|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec poleti
17.6.2008 10:44:37   
Spark
Zanima me ali bodo vaši otročki obiskovali vrtec v poletnem času- tu mislim samo tiste, ki imate možnost imeti otročke doma.
Jaz sem na porodniški do oktobra, in tamala-3l6m  je do sedaj hodila v vrtec, seveda je ostala kak dan v tednu doma. Zdaj pa ne vem kako naj čez poletje. Ali naj tudi hodi v vrtec ali naj jo obdržim kar doma. Mož je rekel, da je dva meseca predolga doba, jaz pa bi jo imela kar dva meseca doma. Ali mislite da bi se dolgočasila. Ali mislite da ji bo potem težko ponovno v vrtec hoditi in da bomo zaradi tega imeli težave? Ker sedaj ko jo pustim kak dan doma, včasih potem reče da noče v vrtec.  Sploh se ne morem odločiti. Drugače pa rada hodi v vrtec in nimamo nobenih problemov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrtec poleti
17.6.2008 10:50:13   
tinatona
Moj bo hodil v vrtec, ker žal mora - jaz delam.

Če pa bi imela priliko da ostane doma, bi bil sigurno doma. Za ta dva meseca bi pa rezervacijo nardila.

LP

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrtec poleti
17.6.2008 11:24:33   
SILVA
Jaz bi imela tudi svojega doma, če bi imela možnost.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrtec poleti
17.6.2008 12:49:38   
frutka_
Sama najboljše veš kako si organizirana, kje imaš vrtec in kako se otrok v njem počuti. Če je tam tudi nekaj prijateljčkov potem jim ziher ni dolgi čas. Nekaj dopusta vsekakor, enkrat avgusta pa nazaj...Kaj pa vem.
Mi smo en mesec ziher doma (imam strnjen dopust), ostalo pa v vrtcu.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrtec poleti
17.6.2008 13:16:14   
blak
Pozanimaj se, kdaj tudi njenih najboljših prijateljčkov ne bo in jo takrat imej doma tudi ti.
Pri nas je tako, da je od predzadnjega tedna v juliju pa do sredine avgusta v vrtcu le tretjina otrok, v ostalih terminih pa jih je kar precej. 

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrtec poleti
17.6.2008 14:05:37   
Spark
Sem se odločila, 18. avgusta gre nazaj. Takrat upam, da bo že zadosti otrok, tako, da ji ne bo grozno v vrtcu, pa da se počasi privadi na vrtec, glede na to, ker še ne vemo ali dobijo septembra novo vzgojiteljico. Jaz imam pa začetek septembra en izpit, pa se bom lahko še malo učila. Upamuser posted image
Zdej, pa samo upam, da ji ne bom pokvarila vrtca oz, da bo potem sploh hotela hoditi tja. Bomo videli.

(odgovor članu blak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrtec poleti
17.6.2008 14:40:24   
aleži
Jaz sem rodila pred dobrimi 4 meseci in mojega bom imela doma 2 meseca: julij in avgust. Kaj pa vem če je predolga. Jaz imam srečo, da živim ob morju in bom hodila na plažo.... uživala. Saj potem gremo še na dopust... pa bo šel čas mimo. Saj v vrtcu ne bo vseh njegovih prijateljev, pa še v mešani skupini bi bil in drugimi vzgojiteljicami. Drugo leto bo pa verjetno kar hodil, ker bom delala.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrtec poleti
17.6.2008 16:00:07   
benika
Tudi jaz sem na porodniški, moj tavelik bo pa v poletnem času obiskoval vrtec. Doma bo 14 dni (zadnji teden v juliju ter prvi teden v avgustu), ko je vrtec zaprt. Daljše počitnice bo imel septembra, ko gremo na dopust.

(odgovor članu aleži)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrtec poleti
17.6.2008 22:30:03   
Katrin
Tudi jaz sem na porodniškem dopustu, 3 letna hčerka pa bo 2 meseca doma user posted image

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrtec poleti
17.6.2008 22:35:53   
Naja31
Evo, jaz sem se to spraševala dolgo časa ali naj ga imam doma, ker sem jaz na porodniški, na dopust pa gremo šele septembra. In sem se odločila, da bo sinko hodil  vrtec, ker bi se doma sigurno bolj dolgočasil. Včasih je bilo dovolj, da smo šli na sprehod, zdaj pa potrebuje drugačno obliko zabave in aktivnosti kot da se sprehaja ob vozičku. Itak ga pa grem iskat še pred 15h, tako da niti ni dolgo v vrtcu.

Sicer se pa meni tudi zmeša doma z dojenčkom in 3 letnikom cela dva meseca. Če bo pa celo poletje bolj kislo kot je zdaj junij pa sploh.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrtec poleti
18.6.2008 22:34:07   
mayci
Če bi le imela možnost, bi bil med poletjem moj otrok doma 2 meseca...user posted image   Ker tudi otroci potrebujejo počitnice....

< Sporočilo je popravil mayci -- 18.6.2008 22:35:01 >


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Zakaj so pomembni družinski običaji?
Nekatere družinske navade in običaji se oblikujejo same po sebi. Lahko pa se odločimo in zavestno v svoja življenja vpel...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?