|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posteljica Julija ali Zoja?
11.11.2011 13:50:55   
neli365
Ima katera večnamensko posteljico Julija ali Zoja od Lip Poljčane, zanima me namreč ali je stranica, ki se lahko zapelje pod posteljo, nastavljiva po višini. Se pravi da je stranica normalno postavljena, samo da je nastavljiva gor dol, tako kot imajo to ponavadi druge posteljice.Pa saj veste kaj mislim ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posteljica Julija ali Zoja?
11.11.2011 15:07:47   
Pigy
Jaz imam pri starših posteljico Julijo. Ta premična stranica, gre gor in dol in tudi pod posteljo jo lahko zapelješ.



(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posteljica Julija ali Zoja?
11.11.2011 16:14:30   
caramel
Tudi pri Zoji se stranica lahko samo spusti. Mi imamo že od tretjega meseca stranico pod posteljico, posteljico pa ob najini postelji. Meni je super!user posted image

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posteljica Julija ali Zoja?
11.11.2011 17:34:21   
neli365
Se pravi, da ko je stranica zaprta ima samo eno višino ali pa je pod posteljo. Vsaka mi je drugače napisala, ali pa sem jaz narobe razumelauser posted image

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Posteljica Julija ali Zoja?
11.11.2011 18:03:30   
Pigy
obe sva enako napisali.

Ta stranica je kot pri drugih posteljicah, samo ta razlika je da jo lahko še pod posteljo spustiš.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Posteljica Julija ali Zoja?
11.11.2011 20:58:16   
caramel
Jaz sem nerazumljivo napisala - torej stranico lahko pospraviš pod posteljico ali pa jo samo spustiš.

(odgovor članu neli365)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Posteljica Julija ali Zoja?
23.4.2012 21:05:09   
organic
Mi imamo tudi s premično stranico, vendar to ne pomeni, da je stalno premikamo gor ali dol. Mehanizem ne deluje najbolje. Ko je bil mali majhen je bila stalno dol in poleg moje postelje, sedaj pa je ves čas dvignjena. Jo pa priporočam. A, vmes smo uporabljali še nekaj časa majhno ograjico, ki je sicer mišljena za takrat, ko je že večji.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?