|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroska posteljica
28.2.2005 11:17:43   
kepa*
Pocasi bomo nabavili otrosko posteljico, pa me zanimajo vase izkusnje:
in sicer, katera velikost je najbolj primerna: je 120x60 kmalu premajhna?
Kdaj sploh dati dojencka iz zibke v posteljico?
Kateri jogi bi bilo najbolj pametno nabavit?

Pa se to, ste s kaksno posteljico se posebej zadovoljni?
Jaz se rahlo ogrevam za posteljico Jana od firme Sadeko. Ima kdo njihove posteljice, kako se obnesejo in ali se res bolj splaca kupiti direkt od njih kot pa v trgovini?

Hvala in pa pa.:metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Otroska posteljica
28.2.2005 11:22:33   
Mina1
Naš ta prvi:modri:, je iz zibke štartal kar v tisto 140x70, ki se kasnjeje lahko spremeni še v junior.

Sicer pa po želji, tudi 120x60 je v redu, odvisno od tega, koliko prostora imaš. Mi smo vse kupili takrat v KIKI v Celovcu (posteljico + super jogi, ful cute posteljnino in tako...;))

Naš je šel iz zibke v posteljico po petih mesecih, prej namreč v takratni sobici (smo živeli še pri mojih) enostavno ni bilo prostora za nič drugega kot za zibko. Eni dojenčki pa spijo že iz štarta v večji posteljici.

Sadeko pa nevem, so pa eni že pohvalili.

pa-pa Mina1, na frišno mamica drugemu:modri:

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Otroska posteljica
28.2.2005 12:50:10   
viv_
Mi smo začeli s 120*60 in smo pri 14 mesecih še vedno v njej, pa pomoje da še nekaj časa bomo.

Posteljica je na sliki v albumu "sobica". Nam je pa vse naredil moj tast.

lp

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Otroska posteljica
28.2.2005 14:01:35   
Grascakinja
Ojla,

viv, krasno posteljico imaš :bravo:, pa previjalno tudi. A te lahko vprašam, koliko vse skupaj meri v dolžino?
Nam bo namreč tudi bodoči dedi naredil posteljico, pa sem zdaj od tebe dobila idejo, da bi zraven lahko dal še previjalno - če nam bo vse šlo k steni, kamor jo bova postavila.
Kak namig, izkušnje, ki si se jih naučila od tele posteljice in previjalne?
Imata nameščeno v posebni otroški sobi ali v spalnici?

Oprosti za firbčnost, ampak res me zanima, saj veš frišni starši, nimamo pojma...:ups:

Hvala :rozica::rozica::rozica:,

Pupa

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Otroska posteljica
28.2.2005 14:09:13   
viv_
Oj,

zaenkrat mamo to še v spalnici... Ampak bomo počasi selili (upam).

Pri previjalni se najbolj obnese tisti zgornji predal s poličko - tisti je najbolj uporaben. Sicer sva ga pokopirala na eni previjalni pri Schmidu, ampak je res super.

Mislim, da je previjalna 90x90 (bom doma zmerila), pa idealna višina je okrog 100 cm. Previjalno, če imaš le možnost, naredi ta veliko, na katero gre velika previjalna podloga. Sploh ko se otroček začne premetavat ti pride prav.

Material je bil pa mediapan.

lp

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Otroska posteljica
28.2.2005 21:53:40   
Anja167
Jaz bi pri naši posteljici (ne vem firme, kupili pa smo jo v BC v Ljubljani) najbolj pogrešala, če se jogi ne bi dalo dati na več različnih višin, če ne bi imela koles in če se ene stranice ne bi dalo spraviti pod posteljico. Ker naša vse to ima, jo lahko prestavljamo po sobi in priklopimo na najino posteljo (kar je pri našem načinu spanja nujno, sicer bi bila mami ponoči zelo boga...). Jogi smo pa kupili najboljši, kar se je dalo (beri: najdražji), pa ne vem, če je kaj posebnega od njega. Povsem verjetno, da bi bil kakšen normalno drag čisto enako dober.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?