|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prekuhana voda - zjutraj
19.7.2008 19:01:41   
Nasy
Zjutraj se zbudiva skupaj z našo mišo in je seveda lakota. A ste ve prekuhavale vodo zjutraj za prvi obrok ali ste za prvo jutranje hranjenje uporabile vodo od prejšnjega dne? Mi smo do sedaj nekako uspeli zjutraj na frišno prekuhat za cel dan,potem dam v termos in stoji na pultu, enkrat se je pa zgodilo, da je dobila obrok z vodo prejšnjega dne, sicer ni bilo nič narobe ampak, nikoli ne vešuser posted image
Ponavadi mi možek naredi to uslugo, vstane ter prekuha vodo, včasih preden gre v službo ali pač vstane pred namauser posted image


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
19.7.2008 19:18:32   
pety78
Pa jo daj še zvečer prekuhat, da jo boš imela za zjutraj. Jaz sem jo 2x na dan, pa ni bilo nikoli nič narobe.

_____________________________



(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
19.7.2008 19:20:37   
pety78
Saj če jo prekuhaš recimo ob 8. zjutraj, pa jo pije še ob 8. zvečer, torej po 12. urah, je čisto ok, če jo prekuhaš še ob recimo 22. ali kasneje, preden greš spat in jo pije ob 8. zjutraj, torej po 8. urah. user posted image
Mater, sem zabluzila. user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
19.7.2008 20:10:54   
jajula
jst jo prekuham zvečer da jo ma za dopoldanska dva obroka, pol pa spet prehukam da ma do večera. sej če je premal časa vmes se tud ne shladi dost.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
19.7.2008 21:10:01   
sasi13
čist nič ni narobe, jz jo mam tud v termovski in je zjutraj čist vredi.

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
19.7.2008 21:26:04   
ajtak
user posted image , jaz sem vedno uporabila za zjutraj tisto ki sem jo zvecer prekuhala.
Ce se ti pa zdi, da bi blo fajn met veckrat sveze prekuhano pa ti priporocam grelnik vode- nekaj takega http://www.ceneje.si/perfect-grelnik-vode-pgv-6678, tole ti zavre vodo prakticno takoj.

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
19.7.2008 21:26:10   
želva
ni panike, pri nas tud kdaj pozabimo zvečer dat prekuhat, pa pač še uno od prejšnega dne spije, ni bilo še nikol nič narobe

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
19.7.2008 22:59:55   
Anonimen
Jaz vedno zvečer prekuham, da jo imam za ponoči in zjutraj. Jo pa ne dajem v termovko, ampak jo pustim v pokritem loncu, nato pa pogrejem do željene temperature. V termovki jo imam samo za na izlet. Lp

(odgovor članu želva)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
20.7.2008 6:41:47   
KRTR
tudi jaz prekuham vodo samo 2 x na dan, pa ni nič narobeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
20.7.2008 8:10:08   
matea1
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Jaz vedno zvečer prekuham, da jo imam za ponoči in zjutraj. Jo pa ne dajem v termovko, ampak jo pustim v pokritem loncu, nato pa pogrejem do željene temperature. V termovki jo imam samo za na izlet. Lp



Pri nas delamo enako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
20.7.2008 19:16:46   
Kaja08
IZVIRNO SPOROČILO: KRTR

tudi jaz prekuham vodo samo 2 x na dan, pa ni nič narobeuser posted image user posted image user posted image


enako je tudi pri nas user posted image

(odgovor članu KRTR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
20.7.2008 19:50:51   
Paštetka
jaz pa sploh ne prekuham pa ni nič narobe user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Kaja08)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
25.7.2008 7:08:04   
anju

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jaz pa sploh ne prekuham pa ni nič narobe user posted image

saj navadno ni z vodo nič narobe. le sm pa tja pridejo obvestila o "kalni" vodi. sploh poleti jo rada kaka bakterija poskusi. ni dobro, če zato dojenčki dobijo drisko. v ta namen predvsem prekuhavanje.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prekuhana voda - zjutraj
25.7.2008 13:24:12   
fevzy
Ker imamo po vodovodu zelo slabo "pitno" vodo uporabljam ustekleničeno. Vendar jo tudi prekuhavam. Zanima me če jo katera uporablja in če jo tudi prekuhava oz. ali jo je potrebno?

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Prvih 60 sekund življenja
video
V prvi minuti po rojstvu se zgodi veliko prelomnih stvari. Katerih? Poglejte si v videu.
Izračun vibracije otrokovega imena po nume...
Izbrati pravo ime za otroka je izjemno težka naloga. Če želite, da ima ime vašega otroka vibracijo, ki bo odsevala njego...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?