|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
29.5.2008 23:21:36   
black jack
No, pa bi še jaz zastavila eno vprašanje za lahko noč ...in sicer , kdaj ste svoje sončke prvič zaupale starim staršem za več dni( npr. dopust) ?Namreč( bom kratka , ker če ne, me lahko prestavijo na forum družinski odnosi:)tašča bi želela našega 10 mesečnika kar popokati na morje za 14 dni!!!Saj veste, kakšen je bil odgovoruser posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 0:58:40   
Pandica
Jaz moje pupe niti pod točko razno nebi dala za 14 dni na morje same z taščo.
Ni šanse. Pa itak se še dojima user posted image   tako, da imam še en razlog več zakaj pa ne.

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 1:11:58   
Margareta
Pri dobrih dveh letih je šel na morje z babico in dedkom - mislim da za 3 dni. Jaz sem mislila, kako me pogreša. Pa sva prišla po nekaj dneh po njega, pa mi je rekel, ko me je zagledal: "Mami, nimam časa, jem." 

< Sporočilo je popravil Margareta -- 30.5.2008 1:12:53 >


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 7:42:04   
smigli
Pri tej starosti mi je absolutno preveč. Jaz ne bi pristala.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 7:46:22   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: black jack

No, pa bi še jaz zastavila eno vprašanje za lahko noč ...in sicer , kdaj ste svoje sončke prvič zaupale starim staršem za več dni( npr. dopust) ?Namreč( bom kratka , ker če ne, me lahko prestavijo na forum družinski odnosi:)tašča bi želela našega 10 mesečnika kar popokati na morje za 14 dni!!!Saj veste, kakšen je bil odgovoruser posted image  


Niti pomotoma. Pri 10 mesecih morda - MORDA za 1 noč.

Pri 3-h letih pa morda počasi. Jst itak ne bi kr takoj dala za 14 dni. Najprej ena noč, drugič vikend, potem kakšne 5-7 dni itd.... Pa še vse to samo, če bi bila bebica zadovoljna.

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 7:57:36   
kristinaj
s taščo je ne bi dala, ker je niti previla še ni, tudi za jest ji ni še dala..... mala pa ima polnih 13m, pa tudi ko pride na obisk je prvo delo "kaj je po tv" haloooooooo

z našimi bo šla pa sedaj prvih 10-14 dni v juliju in potem gredo še konec julija..... začetek avgusta se jim pa še jaz pridružim.....

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 7:58:44   
Anonimen
Ne bi dala. Ne takrat, ne zdej.

(odgovor članu kristinaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 8:11:40   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: hothien

Ne bi dala. Ne takrat, ne zdej.


enako

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 8:20:15   
*kinnie*
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Niti pomotoma. Pri 10 mesecih morda - MORDA za 1 noč.

Pri 3-h letih pa morda počasi. Jst itak ne bi kr takoj dala za 14 dni. Najprej ena noč, drugič vikend, potem kakšne 5-7 dni itd.... Pa še vse to samo, če bi bila bebica zadovoljna.

Se podpišem.
Naša tavečja je  stara 4,5 let, pa bo v kratkem prvič prespala pri moji kolegici(sosedi), je pa sama izrazila to željo.

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 8:35:10   
Marogica
Naš ta starejši je bil star 15 mesec, 14 dni morja z mojimi starši. Ni bilo nobenih problemov ali travm, ker je bil navajen kdaj ostati pri mojih starših. 10 mes...kaj pa vem, kako bi se odločila....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 9:28:34   
nananaja
Če tebi in možu ni do tega, da bi ga dala, pa res ni najbolje. Pa tud razmislit je treba, kako rad je otroček pri starih starših. za 14 dni je še kar majhen.


< Sporočilo je popravil nananaja -- 30.5.2008 9:29:21 >

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 9:30:34   
Naja30
Jaz moje pri 10-ih mesecih ne bi pustila na morje za 14 dni. Mogoče za kakšen dan ali dva še, potem bi jo pa šla iskat. Moja se je takrat še dojila. Prvič je šla na krajše počitnice (za 4 dni) pri 15 mesecih.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 9:51:30   
lelaval
Niti pomotoma. Pri 10 mesecih morda - MORDA za 1 noč.

Pri 3-h letih pa morda počasi. Jst itak ne bi kr takoj dala za 14 dni. Najprej ena noč, drugič vikend, potem kakšne 5-7 dni itd.... Pa še vse to samo, če bi bila bebica zadovoljna


Se podpišem. Ampak je odvisno tudi od otroka. Moja najstarejša je komaj pri 10 letih prvič preživela 3 dni brez mene - v šoli v naravi - pa še to je bila kriza. Tako, da moji še niso bili - se mi zdi brezveze silit otroka, če ne želi. Pa če babice in dedki to zamerijo ali ne.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 10:14:05   
Anonimen
Pri 10 mesecih ni šans.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 10:14:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ

Niti pomotoma. Pri 10 mesecih morda - MORDA za 1 noč.

Pri 3-h letih pa morda počasi. Jst itak ne bi kr takoj dala za 14 dni. Najprej ena noč, drugič vikend, potem kakšne 5-7 dni itd.... Pa še vse to samo, če bi bila bebica zadovoljna.


No, lepo napisano. Se podpišem. user posted image

(odgovor članu maruškaŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 10:31:16   
staši
No pa kaj nisi še na porodniškem pri desetih mesecih?Jaz je nebi pustila z tem razlogom zato ker sem še doma in izkoristila zadnji mesec porodniške z otrokom ,ker ko boš šla v službo boš hotela bit vsako priložnost z njo zato jo glih ni treba zdej tako malo spokat za 14 dni ,ker ona itak ne bo od tega odnesla nič ,edino če tebi tako "paše"

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 10:34:27   
Naja31
Pri 10ih mesecih nikoli. itak se je dojil do 15. ega meseca, tako da to žr tako ne bi šlo.
Starejši sin je star 3 leta in je prvič prespal pri tašči, ko sem šla jaz roditi 2 meseca nazaj. Zdaj pro njih prespi 1x na teden, pa še to ni več navdušen ker skoz sprašuje kdaj ga pridem iskati.


(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 10:35:31   
Anonimen
pri 1 letu obe, za mal manj kot 1 teden, pol sva pa še midva za njimi prišla na morje.

(odgovor članu black jack)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 10:37:24   
Strawberrie Cherrie
Na dopust za 3dni z mojima dvema je prvič šel prejšni teden za 3dni in sedaj ta teden za 3dni. pri 18m

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 10:48:30   
Beti S
Včasih ko smo kam šli sta za eno noč obe spali pri tašči že od 7m naprej. Privič za več dni (3) je pa šla na dopust pri 3 letih. Kar je prej kot dve leti sem mi zdi prezgodi.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 11:06:41   
black jack
Itak, da sem rekla NEEEEE in bi bil odgovor enak, čeprav bi mi posredovale drugačna mnenja..Samo sem se hotela prepričati, če so kritike , ki sem jih bila deležna- da sem patološko navezana na malega, da je njena prva snaha malega dala že pri 4 mesecih na morje v prikolico, v divjino, brez pitne vode( saj pravim, neumni imajo vedno srečo), da jaz pa samo kompliciram in da to ni dobro za otroka, ker se more navaditi še drugih ljudi in biti bolj samostojen!!???Da so v prejšnjih časih otroci ostajali v varstvu od 3meseca dalje , pa so glih tko zrasli( ta argument še posebej sovražim!!!!user posted image ) -če so te kritike utemeljene..Ja, drage moje,jaz ne vem ..... saj če je blo vse tko fajn in smo "glih tako gor zrasli", zakaj so pa potem porodniški dopust podaljšali na leto? Po mojem , da znanost ne stagnira in da so pač študije pokazale in vsakokrat na novo pokažejo, kje in kako izboljšati kakovost otroštva, vzgoje, razvoja otroka etc..Je pa res, kot ste nekatere napisale, da je odvisno tudi od otroka, kdaj in za koliko časa ga lahko pustiš...Ampak pri 10mes. oz 11-ih ( ko grem v službo) še povedati ne zna kaj bi si želel...Mogoče je res, da če bi ga puščala non stop v varstvu že od rojstva, da ne bi bilo problema ampak v varstvo je šel  enkrat na mesec, ko sem šla po večjih nakupih ali k zobozdravniku...pa se sprašujem ali nimamo porodniške ravno  zato , da smo z našimi sončki, da z njimi navežemo pristen stik ali bi jih res morale dajati v varstvo, da ne bi bili preveč navezani( a to si lahko- preveč navezan???) in samostojni pri 11 mes???!!!Sem mal zafilozofirala ampak res bi rada še vše mnenje, ker sem se zadnjič začudila, ko sem sprožila debato med kolegicami pa so samo skomigale z rameni...češ...ne vem???

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 11:56:19   
lelaval
Itak, da sem rekla NEEEEE in bi bil odgovor enak, čeprav bi mi posredovale drugačna mnenja..Samo sem se hotela prepričati, če so kritike , ki sem jih bila deležna- da sem patološko navezana na malega, da je njena prva snaha malega dala že pri 4 mesecih na morje v prikolico, v divjino, brez pitne vode( saj pravim, neumni imajo vedno srečo), da jaz pa samo kompliciram in da to ni dobro za otroka, ker se more navaditi še drugih ljudi in biti bolj samostojen!!???Da so v prejšnjih časih otroci ostajali v varstvu od 3meseca dalje , pa so glih tko zrasli( ta argument še posebej sovražim!!!! ) -če so te kritike utemeljene..Ja, drage moje,jaz ne vem ..... saj če je blo vse tko fajn in smo "glih tako gor zrasli", zakaj so pa potem porodniški dopust podaljšali na leto? Po mojem , da znanost ne stagnira in da so pač študije pokazale in vsakokrat na novo pokažejo, kje in kako izboljšati kakovost otroštva, vzgoje, razvoja otroka etc..Je pa res, kot ste nekatere napisale, da je odvisno tudi od otroka, kdaj in za koliko časa ga lahko pustiš...Ampak pri 10mes. oz 11-ih ( ko grem v službo) še povedati ne zna kaj bi si želel...Mogoče je res, da če bi ga puščala non stop v varstvu že od rojstva, da ne bi bilo problema ampak v varstvo je šel enkrat na mesec, ko sem šla po večjih nakupih ali k zobozdravniku...pa se sprašujem ali nimamo porodniške ravno zato , da smo z našimi sončki, da z njimi navežemo pristen stik ali bi jih res morale dajati v varstvo, da ne bi bili preveč navezani( a to si lahko- preveč navezan???) in samostojni pri 11 mes???!!!Sem mal zafilozofirala ampak res bi rada še vše mnenje, ker sem se zadnjič začudila, ko sem sprožila debato med kolegicami pa so samo skomigale z rameni...češ...ne vem???


Se strinjam s tem, kar si napisala.
Tudi moja tašča je meni pri najstarejši govorila o tem, da so prej delali, pa bla bla bla, da jaz pa jo nase vežem (pa je sploh nisem, le nisem ji pustila, da se bo z otrokom delalo tako, kot bi ona želela). Da pa je otrok navezan na mamo je pa čisto normalno, če se doji. Jaz sem najmlajšo dojila 22 mesecev -že s tega vidika ni mogla it s kom kam.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 12:53:35   
sandra85
ne! do 3. leta ne bo šel nikamor brez naju (mogoče če bo kako noč prespal pri dedku, ker živi 500m stran od nas) pri tašči pa ne, ker živi 240km stran

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 13:02:03   
staši
 Popolnoma se s   stabo strinjam kar si napisala in upam da te user posted image    nisem pri prejšnjem sporočilu užalila!

(odgovor članu black jack)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj prvič z dedkom in babico na dopust
30.5.2008 13:05:32   
bačko
Jaz tudi ne bi dala za 14 dni.Drugače je moja tašča super.user posted image user posted image Samo vseeno ji Žane ne bi dala za 14 dni.Ko bosta šla s tastom jeseni v toplice za  3 dni pa jima bom dala Žano.Imata jo zelo rada in lepo znata skrbeti za njo.Pa tudi jeseni bo Žana stara 1 leto in pol. Itak pa jo bosta onedva imela v varstvu ker nismo dobili vrtca.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?