|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pokličem ali ne?
17.6.2008 10:53:19   
Anonimen
Z možem sva kupila štiri izdelke Pininfarina in zato nama je pripadla nagrada Gorenjev LCD televizor.

Danes nama po hitri pošti namesto enega televizorja dostavijo dva. Na Gorenjevi odpremnici vidim poleg svojega imena še ime druge stranke, ki bi morala dobiti tv. Ampak na obeh paketih je nalepka z mojim imenom in naslovom. Torej so se pri odpremljanju zmotili.

Takoj sem hotela poklicati v Gorenje in jim povedati za napako. Pa mi vsi pravijo, da sem neumna, če bom klicala in jim povedala za napako in da naj kar obdržim oba tv.

No, meni se to ne zdi prav. Verjetno bodo kmalu sami opazili napako (ko bo druga stranka klicala, kje je njen tv) in ga bom verjetno itak morala vrniti.

Kaj menite vi?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 10:58:09   
malika
user posted image  , mi smo kupili hladilnik in imeli svoj prevoz. Sva ga z mojim naložila in odpeljala. Popoldne nas ni bilo doma, no pridemo zvečer in nas pred pragom čaka hladilnikuser posted image . Gledava čukasto kaj zdaj to pomeni, pokličem v trgovino , povem kaj se je zgodilo, rečejo pridemo iskat, hvala, da ste poklicali,.... še danes je hladilnik pri nas doma, pa je od tega že pol leta user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:00:47   
Anonimen
Jst bi poklicala.

(odgovor članu malika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:01:40   
puncica
jaz sem prepoštena in bi verjetno takoj ko bi to stvar dobila tudi poklicala. Je pa na tebi ali pokličeš ali ne, jaz vem da bi vedno ko bi tv vidla imela slabo vest, itak pa možno da bodo sami pogruntal da so naredil napako, sej TV pa le ni tako mala stvarca.

< Sporočilo je popravil puncica -- 17.6.2008 11:02:28 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:01:59   
Volga
Upam, da se samo šališ, da razmišljaš o tem, da ne bi poklicala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:02:06   
Zamima
jaz bi definitivno poklicala 

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:02:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

jaz bi definitivno poklicala 
Enako.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:05:17   
viv_
No, jaz sem šla po eno Chicco marelo (voziček) v Toysa in tip mi da škatlo, jaz nabašem v avto in to je to. Zdela se mi je sicer mal velika škatla za marelo, pa OK, že vejo... Pridem dam, not 3 vozički...

Niti slučajno nisem šla nazaj, niti nisem klicala, una 2 sem kle prodala naprej user posted image  Je pa res, da je bil eden 50 €, torej jih nisem ne vem kok oškodovala...



_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:08:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: viv

No, jaz sem šla po eno Chicco marelo (voziček) v Toysa in tip mi da škatlo, jaz nabašem v avto in to je to. Zdela se mi je sicer mal velika škatla za marelo, pa OK, že vejo... Pridem dam, not 3 vozički...

Niti slučajno nisem šla nazaj, niti nisem klicala, una 2 sem kle prodala naprej user posted image  Je pa res, da je bil eden 50 €, torej jih nisem ne vem kok oškodovala...




nič ne obsojam ampak jst kaj takega ne bi mogla nardit...že vsak evro vrnem nazaj, če mi prodajalka da prevečuser posted image , mah preveč bi me vest pekla...


(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:09:46   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Upam, da se samo šališ, da razmišljaš o tem, da ne bi poklicala user posted image


Se podpišem pod tole, ker sem jaz tud najprej na to pomislila

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:12:07   
srki
Ker sem preveč poštena, bi brez oklevanja poklicala, če ne Gorenje, pa tisto drugo stranko. Tako sem pač naučena. jaz vedno pomislim, da me bo potem kdo preganjal in ganjal pa da bom mogla kaj vračat. Ah, skratka, sem prepoštena za kaj takega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:13:48   
Marogica
Jaz bi tudi poklicala.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:20:24   
anabanana
Ma ne vem res...sej nisi ti kriva, da so neumni/malomarni...

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:20:39   
Katey
Sigurno bi poklicala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:20:54   
Anonimen
Sem že poklicala in bodo prišli iskat. Sedaj pa me tašča grdo gledauser posted image , ker je že delala prostor v svoji sobi za tv.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:22:46   
sazi
Jaz bi tudi poklicala.

tudi jaz

vedno, ko odkrijem, da mi kdo dal kaj preveč, vrnem - ne bi mogla shajat z mislijo, da je nekdo zaradi napake ali nepozornosti moral kaj plačati iz svojega žepa - zadnjič se mi je en petrolovec ful zahvaljeval, ker mi je ob vplačilu lota dal denar, namesto da bi ga zahteval od mene - sem ga opozorila, plačala, on mi je bil pa ful hvaležen

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:24:15   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Sem že poklicala in bodo prišli iskat. Sedaj pa me tašča grdo gledauser posted image , ker je že delala prostor v svoji sobi za tv.



user posted image user posted image user posted image , upam, da ne bo tako učila svoje vnuke.


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:24:52   
Katey
user posted image user posted image user posted image user posted image  tašče so pač tašče user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:26:22   
Anonimen
Kaj je sploh kle za premišljatuser posted image

Tašči pa rec nej gre v trgovino pa nej si ga sama ukrade če ga hoče, kaj boš ti za njo kradla.

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:29:26   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

Sedaj pa me tašča grdo gledauser posted image , ker je že delala prostor v svoji sobi za tv.

Katastrofauser posted image , ne morem verjet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
17.6.2008 11:30:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:34:56   
Anonimen
kaj boš ti za njo kradla.


Oprosti, ampak kako me lahko obtožiš kraje? Nisem jaz kriva, če so se oni zmotili. Sicer pa sem že poklicala.

Mislim, lepo prosim za mnenje in na koncu me imate za kradljivko. Res hvala lepa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:37:42   
srki
No, to je pa res, kradla nisi, so se pač zmotili in si poštena, pa si jih poklicala in bodo prišli  TV iskat.

In to, da če se zmotijo, je pač njihov problem, jaz tega tako ne jemljem. Kaj hitro se tudi jaz lahko kje zmotim, pa pustim npr. denarnico nekje. Človeku se hitro vse vrne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:37:47   
sončnica24
Jaz bi takoj poklicala ker slej ko prej bi verjetno prišli gor da nekaj ni ok, mogoče pa bodo pozabli prit ponj tako kot so pri maliki potem pa bo ostal tvojuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pokličem ali ne?
17.6.2008 11:38:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: roda17

kaj boš ti za njo kradla.


Oprosti, ampak kako me lahko obtožiš kraje? Nisem jaz kriva, če so se oni zmotili. Sicer pa sem že poklicala.

Mislim, lepo prosim za mnenje in na koncu me imate za kradljivko. Res hvala lepa.


Nism napisala da si ukradla. Ker nisi, saj nisi ti kriva če so se zmotili. Sam če bi obdržala pa bi za moje pojme ukradla ja. Če vzameš nekaj kar je tvoje, tud če ti je bilo po pomoti dostavljeno je to zame kraja. Sori, sam zame pač je. Ker oni so se pač zmotili in če ne boš vrnila bo pač nekdo nasrkal, tist k se je zmotu al pa čist en tretji. Pač pokliči in povej da so se zmotili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




otroci
mami_1979

koliko otrok si želite imeti?

nič (1%)

1 (8%)

2 (40%)

3 (40%)

4 ali več (11%)


Število vseh glasov: 347

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!