|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
2.5.2011 14:37:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvo pravo kolo...
2.5.2011 16:58:59   
hubi
Da se usede in z nogami seže do tal. Pa da potem kasneje lahko dvigaš balanco in sedež. Pa če imaš večjega otroka, začni s 14 colskmi gumami. 12 col zelo hitro postane premajhno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvo pravo kolo...
2.5.2011 17:56:17   
Najaa
Mi smo pri 2,5 letih začeli s 14 colskim. Smo pa šli v trgovino in hčerka je mal sprobala in tisti, ki ji je najbolj pasal za vozit, je šel z nami. Nobena huda firma, mislim da je scorocco.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvo pravo kolo...
2.5.2011 18:48:44   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Mi smo pri 2,5 letih začeli s 14 colskim. Smo pa šli v trgovino in hčerka je mal sprobala in tisti, ki ji je najbolj pasal za vozit, je šel z nami. Nobena huda firma, mislim da je scorocco.


To je pa res odvisno od tega, kako velik je otrok. Naša 26-mesečnica je čisto povprečne velikosti, pa ji je še 12-colsko kolo preveliko. Sin je pri dobrih treh letih začel na 12-colskem kolesu, ki ga je vozil do sedaj (ko ima dobrih 5 let). Zdaj pa je preklopil na 16-colskega.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvo pravo kolo...
2.5.2011 20:41:50   
Najaa
Ja, seveda je odvisno od tega, kako velik je otrok. Naša je bila pač tako velika, da smo začeli s 14 colskim. 

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvo pravo kolo...
2.5.2011 21:40:15   
sonjababic55
Ful je odvisno... tole otroško kolo je npr 16 colsko, pa je sedež tako nizko, da je primerno že od 3 ega leta... pa kar do 8-ega. Cena je sicer visoka, ampak ga imaš špa 5 let. http://www.kakadu.si/otroska-kolesa/123-otrosko-kolo-puky-16.html

Meni se zdi drugače  ful pomembno, da je lahko in da ne razpade (enim ful ketne dol padajo), pa da otrok s celimi stopali stoji...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvo pravo kolo...
3.5.2011 14:59:13   
mišk
Dejte mi povedat, katero otroško kolo je lahko.
Mi imamo Schwinna, pa je težki ku user posted image , soseda ima pa mislim da tega Scirocota (al ka že user posted image ), pa je isto tak težki...

Drugač pa smo pri nas štartali pri 2,5 letih z 12-colskim Schwinnom, pa je tud bolj pri ta velikih.

(odgovor članu sonjababic55)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvo pravo kolo...
4.5.2011 12:01:44   
ruby19
Ja, tudi mene zanima, katero kolo je kaj bolj lahko. 12-colski Schwinn še gre, 14 in 16 colski so pa res pretežki.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?