|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brez koleščkov
3.6.2008 15:17:28   
Nikica
Zanima me, kdaj ste svoje otroke začele učiti vožnjo kolesa brez pomožnih koleščkov? Koliko so bili stari in ali so sami izrazili željo? Ali ste potem vzeli enega dol in nato še drugega ali oba hkrati? In kako dolgo je trajalo, da so se naučili? Saj vem, da je vse odvisno od otroka do otroka, ampak vseeno me zanimajo vaše izkušnje. Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brez koleščkov
3.6.2008 15:27:07   
nuala
Ko je bil star 4 leta in 3 mesece smo jih dali dol.
Bolj zato smo jih dali dol, ker smo se selili in je kolo sicer šlo v prikolico, vendar ne, če so bili gor koleščki.
Je poskusil se peljat tako, da sem ga jaz ali mož držala za sedež ( pod sedežem, ). Ker se ni znal takoj sam peljat, je bil užaljen in je pospravil kolo v delavnico. Pri 4,5 letih je spet poskusil in se v 2 dneh naučil vozit ( je pa ene 2 tedna še imel težave pri zavijanju ).

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brez koleščkov
3.6.2008 19:33:03   
frutka_
Naš bo star 4 in se še ne vozi brez koleščkov. Niti še ne kaže neke posebne sposobnosti, da bi to zmogel. Še vedno se lovi na kolesa. Poleg tega ima novo kolo in z nogami težje doseže tla tako da se niti ustavit ne more varno.
Če meniš da zmore, poskusite. Kolesa ji še vedno lahko date nazaj gor če ne bo šlo.user posted image

(odgovor članu Nikica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brez koleščkov
3.6.2008 22:14:02   
2XXL
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2598282
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2759716
Malo pobrskaj, pa boš našla še cel kup odgovorov. LP

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brez koleščkov
4.6.2008 9:06:46   
honey
Midva sva razmišljala, da bova našemu letos (aprila je bil 3 leta) snela pomožna kolesca. Ker mali je že tak divjak, da je nevarno, ko zavije na hitro, da ga spodnese, ker se pelje samo po levem ali desnem kolescu, guma je v luftu.

(odgovor članu 2XXL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.
BLOG: Spet kričim, ker me nič ne ubogate
Kako biti v stiku z lastnimi avtentičnimi občutki in hkrati osebno odgovoren? In kje se pravzaprav začne tista točka odg...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?