|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosecnost in sex
21.5.2008 11:06:52   
dzulija
oooojla... mene pa zanima kako kaj vas sex???
kaj so vam svetovali vasi ginekologi ?? če lahko, kaj lahko skodi kaj ne itd..
ker namrec moj G v tujini mi zelo odsvetuje sex, naj se izogibava z mozem splonih odnosou in tako... nevem pa tocno zakaj, ker ustvarja  kao neke " krce" in lahko pride do spontanega splava. Dobro razumela sem na zacetku nosecnosti, ker sem mela vnetje . Zdaj pa ga vec ne razumem,...  V sloveniji pa sem usaki drugi mesec in hodim tudi tam svoji redni ginekologinji..... seveda vec verjamem nasim zdravnikom kot ostalim. Tam pa mi je rekla naj uzivam u sexu, kao zakaj da ne.. kdaj pa mislim uzivat če ne zdaj? več ku zanosti da nemorem.. in tako... prosim za hitre odgovore...
papa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosecnost in sex
21.5.2008 11:11:22   
Lunc_a
če ni nič narobe z Mv-jem potem se sex ne odsvetuje.

(odgovor članu dzulija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosecnost in sex
21.5.2008 11:15:44   
Teya*D.
Ojla! Zdrava nosečnica nebi smela imeti problemov pri spolnih odnosih, če le zmoreš to početuser posted image .
Zdaj lahko, da ti zaradi vnetja, ki si ga imela odsvetoval, da ne bi bilo kaj narobe. Meni je ginekolog rekel, da zadnjih 14dni pred rokom naj se rajši vzdržim, drugače pa naj uživamuser posted image . Slišala pa sem tudi, da baje sperma vsebuje nekaj kar sproža krče za porod ali nekako tako. Jaz sem v prvi nosečnosti kolikor sem lahko in mi je bilo pa ni bilo do konca čisto nič narobe. Zdaj pri drugi pa ne morem, ker sem preobilna in mi niti ne paše skakat kaj prevečuser posted image . Moj se povsem strinja saj sem že proti koncu in se vseeno boji da nebi kaj bilo narobe in niti ni sproščen čisto in se rajši samo cartkamo.

(odgovor članu dzulija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosecnost in sex
21.5.2008 11:16:20   
Andromeda
Oprosti, kje v tujini pa si, da tvoj G tako napačno razmišlja? V Saudski Arabiji? Šalo na stran... Če nosečnost poteka normalno in je vse bp, lahko normalno sexaš, le izogibaj se neudobnim položajem... Tudi orgazem je dovoljen. Nekateri pari še več sexajo ko je ženska noseča, baje da doživijo nek preporod in zaradi hormonov naj bi bile nosečnice tudi bolj khm...pohotne - potem, ko minejo slabosti in utrujenosti. Poglej si še http://spolnost.net/viewtopic.php?f=18&t=1025

(odgovor članu dzulija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosecnost in sex
21.5.2008 12:07:04   
srki
So ti že predhodnice odgovrile. Če ni nobenih problemvov, vidva kar. Hecno, ko en G govori eno,  drug drugo. Mogoče bi pa tistega v tujini vprašala, zakaj tako misli.

Pa temo naj prestavijo drugam, v prehrano to gotovo ne spadauser posted image .

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosecnost in sex
21.5.2008 16:46:42   
lana777
Prijatlejica mi je rekla, da ji je G rekla, da kar naj, samo po "penzionersko"user posted image
Jaz moje niti ne vprašamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosecnost in sex
21.5.2008 19:19:25   
Maja T.
Prijatlejica mi je rekla, da ji je G rekla, da kar naj, samo po "penzionersko"
Jaz moje niti ne vprašam


se strinjam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nosecnost in sex
30.5.2008 0:31:14   
massylou
Sva čist do konca nosečnosti, pa je bilo vse tako zelo OK. Me je ful razganjalo, tako da drugače niti ni moglo bit user posted image

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nosecnost in sex
30.5.2008 6:43:51   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: lana777

Prijatlejica mi je rekla, da ji je G rekla, da kar naj, samo po "penzionersko"user posted image
Jaz moje niti ne vprašamuser posted image user posted image user posted image


NO, to je pa tudi meni rekel G na nuhalni. Da ne preveč "udarniško"user posted image , zaradi posteljice.

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
30.5.2008 7:39:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nosecnost in sex
30.5.2008 7:50:07   
bastian111
Sama žal ne vem odgovoriti na vprašanje ,ker imam prepovedano imeti spoplne odnose že od 11 tedna dalje.Zdaj pri 33 t mi pa je G. strogo prepovedal ,ker sem že nekako odprta!
Oh, kje so tisti časi ko sem lahko prez pomislekov....?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nosecnost in sex
30.5.2008 10:14:45   
Naja30
Če se počutiš ok, zakaj pa ne? Samo ne preveč udarniško, kot je že ena napisala user posted image

(odgovor članu bastian111)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




Vrtec
Siana

Se je vaš otrok hitro navadil vrtca?

Da (83%)

Ne (17%)


Število vseh glasov: 59

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!