|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolniška za čas zdravilišča
8.7.2008 17:58:28   
tincci
Moja deklica je dobila odobren Debeli rtič, 14 dni. Ali mi lahko moj zdravnik napiše bolniško za čas? Z dopustom me v službi v času dopustov ne bodo pustili, odločba pa velja le 30 dniuser posted image

_____________________________


www.alergije.net
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolniška za čas zdravilišča
9.7.2008 7:59:25   
Eca
Tvoj zdravnik ti lahko napiše bolniško (pokaže dobro voljo), vendar bolniška se nanaša nate in to pomeni (za moje pojme), da moraš biti doma oz. pri zdravniku oz. v bolnici. Vsekakor ne z otrokom nekje drugje. Mogoče bi bila boljša rešitev, da ti pediater napiše bolniško, saj v končni fazi se gre za otroka in ne za tvoje zdravje.
Pa še to...če imaš v službi zavistne sodelavce ti lahko še kontrolo pošljejo zaradi bolniške (če je le ta napisana nate in ne na otroka).

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolniška za čas zdravilišča
9.7.2008 8:12:27   
*bubi*
Pediater ti naj napiše za spremstvo. Razen če na to gledajo tako kot na bolnišnico - otrok ima oskrbo in starši ne dobijo bolniške zanj user posted image

Sicer pa res dobra volja tvojega zdravnika.


Lepo se imejta, upam, da bo H. kaj pomagala sprememba podnebja user posted image


PS: Pa oglasi se kaj, saj veš kje user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolniška za čas zdravilišča
10.7.2008 12:39:21   
ily
Po zakonu za ziher ne pripada, vem iz lastnih izkušenj, razen če se je kaj spremenilo v zadnjem letu in pol, v kar pa močno dvomim.
Midve sva bile s Piko decembra 2006, tudi na Debelem rtiču. Me je pa njena P že takrat opozorila, ko mi je predlagala, da da vlogo na zavod za odobritev zdravljenja, da mi bolniške ne more dati, ker ne pripada. Ker tudi tam, če si ti z njo, bivanje nimaš plačano, moraš sama plačati pol penzion ali kar pač vzameš.

Uspešno zdravljenje želim!

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolniška za čas zdravilišča
10.7.2008 16:52:22   
tincci
Sem si izborila 1 teden dopusta in grevauser posted image Je pa res, velja kot za bolnico in ne pripada bolniška od pediatra. Od mojega pa tudi ne, ker mi lahko kvečjemu za kako virozo napiše, za to moram bit pa doma. V vednost, če bo še kera rabilauser posted image Hvala, punce




_____________________________


www.alergije.net

(odgovor članu ily)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?