|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopanje dojenčka
11.6.2008 14:25:35   
Ryssa
Zanima me kje boste oziroma kje kopate svoje dojenčke?
Nekaj me namreč bega.
Meni se zdi, da se to počne v kopalnici. Vendar se mi potem poraja vprašanje kje potem po kopanju otroka obleči? Previjalne mize so večinoma v sobah, prenašanje mokrega otroka med prostori pa se mi ne zdi najbolj pametno user posted image
Zdej pa me zanima, a tiste ki imate previjalne v sobah, otročke tudi kopate v sobah ali kako? Od začetka bi še šlo, samo potem ko čofotajo je pa ja vse mokro?

Ali imate še dodatno previjalno površino v kopalnici?

No, jaz zdaj razmišljam da bi dala eno podlogo na pralni stroj in bi tam po kopanju otročka obrisala in zrihtala. Ali kako?


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopanje dojenčka
11.6.2008 14:54:33   
AKP
Kolegica je imela previjalno, kar v kopalnici in je kar tam rihtala tamalo saj je manjši prostor in se je kopalnica dosti prej zagrela kot pa soba. Nekatere pa so previjalno vozle po stanovanju iz kopalnice v sobo ali pa obratno. Najlažje boš pa ugotovila kaj ti odgovarja, ko bo dete doma.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopanje dojenčka
11.6.2008 14:57:08   
borci
Ja, jaz imam v kopalnici na stroju previjalno podlogo, ko jo kopam, prinesem pa jo iz sobe, kjer je normalno med dnevom na omari - ni previjalna. in se zelo dobro obnese, čeprav se bova mogle počasi preselit na tla s previjalno, ker je že kar velika in se non stop obrača.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
11.6.2008 15:00:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ryssa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopanje dojenčka
11.6.2008 15:30:11   
Netopirčy81
Mi mamo previjalno podlogo na mizi v spalnici, tko da jo tut kopamo tam. V kopalnici žal ni dovolj prostora. Zaenkrat še gre, čeprav je tamala že začela neki čofotati. Pol bo pa najbrž dat banco v kopalnico ja...

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
11.6.2008 15:39:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Netopirčy81)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopanje dojenčka
11.6.2008 17:39:28   
Ryssa
Aha, pol tak ni take panike.
Mal kompliciram, je pač prvi user posted image

Ena stvar še... Kje pa ste dobile kakšno pametno podlogo za na pralni stroj? Naš pralni stroj je mere 60x60 in so vse podloge prevelike user posted image Ne vem kaj naj dam gor.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopanje dojenčka
11.6.2008 19:49:51   
lunca2
Tudi mi kopamo user posted image v kopalnici, že od rojstva. Sedaj pa sploh ko že čofota in je vse mokro naokoli.
Podlogo pa smo kupili v leclercu in tudi naša gleda malce čez pralni stroj. Že nekaj časi pridno sedi, tako da je lažje pri oblačenju in brisanju.

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopanje dojenčka
11.6.2008 20:15:07   
ZmajTolovaj
No, jaz zdaj razmišljam da bi dala eno podlogo na pralni stroj in bi tam po kopanju otročka obrisala in zrihtala. Ali kako?


Jaz tako delam, sicer je previjalna v njeni sobi. Imam pa eno mehkejšo podlogo, ki se "upogne", če me razumeš, ker je naš stroj tud 60x60, pač malo čez rob visi podloga, pa ni hudega.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopanje dojenčka
11.6.2008 21:12:28   
Naja30
Kopala sva jo v kuhinji na veliki mizi, kjer je bilo prostora dovolj za banjico in podlago. Pa še klima je v kuhinji tak da je najbolj topel prostor.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopanje dojenčka
11.6.2008 21:47:11   
tančk
Jaz sem ga do 7m v njegovi sobici v banji s podstavkom, zdej pa ga v kopalnici, ker preveč čofota in je cela soba mokra. Imam pa glih tko previjalno v sobi. Takrat, ko ga kopam, odnesem podlogo s previjalne v kopalnico, položim na pralni stroj in ga zrihtam v kopalnici in je superuser posted image .Lp

_____________________________

Moj fantek Nejc je moja zvezdica, moje vse.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopanje dojenčka
12.6.2008 8:33:03   
AinB
Teh podlog je povsod malo morje. Mogoče lahko pogledaš v Rutarju, ker majo ravno neke akcije in se jih da bolj ugodno dobiti. Bo pa pač malo čez gledala, ker je standardna mera strojev 60x60, podlogice, so pa malo daljše.
Mi smo se sicer odločili, da nam jo naredi mojster, ki se ukvarja s tapiciranjem pohištva. Tako bo lahko čisto knap za naš stroj, pa še prosila sem ga, da ob strani naredi malce višje, tako, da je zadeva bolj stabilna.

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopanje dojenčka
12.6.2008 9:44:27   
*Junona*
Punce, kaj pa tole?

http://www.sadeko.com/katalog/previjalnik.htm

(odgovor članu AinB)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kopanje dojenčka
12.6.2008 10:09:01   
Ryssa
Hvala, ste mi malo razjasnile zadeve user posted image

Junona tale previjalna z linka je fajna, ampak jaz že imam stensko iz Ikee, namontirana pa je v sobi. V kopalnici je bolj malo prostora, ta Ikeina je pa kar velika. Pa še za vsako bi ga mogla v kopalnici previjat. Da imam pa dve, pa ne vem če se splača.
Od začetka imam torej lahko banjico še v sobi, ker nič ne šprica, potem pa se selim v kopalnico user posted image

Večjega dojenčka se pa tako da v taveliki banji kopat, a ne? Se ga da v fliperja?




(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kopanje dojenčka
12.6.2008 10:26:40   
tančk
Fliper je baje precej nepraktičen, ker ga ne moreš dobro umit. Jaz sem ga hotla kupit, pa so mi vse odsvetovale. Raje se grem kar jaz z njim kopat in se zabavava. Tudi moja sestra ga je imela in je samo enkrat dala hčerkico vanj in je ugotovila, da otroka sploh ne moreš umit tako kot je treba.

_____________________________

Moj fantek Nejc je moja zvezdica, moje vse.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kopanje dojenčka
12.6.2008 10:34:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

No, jaz zdaj razmišljam da bi dala eno podlogo na pralni stroj in bi tam po kopanju otročka obrisala in zrihtala. Ali kako?


Ja, to je najboljše. Saj v bistvu ti potem pralni stroj tudi kot previjalna miza služi, pa še voda za rito umit je fajn zraven. Jaz sem imela tako in se mi res to zdi najbolj praktično. Ne rabiš nobene dodatne previjalne.
Nad strojem sem imela pa omarico s plenicami in vsemi pripomočki.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kopanje dojenčka
13.6.2008 21:14:11   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: tančk

Fliper je baje precej nepraktičen, ker ga ne moreš dobro umit. Jaz sem ga hotla kupit, pa so mi vse odsvetovale. Raje se grem kar jaz z njim kopat in se zabavava. Tudi moja sestra ga je imela in je samo enkrat dala hčerkico vanj in je ugotovila, da otroka sploh ne moreš umit tako kot je treba.


Jaz imam pa zelo dobre izkušnje z njim. Umiješ ga lahko zelo dobro (otroka mislim user posted image ), ker lepo sedi notri in se igra po svoje, predvsem ti ne leze in drsi na vse strani user posted image  V poštev pride predvsem takrat, ko otrok še ne sedi sam stabilno in bi ga še morala držat v banji, hkrati pa je že zelo živahen in ga težko sam umiješ. Ne vem, meni se zdi fajn  zadeva. Priznam pa, da če ga ne bi dobila v dar, da ga verjetno ne bi kupovala.

(odgovor članu tančk)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kopanje dojenčka
17.6.2008 12:33:13   
pizamca
Na začetku v spalnici - ker je bilo tam najtopleje. To je pomenilo, da sem morala prinesti banjico in stojalo v spalnico in potem še vodo z lavorjem.
Zdaj pa vzamem previjalno blazino in vse kar rabim za kopanje ter to namestim v kopalnico na pralni stroj. Seveda je površina malo manjša (robove zaviham), ampak še gre. Banjico in stojalo imam pa itak vedno v kopalnici.
Ko bo pa malo večja, se bo pa kopala z mano v kadi, previla jo bom pa kar na tleh - imam talno gretje, na tla bo šla pa previjalna blazina itd.
Aja, fliperja pa tudi mislim nabavit. Saj ko jo bom hotela celo umit, jo bom vzela ven iz fliperja, potem ko bo pa hotela še malo posedet ter se poigrat po vodi, bo šla pa v fliperja. Pa si bova podajali ladjice ha ha. Naj me katera popravi, če živim v iluzlijah?!?

Aja, meni je moj sistem zaenkrat v redu. Problem je le, ko jo hočem vzet ven iz vode, ker se takoj začne dret kot... V kopalnici pa njeno dretje še bolj odmeva... No, zdaj sem se naučila, da jo zvok fena umiri...user posted image

< Sporočilo je popravil pizamca -- 17.6.2008 12:36:29 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?