|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mariborčanke
22.2.2005 13:16:32   
Pi@
Zanima me, kje kupite Baby check mini teste, ker jaz jih do zdaj še nikjer nisem dobila?
Lep pozdrav :miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   mariborčanke
22.2.2005 13:20:55   
žlička
pi@ v lj se kupijo v lekarni, menim da bi se tudi v mb morali dobiti tam, si povprašala?

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   mariborčanke
22.2.2005 13:20:56   
Tejčika
Jaz sem ga kupla v lekarni na Taboru.

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   mariborčanke
22.2.2005 13:24:25   
biba77
V marsikateri mariborski lekarni jih vec ne narocajo (ne sprasujte me zakaj (:zmeden::zmeden::zmeden: ) in jih tam tudi ni. V nekaterih ga je zamenjal Seratec Direct.

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   mariborčanke
22.2.2005 14:05:17   
Pi@
Do zdaj sem bila v lekarni pobrežje in europark, pa jih nimajo. Bomo iskali naprej ;)

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   mariborčanke
22.2.2005 15:27:55   
Skye
Pi dobi se v Salonobaru v City-ju;)

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   mariborčanke
22.2.2005 16:54:03   
Teni_
Jaz sem ga kupila v lekarni Europarku nekje dva tedna nazaj. Mogoče pa jih je zmanjkalo.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   mariborčanke
22.2.2005 18:09:18   
Anonimen
Skoraj sigurna sem, da jih imajo v Lekarni Brezje. Vsaj nazadnje, ko sem tam pomagala, so jih imeli.

(odgovor članu Pi@)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   mariborčanke
22.2.2005 19:23:45   
kofetek2010
saj ni čudno, da jih je zmanjkalo, če je pa toliko :nosecka: in tistih, ki bi rade bile :nosecka: (vključno z mano :)-:bravo: )

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   mariborčanke
22.2.2005 19:32:05   
Pi@
Hvala vsem za pomoč, ko jih najdem vam javim velja? :bravo:
jana73 se popolnoma strinjam s tabo ja in upam, da se kmalu tudi jaz nalezen tega virusa :nosecka:

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   mariborčanke
23.2.2005 16:36:00   
Pi@
Kot obljubljeno vam javljam, da mi ga je uspelo dobit v lekarni gosposvetska. Zdaj pa samo čakamo, da bo ....;)

(odgovor članu Pi@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?