|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   navadno mleko?
15.6.2008 7:28:43   
miškot
Naš  fant je star 10m in počasi razmišljam, da bi bi prešli z adaptiranega mleka na navadno. Flaško dobi zjutraj in zvečer in testiran je bil za alergijo na kravje mleko - bil je negativen. Zdaj pa me zanima na katero mleko se potem preide? Na navadno alpsko? Ali ga razredčim z vodo? Ali raje mleko iz pomurskih mlekarn in ga samo prekuham? Če naj ga redčim, kakšno mora biti razmerje voda, mleko?
Kdaj ste ostale nehale uporabljat adaptirano?

Hvala za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 7:29:48   
2.2.
jaz sem dala moji pri 13mesecih kar alpsko mleko in ga nisem nič prej kuhala

(odgovor članu miškot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 8:44:14   
ThinkPink
Tudi naša mala je stara 10m in ko dobi flaško, ji vedno dam AM (Milumil), sem pa zdaj že 2x za večerjo pripravila gris, ki sem ga skuhala na alpskem mleku 3,5 mlečne maščobe. Tako, da tudi počasi uvajamo KM.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 9:45:56   
Naja30
Svoji sem dala pri 11m najprej navadno mleko Planika, potem pa kar kmalu alpsko. Nisem ga mešala z vodo, ker to je kar nekaj. Baje nima veze, če ga mešaš ali ne.

< Sporočilo je popravil Naja3 -- 15.6.2008 9:46:34 >

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 11:40:28   
Paštetka
če zaradi finančnih razlogov preideš na navadno mleko, potem mu daj mleko s 3,5 mlečne maščobe, ki ga ne rabiš razredčiti.

Moj sine je pil AM, do 2. leta, ker vsebuje več vitaminov in mineralov kot kravje mleko - torej je prilagojeno otroku in ziher bolj zdravo in primerno. Če si jaz lahko privoščim vsak dan kavico, ki stane 1 €, bom pa še otroku AM.

Moje mneje.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 12:08:32   
Anonimen
"Navadno" trajno mleko bo ok, vendar obvezno polnomastno, s 3,5% mlecne mascobe. Ni ga potrebno redciti z vodo.
Zelo dobro je se mleko kobariske (?) mlekarne, sveze in nehomogenizirano, se mi zdi.

(odgovor članu miškot)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 12:15:24   
baja*
Pardon, ker se štulim v temo: a navadno KM obstaja samo v litrskih tetrapakih? Kako dolgo je lahko doprto v hladilniku? Dva dni?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 12:16:41   
Anonimen
Pardon, ker se štulim v temo: a navadno KM obstaja samo v litrskih tetrapakih? Kako dolgo je lahko doprto v hladilniku? Dva dni?


Ne vem, poglej v trgovini, jaz se spomnim samo eno litrskega. Odprto je lahko do datuma uporabe.

(odgovor članu baja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 12:28:37   
kaya2007
Odprto je lahko do datuma uporabe.


tole pa dvomim..do datuma uporabe je lahko zaprt, ko ga odpreš naj bi ga porabil v nekaj dneh.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 20:37:40   
Naja30
V 3-h dneh ga moraš porabiti.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 20:38:51   
Anonimen
Odprto je lahko do datuma uporabe.


tole pa dvomim..do datuma uporabe je lahko zaprt, ko ga odpreš naj bi ga porabil v nekaj dneh.


aha. mozno, ja.

saj v dveh dneh ga otrok ponavadi itak spije.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 21:25:01   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: baja*

Pardon, ker se štulim v temo: a navadno KM obstaja samo v litrskih tetrapakih? Kako dolgo je lahko doprto v hladilniku? Dva dni?

alpsko prodajajo tudi 0,5l


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 21:27:40   
Anonimen
Pardon, ker se štulim v temo: a navadno KM obstaja samo v litrskih tetrapakih? Kako dolgo je lahko doprto v hladilniku? Dva dni?

alpsko prodajajo tudi 0,5l


Alpsko je tudi v 0,2l user posted image .

(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 22:01:28   
kaya2007
sam 3.2 pa res še nisem videla v manjši embalaži kot 1l...ne, lažem, tudi manjši je bil, ampak ni imel plastičnega patenta za odpiranje/zapiranje.

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 15.6.2008 22:02:16 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 22:02:58   
Anonimen
A nisi? Obicno Alpsko mleko, tisto modro, klasicno, je v pol litra in v 0,2, ze od zmeraj, se mi zdi user posted image .

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 22:04:38   
Anonimen
Ekola, ce bo prikazalo slikco: Alpsko mleko

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: navadno mleko?
15.6.2008 23:10:43   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Pardon, ker se štulim v temo: a navadno KM obstaja samo v litrskih tetrapakih? Kako dolgo je lahko doprto v hladilniku? Dva dni?

alpsko prodajajo tudi 0,5l


Alpsko je tudi v 0,2l user posted image .


aja user posted image   sej resuser posted image



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: navadno mleko?
16.6.2008 11:42:23   
baja*
Sem se kar sama prepričala kak dolgo je lahko odprto navadno mleko - samo 2 dni, 3. dan je bilo že skisano.
Glede embalaže pa vem ja, da je alpsko v 0,5 in 0,2 l pakiranju. V mislih sem imela navadno mleko, ker naš ga ne spije cel liter v 2 dneh, še če mu jaz pomagam, nama ne rata.user posted image No tega navadnega pa še res nisem videla v manjših embalažahuser posted image

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: navadno mleko?
17.6.2008 21:03:16   
L_una
Jaz še ne bi prešla na kravje mleko. Ja, za kuharijo in podobno. Za samostojni obrok pa še ni priporočljivo. Jaz bom počakala do enega leta. No, to je moje skromno mnenje. 

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?