|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kateri prenosni računalnik
15.1.2008 9:48:48   
Mešamdrek
Kaj mora imeti prenosnik da je kolikor toliko dober za domačo uporabo in da ni preveč drag?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kateri prenosni računalnik
15.1.2008 10:09:09   
frutka_
Jaz sem si pred kratkim kupila Dell Inspirona 1521. Odločilen je bil zunanji videz. Vse kar je optimalno, malo boljše je preko 800EUR.

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kateri prenosni računalnik
15.1.2008 10:28:30   
Nika v službi
Jaz za domačo uporabo ne bi kupovala prenosnika. Če ga res ne potrebuješ nujno zaradi dela ali česarkoli drugega, potem raje kupi dober stacionarni računalnik. Se bolj splača in več dobiš.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kateri prenosni računalnik
15.1.2008 10:34:08   
Anonimen
Za domačo uporabo imam prenosnika Acer 5315, pa moram reč, da sem zadovoljna s tem prenosnikom. Kaj pa vem, ga imam le za uporabo MSN-ja in interneta, pa za igranje s slikami, več pa ne.. Mam raje na namiznem...

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kateri prenosni računalnik
15.1.2008 12:15:58   
kofetek2010
Naš mulc je dobil za Božička od Toshibe (Satellite A210-15J)

http://www.inea.si/index.php?kategorija=729

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kateri prenosni računalnik
15.1.2008 12:20:24   
Strawberrie Cherrie
moja favorita sta še vedno Dell Inspiron 1520 in pa Apple macbook pro (15). ampak ne en ne drug nista nujno potrebna kot prenosnik za tipkanje po MSNju. katerega drugega pa niti nočem. ok, mogoče ima še malo možnosti sony vaio.hja, ampak cene pri teh računalnikih so od 1200€ pa strmo navzgor...sploh apple.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kateri prenosni računalnik
15.1.2008 13:44:46   
NinaŠ
ga imam le za uporabo MSN-ja in interneta, pa za igranje s slikami,

za te potrebe je npr. čist zadosti že tale:
http://www.mimovrste.com/artikel/2750071830/prenosnik-hp-compaq-6715s-19ghz-gc089esgs561av-torbica 

...za igranje igric pa itak da ne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kateri prenosni računalnik
15.1.2008 19:17:19   
LoCa
js tudi za domačo uporabo odsvetujem laptop-a. primerjalno so pač pc-ji dosti boljši, če ga imaš namen imet doma. pr laptopu so pa same težave, se ti skvari monitor, ker ga stalno odpiraš, ti kej pade gor in se ti uniči cel računalnik namesto samo tipkovnice (to se je meni, nisem mogla vrjet pa je blo res), poleg tega imam uničen izhod za slušalke/zvočnike, se je očitno skvaru, ker imam tam roko naslonjeno, ko tipkam. brezveze, res. če ne nujno rabiš za službo, se nikakor ne splača.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kateri prenosni računalnik
15.1.2008 19:35:42   
Anonimen
js tudi za domačo uporabo odsvetujem laptop-a. primerjalno so pač pc-ji dosti boljši,


To je res....samo stacionarnega ne moreš v posteljo odnest :)), ali na kavč in se udobno smestit.

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kateri prenosni računalnik
16.1.2008 7:42:21   
LoCa
ja to pa res. ampak js tega itak ne počnemuser posted image . se mi ne sanja, kaj naj delam z računalnikom v postli. pol če ga nimaš vklopljenega v elektriko pa še počasneje dela in mene to dela živčno. no sej, vsak mora presodit zase kako ga bo rabil. js sm bla ful navdušena nad laptopom, preden sem ga imela. pol k sm pa vidla da je brezveze oz. bolj napumpana fama pa....osebno mi je škoda dnara za to, če resnično ne potrebuješ. in js pač ne (čeprou sm takrat mislila da ja) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kateri prenosni računalnik
16.1.2008 7:43:57   
Anonimen
se mi ne sanja, kaj naj delam z računalnikom v postli. pol če ga nimaš vklopljenega v elektriko pa še počasneje dela 


Udobno se smetiš in tipkaš :)).

Baterije na novejših kar nekaj časa zdržijo, ne rabiš elektike.

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kateri prenosni računalnik
17.1.2008 0:16:44   
blustar
Mogoče ti bo v pomoč tale članek.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kateri prenosni računalnik
17.1.2008 11:01:35   
Anonimen
Jaz imam DELL Inspiration 6400 pa je čist super.

(odgovor članu blustar)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kateri prenosni računalnik
17.1.2008 11:22:51   
Anonimen
Jaz imam Della, moj pa HP-ja  jih pa selimo kot mačke z mladimi, tako da naš stacionaren se praši...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kateri prenosni računalnik
17.1.2008 21:40:14   
Jablana
menda zdaj zelo pohvalijo toshibine prenosnike. je tudi bolj znosna cena kot npr. kakšen mac. ampak amc je tako lep! user posted image
jaz tudi ne bi za domačo uporabo kupovala prenosnika; ok - če bi ga, bi imela zraven še navadno tipkovnico, ker se mi zdi kar težko tipkati na prenosnik. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kateri prenosni računalnik
20.1.2008 1:18:22   
blustar
Se prenosnika kar navadiš. Tipkovnica je ok, edin miško pa res moraš imet navadno. Men je doma super tud zato, ker se nekaj kablov vznebiš, pa preceeeej manj prostora vzamejo. Pa če se mi ne da za mizo sedet, ga lahko vzamem kamorkol.

(odgovor članu Jablana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kateri prenosni računalnik
21.1.2008 18:00:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

j. pol če ga nimaš vklopljenega v elektriko pa še počasneje dela in mene to dela živčno. n


Meni ne dela nic pocasneje na baterijo kot ce je vklopljen na kabel user posted image

Plusi pri laptopu:
- tisja in boljsa tipkovnica
-lahko ga vzames kamorkoli
- filme lahko gledas v postelji user posted image
- zavzame manj prostora
-lepsi kot stacionarni user posted image

Mi imamo Dell Latitude d505, pa je pac zame presvoh, ker ima premalo RAMa in premalo diska ... user posted image Za moje potrebe. Ker vsi boljsi pogrami porabijo precej RAM-a in potem strasno upocasni comp.

Ce bi pa imela zdajle 899€ odvec bi si pa kupila Dellovega s pisanimi pokrovi .. roza ali zelenega user posted image Ma kul karakteristike.

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 6.7.2008 23:02:17 >

(odgovor članu LoCa)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
5.7.2008 23:52:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kateri prenosni računalnik
6.7.2008 8:06:57   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: bambina

IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ce bi pa imela zdajle 899€ odvec bi si pa kupila Dellovega s pisanimi pokrovi .. roza ali zelenega user posted image Ma kul karakteristike.



Ja imam tega Dell inspiron 1520 s pisanimi pokrovi, rdečega ampak je bil cca 1200€.


Jaz imam istega della kot ti bambina, ribica je mislila model 1525.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kateri prenosni računalnik
6.7.2008 16:05:45   
Lianna
Jaz bi vzela HP in ne Della. Dell ima veliko slabšo baterijo kot HP. Preverjeno, ker imamo oba doma. HP je star 2l, Dell Inspiron pa okoli 10m (pa je ta boljši Dellov računalnik - okoli 1200€). In baterijo Dellovga mormo zamenjat, od HP-ja pa še vedno normalno zdrži. Res je pa da je Dellov računalnik lepši, pa barve lahko zbiraš. Mi imamo belega.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 6.7.2008 16:06:57 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kateri prenosni računalnik
6.7.2008 16:25:32   
Strawberrie Cherrie
Lianna, dejansko po vseh testih ima Dell najboljšo 9celično baterijo. zdaj je pač odvisno katerega si vzela. Je pa Dell precej bolji od HPja.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kateri prenosni računalnik
6.7.2008 23:04:23   
Anonimen
No, jaz pa HPja ne bi imela, res. Prvo kot prvo mi je grd (sem pac baba, kaj naj), tezak, debel ... Moj Dell je res osnoven laptop (nima niti pekaca za DVD), pa mu baterija cisto ok dela. Itak imam vec al manj priklopljenega na kabel, sicer pa zdrzi 2-3 ure, odvisno, kaj delam. Pa ima ze tri leta. Ce je za domaco rabo itak nima veze, koliko casa zdrzi baterija.



(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kateri prenosni računalnik
6.7.2008 23:08:26   
Anonimen
Jaz bi vzela HP in ne Della.


Uporabljam HP-ja. Zadovoljna.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kateri prenosni računalnik
6.7.2008 23:09:29   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Lianna, dejansko po vseh testih ima Dell najboljšo 9celično baterijo. zdaj je pač odvisno katerega si vzela. Je pa Dell precej bolji od HPja.


Je takšen kot ga imaš ti in bambina. Mogoče imamo samo smolo z baterijo.

< Sporočilo je popravil Lianna -- 6.7.2008 23:10:06 >

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kateri prenosni računalnik
7.7.2008 11:01:56   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

Lianna, dejansko po vseh testih ima Dell najboljšo 9celično baterijo. zdaj je pač odvisno katerega si vzela. Je pa Dell precej bolji od HPja.


Je takšen kot ga imaš ti in bambina. Mogoče imamo samo smolo z baterijo.


baterijo imaš 2leti v garancijiuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?