|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero kremo proti strijam in kdaj?
21.5.2008 16:10:16   
Detece
Katero kremo proti strinjam v nosečnosti uporabljate in kdaj ste jo začele.

Hvala!

< Sporočilo je popravil Bonnie_RR -- 21.5.2008 21:14:43 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 16:16:39   
anita goitan
Eucerinovo olje od 2 meseca naprej, sedaj sem na Musteli (super, ni mastna), pa Afroditino sem tudi že uporabljala bolj za zvečer ker je mastna. Samo da se z nečim mažeš, na koncu je vse odvisno od prožnosti tvoje lastne kože!

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 16:21:16   
gold fish
Afroditino - dnevno in nočno....... sem že v prvi user posted image ...in je bilo OK....

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 16:36:54   
lana777
Jst uporabljam od vsega začetka vse živo, kar dobim v lekarni -
pa morm rečt, da cena ni vedn merilo ...
Imam pa raje kreme, ker olja (razen od Avneta, ki se res fajn vpija) so
zoprna zaradi madežev ...

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 16:39:20   
onur
kupila sem si olje od Hauschke in je iz črnega trna ter je nalašč za nosečnice, pa še iz naravnih sestavin je.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 16:52:24   
Detece
hauschka zna biti zanimiva ja, že nasplošno uporabljam njihovo kolekcijo za nego obraza in sem Full zadovoljna. Nisem pa vedela, da imajo tudi to.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 17:13:53   
mihaelao
Limonino olje - dr. Hauschka. Uporabljati sem začela, ko se je trebuh začel res večati, da koža ne popoka ...

_____________________________

Nič ni lepšega od današnjega dne ...

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 17:21:36   
Anonimen
Z nobeno ekstra sluzasto kremo se ne mažem, navaden Dove body silk ali Lacoste body lotion uporabljam tako kot pred nosečnostjo pa še to ne vsak dan. Sem v začetku 9. meseca, pa nimam niti ene strije.

Če imaš suho, neraztegljivo kožo proti strijam ne pomaga nobena krema, edino laser kot kurativa.

Bolj kot se boš obremenjevala s tem, več nadlog si boš pridelala. Seveda pa je za psiho absolutno tolažilno, da kaj narediš za preventivo.

Pa srečno user posted image

(odgovor članu mihaelao)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 18:50:16   
piskot
Collistar proti strijam. Malo drazja (no je pa tudi velika skatla), ampak ful dobra, nic mastna, nic strij. Mazati sem se zacela ze zgodaj, tam nekje v 4.

_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 19:16:45   
Maja T.
Čim prej, jaz uporabljam od Hippa proti strijam + mandljeva krema za vlaženje in mi je super...

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 19:21:37   
Anitka
Od tretjega meseca se redno mažem. Najprej sem uporabljala Eucerinovo, nato pa prešaltala na Bübchenovo proti nosečniškim strijam. Z obema sem bila zelo zadovoljna. Strije sicer nimam nobene, je pa seveda dosti odvisno od elastičnosti same kože.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 19:35:08   
LinaK
Jes sm najprej uporabljala od Afrodite, pa mi je nočna ful smrdela, sedaj pa od Eucerina.
Samo meni ne pomaga nič, ker sem ful podvžena k strijam.
No ne bom rekla, da nič ne pomaga ker nevem kaj bi bilo če se nebiuser posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katero kremo in kdaj?
21.5.2008 21:28:26   
kawasakica
Afroditino pa takoj sem se začela mazat

(odgovor članu LinaK)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katero kremo proti strijam in kdaj?
22.5.2008 7:24:35   
kristinaj
v prvi user posted image sem imela od vichy od 4m naprej...sedaj vuser posted image  imam pa mustelino, ki sem jo dobila, ko končam grem spet na vichiyevo.....

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katero kremo proti strijam in kdaj?
22.5.2008 9:02:12   
frutka_
V prvi nosečnosti sem uporabljala kremo proti nosečniškim strijam od Collistarja&Biotherma.  Od začetka. saj  veš, prvič ne veš pa sem raje šla na ziher in nimam niti ene strije.
V drugo pa imam Eucerin, ki sem ga začela uporabljati v 30.tednuuser posted image . Nimam še niti ene.

Največ je odvisno od tvoje kože in elastičnosti. Imam prijateljico, ki se je zredila 7kil v celi nosečnosti pa ima prsi in trebuh celi v strijah! Po mojem krema samo ublaži strije, čisto preprečit pa jih ne more, če nimaš kože elastične in če se prehitro rediš.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katero kremo proti strijam in kdaj?
22.5.2008 9:04:02   
frutka_
Piskot tale Collistarjeva je res zlata vredna. Je polkilska, če se ne motim. Meni ena pakunga zadostovala skoraj do konca nosečnosti. Po mojem je kar vredna svojega denarja.user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katero kremo proti strijam in kdaj?
22.5.2008 13:59:36   
Tamara85
Frutka,se strinjam s tabo COLLISTARJEVA JE RES ENKRATNA, pa res jo je ogromno tako da imaš za kar nekaj časa.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katero kremo proti strijam in kdaj?
22.5.2008 16:55:08   
gajka
Jaz imam kar Eucerinovo olje proti nosečniškim strijam. Zaenkrat še deluje! user posted image  Nove strije še (!) nobene, starih, iz časa najstništva, pa cel kup!

(odgovor članu Tamara85)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katero kremo in kdaj?
25.5.2008 22:38:19   
Julijana
pozdravljene!

Jaz sem že v prvi nosečnosti uporabljala olje črnega trna dr.haoschka in mi ni nič koža popokala tako da jo sedaj tudi uporabljam, ko pa sem rodila pa olje limone za krčenje kože isto dr.hauschka, tako da mihaelo ti svetujem da zamenjaš, je pa res da vsem ne popoka koža ker imajo nekatere bolj elastično kot druge- moja mami ima čist razparan-popokan trebuh zato se pa tudi toliko mažem. V prvi nosečnosti od dneva ko je bil plusek, vmes sem imela slabo izkušnjo zato sem se sedaj začela šele od 8t dalje.

želim vam čim manj popokanih trebuščkov

(odgovor članu mihaelao)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katero kremo in kdaj?
25.5.2008 22:56:25   
*Mojca*
od začetka Eucerinovo olje za po trebuhu in Aventovo kremo pa po prsih, zdaj pa uporabljam Johnson's baby massage oil za povsod, sem 3tedne pred PDPjem in nimam niti ene strije user posted image

_____________________________

Follow your dreams and keep on trying...

Luka, 24.6.2008
Sara, 26.12.2009

(odgovor članu Julijana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katero kremo in kdaj?
2.6.2008 7:55:05   
Juliya
Jaz sem uporabljala od Avalona olje za masažo kože in kožnega tkiva. Nisem imela čisto nobene strije. Imajo pa tudi losjon, ki sem ga tudi poskusila, a se mi zdi olje še bolj intenzivno.

(odgovor članu *Mojca*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katero kremo proti strijam in kdaj?
2.6.2008 11:06:40   
Čmrlika
jaz sem se mazala od konca drugega meseca in imam samo dve vidni majhni strijici pod prsmi...pa sem drugače zelo dovzetna za te zadeve...sem se pa mazala z navadnim mandljevim oljem in to samo zvečer...user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katero kremo proti strijam in kdaj?
2.6.2008 11:19:16   
ksenci
jz sem se najprej od 2.meseca dalje mazala u eucerinovim oljem, nato sem prešaltala na afroditino. sem v 35. tednu in imam cca 10 strij pod trbuhom, čeprav sem se mazala redno najmanj 2x dnevno, pa žel nimam elastične kožeuser posted image
upam, da se po porodu ne bodo videle preveč, saj so vse pod popkomuser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katero kremo proti strijam in kdaj?
2.6.2008 11:28:41   
Mišni
Ćisto vseeno če nobene in nikoli, ker je vse odvisno od genov. Če si nagnjen k strijam, pač nobena krema ne zaleže.

Tako da še najbolje, da kupiš kakšno poceni olje v lekarni, zaradi boljšega občutka. Zaleže pa tudi to itak ne.


(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: katero kremo proti strijam in kdaj?
2.6.2008 20:29:04   
Majuska
Jaz uporabljam navadno Niveo Q10. Zaenkrat mi povsem odgovarja.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?