|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Katero predavanje lahko brez slabe vesti spus...
21.2.2005 8:28:57   
Maja Z
ojla

s fantom greva v marcu v šolo za starše.zanima pa me katero predavanje se da izpustiti, če je brezvezno. Ali rajši nobenega? A mora biti fant prisoten na vseh, da dobi potrdilo?Sej vem za tisto krajšo verzijo, ampak bi rada da hodi z mano;).

Torej katero lahko jaz izpustim in katero lahko fant?:sloncek:

lp maja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Katero predavanje lahko brez slabe vesti spus...
21.2.2005 8:40:32   
lan
Moj dragi ni bil na niti enem predavanju pa je bil z mano v porodni sobi.
Ja,o negi zob je res dolgocasno predavanje.

(odgovor članu Maja Z)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Katero predavanje lahko brez slabe vesti spus...
21.2.2005 9:08:07   
princeska Zala
Jaz sem rodila par dni pred MŠ in tako nisem šla. Pa mislim da nisem nič novega zamudila.Če mi kaj ni bilo oz.mi ni jasno poiščem na RR pa je.:bravo:

lp:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Maja Z)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Katero predavanje lahko brez slabe vesti spus...
21.2.2005 9:15:25   
Naja31
Ojla,

midva ravno zdaj koncujeva solo za starse.
Dragi mora biti prisoten na dveh predavanjih o vseh treh porodnih dobah, da dobi potrdilo. Lahko pa gre na skrajsano verzijo namenjeno samo ocetom.
Moj je bil z mano se na negi dojencka, kar se mi zdi ok, da se on slisi kako se to dela. Nekateri hodijo v paru pa na vsa predavanja.
Meni je bilo predavanje o foziterapiji cisto brez vezno, zobar mi pa ni bil slab, pa psihologa bom preskocila, ker sem slisala, da je tudi bolj dolgocasno predavanje.
Jaz ti priporcam, da gres na nego dojencka 1. in 2., porodne dobe 1., 2, in 3, popordono dobo ter prehrano dojencka in dojenje.


Lp, Naja

(odgovor članu Maja Z)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Katero predavanje lahko brez slabe vesti spus...
21.2.2005 9:28:34   
jagoda
Js sem hodila v LJ - leonišče - in mi je bil zobar fajn. Res brezvezno je bilo predavanje psihologinje. Tisto s fizioterapijo pa je tud blo fajn, ker so nam pokazali vaje in preverili koliko se je razširila mišica na trebuhu.

(odgovor članu Maja Z)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Katero predavanje lahko brez slabe vesti spus...
21.2.2005 13:06:26   
Anonimen
Jaz sem hodila v ZD Fužine, šola je brezplačna, predavanja čisto zadovoljiva, prešpricala nego zob, največ pa tako ali tako izveš na RR, je v opoldanskem času in ni problemov z parkiranjem..

(odgovor članu Maja Z)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Katero predavanje lahko brez slabe vesti spus...
21.2.2005 13:55:48   
Petra P.
Midva sva oba hodila na vse in ni nama bilo žal. v KC je bil zobar kar o.k. ampak zdaj ko ene pišejo - no, mogoče je bilo s psihologinjo bolj tako tako. Pa predavanje fizioterapija - ampa vaje pol pa fajn.

(odgovor članu Maja Z)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Katero predavanje lahko brez slabe vesti spus...
21.2.2005 14:27:06   
jagoda
Lucy - to je nasproti porodnišnice. Predavanja so fajn - potekaj vsak mesec, priporočajo, da prideš, ko si že 7mesecev noseča -torej zate junij, če pa ne boš mogla čakat pa maj. Prej je brezveze, ker pol pozabiš... Tel št. pa žal nimam več - bodo nosečke povedale!

(odgovor članu Maja Z)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?