|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kateri kakav
13.6.2008 21:40:38   
mateyka
sem bila temeljita in pregledala vse teme pa nisem nikjer zasledila kateri kakav dajete svojim škratom. ali je to kak benko ali 100% kakav, ki mu dodate sladkor ali kako?
firme in imena prosim (slikce/linki tudi niso odveč) - in hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kateri kakav
13.6.2008 21:43:13   
Anonimen
Jaz otroku ne bi dala za pit kakava. To je dejansko tekoča čokolada. Sladko. Škoda zobkov in tega, da se otrok že tako hitro privadi na sladkor. In čokolado.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kateri kakav
13.6.2008 21:53:46   
sončnica13
Jaz mu ne dajem kakava, ampak samo mleko. Res ni potrebe, da ga navadiš na kakav-zdaj še jaz samo mleko pijem (prej sem vedno Benko), pa sem prej vedno mislila, da se samega mleka ne da pit. Vse je v glavi!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kateri kakav
13.6.2008 21:54:34   
mateyka
dobr no, jaz tud ne (itak ljubi svoj milumil3 in ne šmirgla kravjega) - zanima me katera firma se najbolj pogosto uporablja.
torej, katere znamke uporabljate/kupujete?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.6.2008 21:56:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kateri kakav
13.6.2008 22:15:17   
Naja30
Moja ga pa ne mara. Imamo benkota že zelo dolgo v omari, poskusla sem ji ga dat ene 3x, pa ni hotla. Ima raje mleko.
Mislim pa, da kakav le ni tako "zanič". Ne vem no, kakav naj bil ja zdrav?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kateri kakav
13.6.2008 22:16:25   
Anonimen
nobenega, ker ji niti ne disi. katerega smo kao poskusali, se pa ne spomnim. mogoce res ni bil prave znamke user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kateri kakav
13.6.2008 22:19:41   
sončnica13
Prej mi je bil najboljši Nesquik.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kateri kakav
13.6.2008 22:22:35   
sončnica13


IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Moja ga pa ne mara. Imamo benkota že zelo dolgo v omari, poskusla sem ji ga dat ene 3x, pa ni hotla. Ima raje mleko.
Mislim pa, da kakav le ni tako "zanič". Ne vem no, kakav naj bil ja zdrav?


Po mojem je zdravo mleko in, če se mu ga dugače ne odda, bi tud jaz uporabila kakav-ampak predvsem zaradi mlekauser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kateri kakav
14.6.2008 8:22:26   
TRIŠ
Nesquik.user posted image user posted image user posted image Vsi ga imamo radi in imamo briljantke namesto zob.Sin dobiva nagrado za zdrave zobke prav tako hčerka in nobenemo nismo branili sladkarij.Mislim da je to v genih kakšni bodo zobkiuser posted image

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kateri kakav
14.6.2008 8:25:34   
mateyka
Mislim da je to v genih kakšni bodo zobki


čist možno, moj mož nima niti ene plombice do sedaj - bomo vidli kako bo pri tamali user posted image

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kateri kakav
14.6.2008 11:15:19   
sandra85
ne dajam mu še za pit kakava-mu pa včasih posujem par zrnic kakava na mlečni grizek (benquick)

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kateri kakav
15.6.2008 8:47:21   
ThinkPink
Včasih ji dam pri sebi kakšen požitek kakava, sami pa ji še nisem dala. Ko bo znala sama piti iz kozarčka in ko bo večja, bo že dobila kakavček, za enkrat pa ima še samo mlekeca.

Drugače pa je meni najboljši Nesquick in kakav od Milke.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kateri kakav
15.6.2008 9:30:50   
Bonnie_RR
Nesquick

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kateri kakav
15.6.2008 11:30:52   
Paštetka
kakšen kakav mu daš, je čist vseeno. Vse to je njemu čist isto sranje, ki ga tvoj 10-mesečnik še ne potrebuje. Ne vidim niti enega razloga, zakaj dati dojenčku kakav, sploh če obožuje Milumil in je vse ostalo. user posted image  

Moj 2,5 letnik pije Milkin kakav iz Müllerja,če ti bo kaj v pomoč, ker mi je res vseeno, kaj boš dala ti svojemu 10-mesečniku. Sem pa podala samo svoje mnenje, da tega še ziher ne potrebuje.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kateri kakav
15.6.2008 12:34:33   
kaya2007
jaz ji načeloma ne dam kakava, ker smo itak še na AM, imamo pa doma ene par kakavov od milupe (milupino), te prodajajo že narejene ali pa v prahu, včasih ji dam mleko z okusom od nestleja-alete (imajo vanilijo, čokolado, banano, piškot...). imamo pa že sto let doma kakav od milke in ga sploh ne uporabljamo.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kateri kakav
15.6.2008 15:01:17   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
kakšen kakav mu daš, je čist vseeno. Vse to je njemu čist isto sranje, ki ga tvoj 10-mesečnik še ne potrebuje. Ne vidim niti enega razloga, zakaj dati dojenčku kakav, sploh če obožuje Milumil in je vse ostalo.  

Moj 2,5 letnik pije Milkin kakav iz Müllerja,če ti bo kaj v pomoč, ker mi je res vseeno, kaj boš dala ti svojemu 10-mesečniku. Sem pa podala samo svoje mnenje, da tega še ziher ne potrebuje.


kaj si pa sitna danes.. a se ne moreš mal zadržat? itak sem že prej rekla, da me to samo mimogrede zanima in da ji ne mislim še dajat kakava. za pediatrične nasvete glede prehrane bom pa novo (ustrezno) temo odprla - z drugim naslovom.
mislm.. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kateri kakav
15.6.2008 19:53:11   
Paštetka
zakaj bi se pa mogla česa zadržati? user posted image  Ne razumem te, saj nisem ničesar takega napisala? Saj sem rekla, da mi je čisto vseeno, če mu boš dala kakav ali ne, svoje mnenje, da ga pa 10-mesečnik ne potrebuje pa valjda lahko podam, če si že temo odprla.

mislmuser posted image  - ta ti je najboljša. Kaj potem sprašuješ,če želiš samo odgovorre v smislu: valda mu lahko daš. user posted image

Za pediatrične nasvete, pa najboljše, da vprašaš pediatra, ker dvomim, da je tu kak pediater user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 15.6.2008 19:56:18 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kateri kakav
15.6.2008 19:56:09   
Pobalami
Nesquick - po enem letu.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kateri kakav
15.6.2008 20:18:06   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
kakšen kakav mu daš, je čist vseeno. Vse to je njemu čist isto sranje, ki ga tvoj 10-mesečnik še ne potrebuje. Ne vidim niti enega razloga, zakaj dati dojenčku kakav, sploh če obožuje Milumil in je vse ostalo.  

Moj 2,5 letnik pije Milkin kakav iz Müllerja,če ti bo kaj v pomoč, ker mi je res vseeno, kaj boš dala ti svojemu 10-mesečniku. Sem pa podala samo svoje mnenje, da tega še ziher ne potrebuje.


kaj si pa sitna danes.. a se ne moreš mal zadržat? itak sem že prej rekla, da me to samo mimogrede zanima in da ji ne mislim še dajat kakava. za pediatrične nasvete glede prehrane bom pa novo (ustrezno) temo odprla - z drugim naslovom.
mislm.. user posted image



pa ne zdej še vidve, k sta med redkimi skuliranimi tlele, no
user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kateri kakav
15.6.2008 20:39:27   
Naja30
Sej ni vprašala, če lahko da kakav, ampak katerega.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kateri kakav
15.6.2008 20:47:11   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
kakšen kakav mu daš, je čist vseeno. Vse to je njemu čist isto sranje, ki ga tvoj 10-mesečnik še ne potrebuje. Ne vidim niti enega razloga, zakaj dati dojenčku kakav, sploh če obožuje Milumil in je vse ostalo.  

Moj 2,5 letnik pije Milkin kakav iz Müllerja,če ti bo kaj v pomoč, ker mi je res vseeno, kaj boš dala ti svojemu 10-mesečniku. Sem pa podala samo svoje mnenje, da tega še ziher ne potrebuje.


kaj si pa sitna danes.. a se ne moreš mal zadržat? itak sem že prej rekla, da me to samo mimogrede zanima in da ji ne mislim še dajat kakava. za pediatrične nasvete glede prehrane bom pa novo (ustrezno) temo odprla - z drugim naslovom.
mislm.. user posted image



pa ne zdej še vidve, k sta med redkimi skuliranimi tlele, no
user posted image


ma nemojuser posted image . Obletnico imam, pa mi moj tulipan ni rož kupil user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kateri kakav
15.6.2008 21:21:50   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3
Sej ni vprašala, če lahko da kakav, ampak katerega.


sej, k ljudje ne berejo.. tudi nisem spraševala katerega lahko dam, ampak katerega dajete vi. mi ga še ne bomo, ampak "its always good to know" user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?