|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kruta usoda
3.3.2011 21:23:02   
becky27
Naj delim z vami svojo žalost,...naj vam povem, da to kar se mi je zgodilo ne privoščim nobenemu človeku,...Življenje se mi je ćez noč postavilo na glavo,...v soboto 19.2.2011 sem v prometni nesreči izgubila svojo največjo ljubezen user posted image user posted image user posted image user posted image .Sprašujem se, kako je lahko življenje tako kruto user posted image user posted image user posted image bila sva par 8 let, imava 14 mesečnega sinka, ki se nikoli ne bo spominjal svojega očeta,...v tistem tednu, ko je umrl je tudi prvič videl najino pikico v trebuščku, ki je bila stara 7 tednov,...Zakaj morajo zmeri umreti dobri ljudje, zakaj usoda izbira v tako lepih trenutkih?????Moj dragi je bil poln življenja, energije in zmeraj si je želel veliko otrok, imel je komaj 27 let,.Zdaj 21.3 bi dopolnil 28.Komaj sva začela dobro živeti, 2 leti sva živela na svojem, dobila najin zakladek in sedaj oktobra bi postal še enkrat očka,..ampak ne,...čez noč sm ostala sama user posted image user posted image user posted image .Sprašujem se zakaj v takko lepih trenutkih polnih veselja, doživiš tak šok, kot da bi gledala film, kot da bi sanjala,...Močna sem samo zaradi sina in pa pikice v trebuščku, a v trenutkih bi najraje videla, da bi tudi jaz odšla,...želim si da bi izgubila spomin, potem ne bi tako močno bolelo,...

_____________________________

Moj sonček Taj 27.12.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kruta usoda
3.3.2011 21:26:43   
Colt
Beki, moje sožalje. Samo čas bo naredil svoje...do takrat pa moraš ostati močna. Saj veš, nisi sama, ampak sta dva..

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu becky27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kruta usoda
3.3.2011 21:31:48   
valči
user posted image joj,kruto,res mi je žal zate,za sinka,ki je brez atija ostal.Zelo mi je ža,pobrala se boš,zaradi otročkov,upam,da imaš ob sebi ljudi,ki ti bodo pomagali.
Ta usoda je res kruta,žal nič ne izbirauser posted image
user posted image user posted image user posted image zate.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kruta usoda
3.3.2011 21:47:55   
becky27
Na srečo imam res veliko ljudi, ki mi stojijo ob strani in mi tudi bojo,...Tudi z njegovimi starši se zelo dobro razumem, ampak ne morem verjeti, da ne bo nikoli videl svojega drugega (štrumfija-tako ga je poimenoval), ki si ga je tako želel,..še reku je da na NS bota šla pa obadva s sinkom, da bota dojenčka vidla,...še vseeno pa je usoda nanesla tako, da njega ni več v mojem trebuščku pa raste del njega user posted image user posted image user posted image ,...Takoj ko sem izvedla, da sem noseča me je preplavil čuden občutek in se kar nisem mogla sprostit, še rekla sem mu mene je tko strah, da ne bo kej  narobe in čez 1 mesec ta tragedija,....kot da človek res nekaj čuti v svoji podzavesti,...ostajam optimistična in  močna, da donosim in rodim zdravega otroka, to me sedaj žene naprej,...

_____________________________

Moj sonček Taj 27.12.2009

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kruta usoda
3.3.2011 22:00:27   
aelail
Res je kruto in verjamem, da tudi težko ampak bodi močna zaradi otročkov in čas bo prinesel svoje.

(odgovor članu becky27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kruta usoda
3.3.2011 22:07:25   
Sa.Ka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kruta usoda
3.3.2011 22:09:07   
enea
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in tvojega otročka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jočem s teboj, res mi je žal da si morala ravno v času nosečnosti doživeti taki šok, res ne priželim nobenemu kaj takega,...user posted image zate pa vem, da si močna in se boš za svoja sončka borila še naprej,...user posted image user posted image user posted image user posted image s teboj smo,...

(odgovor članu aelail)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kruta usoda
3.3.2011 22:32:42   
suzy85
Iskreno sožalje! Kot si že sama rekla bodi močna za svojega sinčka in pikico v trebuščku. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kruta usoda
3.3.2011 22:40:42   
sami0804

Tudi moji objemčki naj pridejo do tebe,čeprav bo samo čas omilil bolečino..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne znam si predstavljat tvojega obupa,vendar občudujem tvojo moč s katero se boriš proti tej tragedijiuser posted image user posted image

Iskreno sožalje!user posted image

(odgovor članu becky27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kruta usoda
3.3.2011 22:50:44   
majakla
Iskreno sožalje. user posted image

(odgovor članu sami0804)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kruta usoda
3.3.2011 22:59:38   
lilip
Iskreno sožalje! Pošiljam ti en velik objemuser posted image


(odgovor članu majakla)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kruta usoda
4.3.2011 9:15:55   
kajajaka
user posted image user posted image user posted image

bodi močna, otročki te potrebujejo user posted image

(odgovor članu lilip)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kruta usoda
4.3.2011 9:20:04   
leo**tia
user posted image user posted image iskreno sožalje...................bodi močna,,vem da ni besed ki bi omilile bolečino,ne morem si predstavljati da se to meni zgodiuser posted image user posted image user posted image ,,,,,,,,,


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kruta usoda
4.3.2011 9:22:40   
Saša27
Moje sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kruta usoda
4.3.2011 9:27:26   
RAKICA2007
iskreno sožalje ob veliki izgubi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kruta usoda
4.3.2011 10:08:17   
TDTP
Iskreno sožalje! user posted image včasih usoda res izbira čudna pota, ki jih ne bomo nikoli razumeli! Ostani močna!user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kruta usoda
4.3.2011 10:13:07   
emica2008
user posted image user posted image user posted image Sožalje
.......ne razumem kako je lahko usoda tako kruta.....bodi močna zaradi vajinega sinčka ter male pikice v trebuščku, ki je resnično prav poseben dar. Sedaj imate svojo zvezdico na nebu, ki vas bo čuvala dneve in noči in čeprav ga ne vidiš verjemi, da je ob tebi in malčkih ter vas varuje in vas ima rad.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kruta usoda
4.3.2011 10:54:15   
gita10
Moje soželje , resnično upam, da imaš ljudi ob sebi ki ti bodo pomagali v teh krutih trenutkihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kruta usoda
4.3.2011 11:03:39   
vesna_b
becky27 - brez besed jočem. user posted image user posted image user posted image
vem, da ti nobena moja beseda ne bo pomagala, ampak verjemi, sčasoma bo lažje, čeprav lahko vem da nikoli ne bo. imaš enega sončka in eno pikico, ki ti bosta zapolnila dneve in te vedno spominjala na njunega atija.

bodi močna - za njiju. zase.
ti pa pošiljam virtualni objem. mislim nate... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu becky27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kruta usoda
4.3.2011 11:07:58   
becky27
Hvala vam punce za vse objemčke in tople besede,...



_____________________________

Moj sonček Taj 27.12.2009

(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kruta usoda
4.3.2011 11:18:12   
ronja
becky, odgovora zakaj, nimam, pa saj verjetno ga nisi pričakovala... To je igra naključij, ki izbira ne glede na vse... Ni pa to neka tolažba. Tolažba je lahko edino to, da imaš dva krasna otroka in onadva krasno mami! In da bo to, kar ti je on dal, prisotno ves čas - ko boš govorila o očetu, bo postajal figura, ne bo "neznani oče". Navadno je otrokom vdov lažje kot pa otrokom žensk, ki jim niso hotele razkriti identitete očeta. Ker pri tebi ne bo skrivnosti, o očetu boš govorila, na nek način bo tu, čeprav ne tako, kot bi si želeli in kot je seveda najlepše. Ampak hočem rečt, da cel ni odšel. En košček živi v tvojem srcu, njegovi geni so v vajinih otrocih, ko je odšel, je vedel, da je zanju dobro poskrbljeno in je lahko bil miren. To je veliko in največ, kar si mu lahko ti dala. Če bi on lahko izbiral, bi gotovo ostal tu, ampak vsega ne izbiramo, smrti gotovo ne, sicer bi skoraj vsi večno živeli...

Bodi še naprej močna, (iz tvojih besed sije ogromna moč, mimogrede) otrok te rabi zdaj še bolj kot sicer! Preberi si knjigo Zadnje predavanje od Randyja Plausha (ne vem, če sem prav napisala) - to je očka, ki je neozdravljivo zbolel za rakom in tik pred smrtjo napisal knjigo za svoje otroke. Not je nekaj idej, kako otrokom predstavit starša po smrti... Mogoče bo tudi tebi lažje, ko boš videla, da se dogaja tudi drugim, da gredo čez...
Edina dobra stran tega, da se ti je zgodilo to v nosečnosti, je to, da boš do poroda že lahko vsaj malo predelala - da ne bo najhujši šok v prvih dneh, ko te dojenček tako zelo rabi... Tako se boš lahko takrat bolj skoncentrirala na otroka, saj zdaj verjetno ne moreš mislit nanju, ne da bi mislila nanj...
Vse dobro za naprej!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu becky27)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kruta usoda
4.3.2011 11:38:42   
Fleka
Moje iskreno sožalje.user posted image user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kruta usoda
4.3.2011 11:43:40   
katy83
saj v bistvu nevem, če lahko kaj pametnega sploh povem na to...ker jočemuser posted image user posted image user posted image .
Becky, tudi od mene in moje družinice, iskreno sožalje ob izgubi. user posted image

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kruta usoda
4.3.2011 12:14:15   
tasa_m
Iskreno sožalje tudi od nas.
Tako kot so ti punce že napisale... BODI MOČNA zaradi sina in pikice, ki raste v tebi user posted image user posted image user posted image
Vedi, pa da boste imeli najlepšega ančelčka na nebu, kateri vas bo pazil 24ur na dan vse dni v letu.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kruta usoda
4.3.2011 13:25:06   
Blueeyes
Becky27 - iskrene sožalje še tukaj user posted image  user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?