|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Crpanje mleka
20.6.2008 10:56:09   
Ayo
Zanima me, koliko casa priblizno porabite tiste, ki si crpate mleko z rocno brizgalko (za cca 200ml)?

Hvala in LP

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Crpanje mleka
20.6.2008 11:12:06   
nia5
Prej sem porabla kr nekaj časa, kakih 20 minut, sedaj ko pa namerno črpam manj, saj si črpam po potrebi, ko imam prsi napete (ponoči), pa porabim bistveno manj časa. To črpanje te ker izčrpa ne?user posted image

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
20.6.2008 11:58:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Crpanje mleka
20.6.2008 12:10:55   
Taula
Jaz sem z ročno črpalko popizdila v dveh dneh in nabavila električno. user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Crpanje mleka
20.6.2008 12:11:52   
Taula
Prej sem porabla kr nekaj časa, kakih 20 minut


Z ročno? Dobra si bila.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
20.6.2008 12:12:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taula)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Crpanje mleka
20.6.2008 13:45:06   
mateyka
res škoda, da v sloveniji ne moreš najet električne pumpe v porodnišnici (za nek pavšal) in jo uporabljat tako dolgo kolikor jo pač rabiš in potem vrnit. na švedskem ima firma, ki izdeljuje te električne pumpe pogodbo s porodnišnico in po potrebi dajejo pumpe v najem porodnicam. meni se zdi to user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Crpanje mleka
20.6.2008 22:44:03   
Zofy
Zjutraj si spumpam v 10 min 90 ml. Pa še to moram imeti na drugi dojki tamalo prisesano, ker če ne ne gre. Pri naslednjem podoju spet črpam, in pri naslednjem spet -  dokler ne načrpam toliko kot potrebujem. Gre pa najhitreje zjutraj, tako da je 200ml v 20 minutah res super hitro. Vsaj za moje pojme. Zvečer namreč lahko pumpam 20 min, pa mi nateče mogoče 30mluser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Crpanje mleka
22.6.2008 23:06:13   
Ayo

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

res škoda, da v sloveniji ne moreš najet električne pumpe v porodnišnici (za nek pavšal) in jo uporabljat tako dolgo kolikor jo pač rabiš in potem vrnit. na švedskem ima firma, ki izdeljuje te električne pumpe pogodbo s porodnišnico in po potrebi dajejo pumpe v najem porodnicam. meni se zdi to user posted image


ja v svici je isto, v lekarni lahko najames! user posted image user posted image

no, pa najlepsa hvala za odgovore! user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Crpanje mleka
23.6.2008 10:01:45   
Naša črtica koraka
do zdaj sem si 125ml ali 90 ml načrpala v 5 min, ampak le ponoči ali pa zjutraj takrat kar lije ven ... moram si spumpat, drugače user posted image  ne more sproti požirat ... čez dan ne črpam ...

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?