonimen
Našemu Timiju je bila diagnosticirana vodena kila v modniku.Ali ima že kakšna izkušnje z tem?

Hvala za pomoč in odgovore.
Neva:rozica:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 21:06:50   
Anonimen
Ja, bože mili, a zdaj pa še to. Ena moja prijateljica je imela oziroma njen sinček. Rekli so ji, da je možno, da bo samo zginilo, pa ga je dala kar operirati. Je rekla, da moda pa že morajo izgledati tako, kot je treba. Vem da je bil z njim v bolnišnici, kaj več pa ne. Lahko pa vprašam, če te kaj posebej zanima. Mislim, da je bil star okrog 4 leta ali nekaj manj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 21:10:46   
Anonimen
Ja Splišni če ima:hudicek:mlade.Ja prosim vprašaj,če je najprej čakala,da sama izgine,ali se je kar takoj odločila za operacijo.Mi imamo sicer napotnico za kirurga.Drug teden se naročimo pol pa bomo videli,kakšno bo njegovo mnenje.Meni nič ne diši da bi šel pod nož.Pediatrinja je rekla da ni tako hudo.Enkrat se mu pojavi pa spet zgine.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 21:22:18   
mika
Držimo pesti da bo kila čimprej sama izginila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 21:29:07   
Jančika_
Ja, Vasja je imel to že od rojstva. Ampak ni pediatrinja nič panike zganjala, zato je tudi midva nisva. Je pa zgleda že šlo samo od sebe nazaj, ker zdaj ima normalno velika moda, prej je bil pa velikojajčnik:)-. Prav hecno je bilo, ko mu je pediatrinja presvetlila jajčka s svetilko in se nama je tak fajn zdelo, da sva to potem vsakemu pokazala:)-.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 21:29:34   
Anonimen
To vem, Neva, da ni nič čakala, so šli takoj operirat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 21:31:52   
Anonimen
Mislim da se bom kar fajn pogovorila z kirurgom,valjda mi bojo kaj več povedali saj sem kar nekaj let in noči prei njih zapravla:)-:)-Men se zdi premajhen za operacijo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 21:34:22   
Anonimen
Meni tudi. Če obstaja možnost, da se samo popravi, bi jaz definitivno počakala. Zakaj mi ga zastonj matrali, če mogolče ne bo treba?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 21:39:07   
Anonimen
Pa še prav imaš mu bomo pač podprli jajčko kot nam je svetovala DR.pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 21:57:57   
Anonimen
Jančika koliko časa pa se mu je pojavljala?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 22:01:46   
Pepa-2
mi smo imeli tudi kar veliko vodice... pa smo bili pri dveh mesecih pri urologu in nas je naročil, ko bomo stari 1 leto. sedaj, pri 10 m se mi zdi že precej bolje, tako da verjetno ne bo potrebno nobene operacije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 22:01:54   
Jančika_
Na drugi posvetovalnici je še imel (kdaj je že to, pri treh mesecih?), potem pa ni nič več rekla. Zdaj ima 6 mesecev, pa zgleda, da je čisto vredu. Rekla je edino to, da če bi ratalo zgoraj kaj zatečeno, da moramo pridet pokazat. Ampak ni bilo nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Imam uprašanje za vas mamice
12.2.2005 23:55:03   
kepa*
Ja, tudi nas Gasper ima vodno kilo, pa so rekli, da se ponavadi samo popravi. res upam, da se, ker ne bi rada, da bi ga operirali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Imam uprašanje za vas mamice
16.2.2005 20:33:56   
Anonimen
Če se ne motim Titty je vodna kila nabiranje tekočine v modih.Bom pa hčer vprašala pa naj ti pove,ker je bila ona z zdravnikom ko je razlagal.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
10 stvari, ki sem se jih naučil, odkar sem...
Če imate otroke ob sebi. Da jih poljubite za lahko noč. Da skupaj zajtrkujete. Da greste z njimi v šolo. Da vidite, kako...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?