|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev kljub tabletkam
30.6.2008 12:24:42   
Očka24
Pozdravljeni,

z dkletom sva bila skupaj dobro leto, imela sva redne spolne odnose, jemala je  Logest kontracepcijske tablete. Veliko sva se pogovarjala o družini in otrocih, oba sva si jih nekje v prihodnosti zelo želela. Pred slabim mesecem sva imela še zadnjič spolni odnos. Menstruacije ni dobila, čeprav jo je do sedaj imela na dan točno. Med samim jemanjem je nekaj dni vmes imela težavo s prebavo z drisko, zgodilo pa se je da je enkrat pozabila vzeti tablet  in enkrat zamudila za 12h.
Testa ni napravila, menstracijo pa bi morala dobiti čez nekaj dni. Ali obstaja možnost, da je zaradi zgoraj opisanih dogodkov prišlo do zanositve? Kako na otroka vpliva nadalno jemanje tabletk, je to škodljivo? Verjetno je najbolje,če nebo menstruacije, da obišče ginikologa!

Hvala za pomoč!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanositev kljub tabletkam
30.6.2008 12:43:50   
timika
Če ne bo M, najprej preverita stanje s testom, potem razmišljajta dalje. Če je +, se partnerka naroči pri ginekologu, sicer je pa brez m lahko 3 mesece, preden je primer za obravnavo pri gin. Tako pravi teorija, lahko pa da jo njen ginekolog seveda naroči že prej.


srečno!

(odgovor članu Očka24)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanositev kljub tabletkam
30.6.2008 12:43:54   
majcci
Možnost zanositve je še posebej če je pozabila vzeti tabletko v prvem tednu jemanja.
Drugače pa naj ne bi bilo nič narobe s plodom kljub jemanju tabletk,vendar bi vseeno priporočla, da jih zdaj ne začne jemati - nov cikel ki prihaja.
A je teden že mimo, ko se tebletke ne jemljejo?
Naj pa kar gre do ginekologa, lahko je tudi kakšen drugačen razlog, da nima menstruacije.

(odgovor članu Očka24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanositev kljub tabletkam
30.6.2008 14:15:32   
pomar*ANČA*
jaz sem jedla logest in cilest tabletke od 16ga leta, nazadnje sem jedla logest, pa sem zdaj v petem mesecu. možno je, da je zanosila, ampak ta možnost je zelo majhna. jaz nisem vedela da sem noseča in sem še celi mesec jedla tabletke, ampak so to nizkohormonske tabletke in na razvoj otroka ne vpliva.

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanositev kljub tabletkam
3.7.2008 9:07:25   
KOLIBRI
IZVIRNO SPOROČILO: Očka24

Menstruacije ni dobila, čeprav jo je do sedaj imela na dan točno.

menstracijo pa bi morala dobiti čez nekaj dni.


Najprej se odloči, če M zamuja ali ne, ker zgornji izjavi si nasprotujeta!

(odgovor članu Očka24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanositev kljub tabletkam
8.7.2008 13:47:22   
NATAŠI
logest so zelo bolj "švoh" tabletke (tako je meni to rekel moj G ki je tudi porodničar) in seveda je možna zanositev ... jaz bi vseeno kontaktirala osenega G

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?
Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?