|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v cetrtek spermiogram
9.6.2008 15:17:11   
atina1
Zdaj v cetrtek ima moj dragi spermiogram.
V ambulanti sem dvignila posodico za nagajivcke user posted image  zdaj pa me zanima kaj naj nesema to kr tak ali naj v kaj zavijem?  Navodila sem namrec pozabila v ambulanti.
Vem, da je butasto vprasanje Samo sva malo v zadregi ko neveva kako.

pa prosim ce mi katera opise kako poteka to vse ko prides tja.

Hvala za odgovore

LP user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v cetrtek spermiogram
9.6.2008 16:01:39   
Hope2
Moj je vedno to opravil kar tam, ker je najbolj ziher. Drugače pa če nisme pozabila, se mora spraznit in v trenutku odnest, čimprej tem boljše. Pozimi vem, da so si dajali v žep ali kar na kožo, zaradi temperature, saj ne sme biti prevelike razlike, kako je poleti ne vem, samo pazi, da ne bo lonček kje na klimi in direktnem soncu. Lonček lahko brez problema zaviješ v robček ali ga daš v papirnato vrečko. Pravtako ne sme preveč šlatat notranjost šalčke, pa lulčka in roke si mora prej umit. Če mu ti pomagaš, ne smeš oralno in ne vaginalno. To vse zato, da se bakterije ne prenesejo, ker potem lahko spermiogram pokaže povečanost bakterij v spermi.

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 9.6.2008 16:02:57 >

(odgovor članu atina1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v cetrtek spermiogram
9.6.2008 16:36:12   
Anonimen
Mene pa zanima, kako greš na spermiogram? A nujno rabiš napotnico ali lahko greš kam samoplačniško? Napotnico ti da pa osebni zdravnik al kako?

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v cetrtek spermiogram
11.6.2008 9:25:22   
Anonimen
Napotnico dobi pri osebnem zdravniku, lahko se gre pa samoplačniško. . . k dr. Rešu

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v cetrtek spermiogram
11.6.2008 22:11:19   
*Mišika*
mene pa zanima kolk pride spermiogram samoplačniško, če katera ve?
Po kolikem času pa dobiš rezultate? hvala

_____________________________

... dočakala sva svoj plusek ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: v cetrtek spermiogram
12.6.2008 8:13:40   
anci banci
pri dr. Rešu če imaš napotnico prideš  na vrsto v roku 1 meseca

(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?