|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klici
4.7.2008 17:33:48   
UOBERC
pozdravljene! Zopet jaz tečka! Imam eno vrašanje. Kaj bi naredil. če bi na moževem mailu našle v smetnjaku pošto poslano svoji bivšji sodelavki: ej, danes nebo nič s čvekanjem, ker Nina(jaz) dela do 10 pa pol še od 15.30 pop. pa imam hči za mirkat. Se slišiva jutri ko bom v službi. adios mucachita!, " tako se je glasim mail. KAJ BI VE NAREDILE? ne ve pa, da poznam njegovo kodo, ker ima zaklenjen računalnik. Kaj mi svetujete?
Hvala pa lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klici
4.7.2008 17:56:51   
Spark
Kaj pa vem kaj bi naredila. Šokiralo bi me definitivno.
Zdaj ko malo razmišljam, kaj bi naredila, mislim, da imaš dve opciji.
Prva je ta da se z njim pogovoriš in vidiš kaj ti bo povedal. Seveda, tukaj tvegaš tudi to, da v bodoče, malo bolje zakrije sledi in ne boš nič kaj zvedela.
Druga varianta, je pa ta, da se delaš da nič ne veš, in ga opazuješ in upaš, da ne bo dobro pazljiv in kaj ugotoviš.

Meni sta samo te dve varianti padli na pamet. Za katero se boš odločila, pa je samo tvoja odločitev.
Upam, da ni nič kaj takega, je pa blazno sumljivo. Imam občutek, da je nekaj narobe.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klici
4.7.2008 17:58:47   
sombica
dobr,da to ni moj možuser posted image ,a mu je dolgcajt tvojemu al ga pa kaj srbi....samo to je možnouser posted image

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klici
4.7.2008 18:10:27   
Naja30
Jaz bi ga kar direkt vprašala, kdo je ta punca, s katero si maila. To sem že naredila enkrat v eni drugi situaciji in verjemi, da je bil zmeden ko pečen maček! user posted image

(odgovor članu sombica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klici
4.7.2008 18:20:32   
UOBERC
ja, jaz vem katera je ona. in on tudi dobro ve, da je nemaram. Naskrivaj oz za mojim hrbtom se  kličeta pa ko ona pride v lj. itak da morata iti na kavo. Jaz sem že čisto na koncu z živci. On mi govori da je samo sodelavka pa nič drugega. Zdaj že bivša, so jo premestili. Kako bi mu lahko dopovedala, da mi ona ni všeč? Pa saj nebo nič boljše itk se bosta še vedno slišala, to po mojem ni dvoma. Kako se naj umirim?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
4.7.2008 18:23:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu UOBERC)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klici
4.7.2008 18:23:16   
carpe diem
Joj, jaz vem, da ne bi mogla biti tiho...user posted image Takoj, ko bi mi prišel pred oči, bi zahtevala odgovore na vsa moja vprašanja.... Tudi če nič nimata oziroma so med njima samo pogovori, bi me prizadelo dejstvo, da je to skrival pred menoj....Kajti če so samo pogovori, potem nima nič za skrivat, a ni tako?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: klici
4.7.2008 18:27:48   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: UOBERC

ja, jaz vem katera je ona. in on tudi dobro ve, da je nemaram. Naskrivaj oz za mojim hrbtom se  kličeta pa ko ona pride v lj. itak da morata iti na kavo. Jaz sem že čisto na koncu z živci. On mi govori da je samo sodelavka pa nič drugega. Zdaj že bivša, so jo premestili. Kako bi mu lahko dopovedala, da mi ona ni všeč? Pa saj nebo nič boljše itk se bosta še vedno slišala, to po mojem ni dvoma. Kako se naj umirim?


Jezus! Ce bi pa tvoj od tebe zahteval, da se slisis in vidis samo in izkljucno z ljudmi, ki so njemu vsec in, ki jih je on "odobril" bi bil pa najvecji prasec na svetu, ki te zeli kontrolirat, ti izbirat prijatelje, te imeti na povodcu itn....
Lahko pa mimo grede pogovor speljes na njo in poves, da ti ni vsec. Videla bos reakcijo in videla bos ali se ti je pripravljen podredit ali ne. Zadosti pa govori ze to, da mu je hci pred bivso sodelavko. Kot zadosti govori, da mu naskrivaj beres maile in brskas po racunalniku.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: klici
4.7.2008 18:33:23   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: carpe diem

Joj, jaz vem, da ne bi mogla biti tiho...user posted image Takoj, ko bi mi prišel pred oči, bi zahtevala odgovore na vsa moja vprašanja.... Tudi če nič nimata oziroma so med njima samo pogovori, bi me prizadelo dejstvo, da je to skrival pred menoj....Kajti če so samo pogovori, potem nima nič za skrivat, a ni tako?


Mogoce skriva ker ve, da jo uoberc ne mara. In ker ne zeli poslusati najedanja s kom se sme s kom pa ne sme druzit, ker uoberc nekoga ne mara. 
Jaz sem vcasih za kaksno stvar tiho, ne zato ker je skrivam, temvec zato ker je, ce povem, rezultat golo najedanje. Ce je to skrivanje... mogoce je, v funkciji izkljucno ljubega miru.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu carpe diem)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: klici
4.7.2008 18:40:09   
carpe diem
Možno ja...Ampak jaz sama raje vidim, da se mož pogovarja z nekom, ki ga jaz ne maram in da jaz to vem, kot da bi mi to skrival.....No, ampak saj veste: 100 ljudi, 100 čudi...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
4.7.2008 18:44:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: klici
4.7.2008 18:47:27   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

jz bi po mojem cist znorela. ce cesa ne maram, ne maram laganja in skrivanja, to pokvari se tako dobro stvar.


Se strinjam.
Po drugi strani pa, ali sta se onadva mogoče že pred vajino vezo poznala? In sta res samo dobra prijatelja?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: klici
4.7.2008 18:55:52   
Anonimen
Joj, saj sploh ne vem, kje naj začnem.

Vidva sta ena posebna vrsta, res. Ne morem rečt drugače, ampak dajta že enkrat odrasti. Kot da bi gledala kakšno špansko limonado. Ogromno neutemeljenega ljubosumja, iskanja sovražnikov tam, kjer jih ni, spletkarjenja, medsebojnega obtoževanja, skrivanja, čakanja, da bo partner končno uvidel, kako čudovito ženo ima doma. Ja, bla, bla, bla. Nobeden se noče potruditi za zvezo, oba se čakata in iščeta vzroke za vse porbleme drug v drugem.

To dotično sporočilo se mi zdi čisto prijateljsko, brez kakšnih globljih pomenov. Bodo pa hito postala sporočila z globjim pomenom, če že niso, pa ne, ker bi bila ta punca kakorkoli slaba, temveč ker ga ti dobesedno siliš v to.

Si ne predstavljam moškega, ki bi dolgo prenašal, da bi mu žena stalno visela za vratom, ga kontrolirala in na njega prenašala svojo slabo voljo in obilno pomankanje samozavesti. Če od nekoga neko dejanje pričakuješ in ga stalno postavljaš pred dejstvo, da zagotovo vara, čeprav dejansko ne, bo enkrat to naredil. Ker mu drugega skoraj ne prestane.

Začni delat na sebi, na svoji samozavesti, začni se spoštovati, začni spoštovati partnerja in njegov osebni prostor. Potem imata še možnost. Ampak glede na prebrano do zdaj, dvomim, da se bo kaj spremenilo.

(odgovor članu carpe diem)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: klici
4.7.2008 19:07:44   
anabanana
Ne mu nič omenit, ker bo pop...il, da ga špijuniraš (sej veš, da je napad najboljša obramba)...jaz bi sledila tej zgodbi, da vidim, kam gre...ker mi user posted image  nebi dal mira in ker sem po naravi precej ljubosumna.

Se mi pa ne zdi sporočilo, samo po sebi, nič posebnega, totalno prijateljsko. (s tem, da jaz ne odobravam, da bi moj imel ženske prijateljice kar je seveda moj problem)

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: klici
4.7.2008 19:24:14   
ronja
Če bi po nekem čudnem naključju videla tak mail, bi ga verjetno vprašala (verjetno še isti večer), če mu je bivša sodelavka všeč ali samo čveka z njo, da mu ni dolgčas. Povedala bi mu, da mi lahko iskreno pove, ker ni noben kriminal, če ti je še kdo všeč, samo da bi rada vedela... Potem bi reagirala glede na njegovo reakcijo. Moj lubi je iskreno bitje in tudi kadar laže sebi, to jaz vidim, tak da si nekak zaupam, da bi vedela, ali mi govori resnico. Da bi namenoma lagal meni, si pa težko predstavljam, po pravici povedano, ker mu pač zaupam, nimam nobenega razloga, da mu ne bi...

Je pa res, da midva veva vsa gesla en od drugega - od računalnika, od vseh emailov, od banke,... skratka v bistvu res vsa - razen, če ima kak skriven mail kje, za katerega ne vem;) Ampak potem bi se mu bolj mudilo/ljubilo it na račkota, verjetno... Vendar pa tega na zlorabljava.

NO, pa tudi to je res, da mu jaz ne prepovedujem stikov z ljudmi, ki meni niso všeč (in obratno, seveda:). Če njemu so, naj bo z njimi, samo da meni ni treba bit zraven. Pa še to bi kdaj naredila zanj, če bi mu toliko pomenilo;)

Meni, naivčini, vse skup niti ni tako sumljivo - če jo imenuje muchachita, se to sliši dokaj prijateljsko. Je pa res, da če ga hočeš kontrolirat, boš prej dosegla obratno - da ti bo skrival in lagal in če se bo počutil ujetega, bo še prej kako neumnost naredil...

Bila bi vesela, da se posveča najini punčki in medtem ne debatira z raznimi znankami.
Težko si pa zamišljam, da bi mu brskala nekje, kjer je njegova intima... Veva vsa gesla, tudi nihče ne skriva, če kaj piše - vendar pa ne bi nikoli šla odpret njegovega maila brez njegove vnaprejšnje prošnje, da naj to naredim. Edino, če bi se mu kaj zgodilo in bi morala vedet, kam je šel na teren, da ga najdem, recimo ali če bi bil bolan.

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: klici
4.7.2008 19:27:47   
UOBERC
ankica, prav tebe sem čakala. ti me vedno, ampak res vedno "razveseliš"! ti naju po mojem že dobro poznaš. najine primere. Zelo te spoštujem in vse, ki ste mi odgovorile. Res HVALA! Ampak samo še nekaj. Res je vse na zaupanju pa gor pa dol, ampak kako bi se počutile, da vam moški nekaj zahrbtom dela? Res je najbrž to da je tako zaradi ljubega miru, on ga že ima kaj pa jaz, jaz se pa žrem in živciram toliko, da lahko samo čakam kdaj me bo kap zadela. Res pretiravam to vem, ampak me moti njegova zahrbtnost. Res pa je da razmišljam tudi o psihoterapevtu oz. po domače psihiatru! 

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: klici
4.7.2008 19:39:50   
ronja
Za tvoj mir in tudi za zaupanje, torej tudi vajino vezo, bi mogoče bilo res dobro, da bi se pogovorila s kakim strokovnjakom - da bi ugotovila, zakaj mu ne zaupaš... Ker ti povem, da če mu zaupaš, potem se nič ne živciraš in še mir imata oba, se splača, je veliko lažje živet, se mi zdi, ker tebe to res žre in je škoda tvojih živcev... Ker on se ti ne more ves čas podrejat in kadar hoče delat po svoje, torej tako, kot tebi ni prav, se ti ne upa ali pa se mu ne da več postavljat po robu in potem rajši skriva. Razumem, da te to boli, vendar to ne pomeni, da s to punco karkoli ima. Samo noče te dražit, v smislu, jaz se pa še vedno slišim z uno, ki je ne maraš... Ker bi bil samo ogenj v strehi...

Lahko da nisi dovolj samozavestna in se zato bojiš, da bi kaka druga speljala, mogoče imaš slabe izkušnje - ali iz otroštva ali od prejšnjih fantov (saj veš o kači in vrvi;), lahko pa, da ti on ne zna pokazat, da te ima res rad na način, ki bi ga ti videla... V vsakem primeru ti lahko pomaga kdo, ki bi mu ti lahko res popolnoma zaupala - recimo psihiater.

Tudi je dobro vedet, da ne moreš preprečit, da bi mu bila še kdaj kaka druga všeč, lahko pa precej pripomoreš k temu, kako bo na to reagiral... Če mu bo všeč ena druga in ti tudi in bo imel tebe še rad po vrhu in še otroka ima s tabo, potem bo izbral tebe, brez pomisleka in ne bo niti tvegal česarkoli. Če pa bo imel občutek, da on tebi ni več všeč, da mu ne zaupaš ali da ga preveč dušiš in mu zato ne boš več tako všeč kot prej, potem mu lahko postane ona bolj všeč - ne mislim konkretno na to punco, ampak na splošno, katerakoli, ki mu bo luštna...

Vso srečo!

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: klici
4.7.2008 20:09:30   
UOBERC
ronja 1000x ti hvala. to si pa zelo  lepo napisala. in vse je RES! Ne ljubezni pa res nezna pokazati to je že od samega začetka in sem se vedno slepila, ah saj mogoče bo pa kdaj boljše. Nikoli ne bo. Zelo ti hvala. Kar se pa psihiatra tiče pa on itak, da nebi šel jaz pa z veseljem. Ali pozna katera kakšnega, da mi ga lahko priporoča? Mogoče tudi katera ve iz lastnih izkušenj. Ali katera pozna Sabino Šilc, psihiatrinja? Vedno je po tv-ju. Mislim, da bom šla kr k njej.! Hvala ronja!user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: klici
4.7.2008 20:51:45   
ronja
NI zakaj! Sem ful vesela, če sem vsaj za kaj koristna, sicer smem samo sedet in ležat in to ni ravno moje naravno stanje in če lahko vsaj kaj naredim, ali komu mičkeno pomagam, se precej boljše počutimuser posted image .

PO moje te ima tvoj možiček zelo rad, vendar pa ti to kaže na take načine, ki jih ti ne vidiš. Moja dva starša sta imela iste probleme - imela sta se rada, ampak drug drugemu sta to kazala na čisto neprimerne načine in bila potem prepričana, kako ju drugi nima rad... Tak da je to škoda (onadva sta se ločila, nista pa šla k psihiatru in sta tudi sicer čisto nekompatibilna karakterja;). Ona si je kupila čipkasto perilo, najbolj pa mu je bila všeč v kavbojkah, on pa ji je naredil krasno omaro, ona bi pa rajši, da bi šla v gledališče... Banalen primer, ampak razumeš poantouser posted image

Tudi če on ne gre nikamor in ti ne začne nič drugače kazat ljubezni, lahko tebi psihiater pomaga, da boš videla načine, na katere ti že zdaj to poizkuša povedat (recimo s tem, ko lepo skrbi za vajinega otroka - seveda s tem izkazuje ljubezen do vajine punčke, ampak vseeno so stvari povezane;).

Tele tvoje psihiatrinje ne poznam, ker nimava tvja (ja, smo ena čudna familija;), ampak če ti je simpatična, potem bo prava. Meni sta všeč tisti dve, ki odgovarjata v Oni: Alenka Berlot Košiček in Mira Ahlin, ta zadnja ima baje tudi svetovanje po pošti za manjše težave, če ti je nerodno it tja. Midva z bratom sva ji 1x pisala (prvič je zastonj;), ko je imela sestra precej zmedeno življenje, ki je dokaj mejilo na kako duševno motnjo in sta se starša grozno sekirala zanjo. Pa nam je lepo svetovala, da dokler se ona ne odloči zdravit, itak nimamo kaj in da očitno lahko računa na nas, tako da naj se ne sekiramo, skratka zelo realnouser posted image .


(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: klici
5.7.2008 9:25:07   
PETRAMS
Ja tudi mene bi šokiralo in verjemi da bi mu to tudi povedala.Ok ne ve da poznaš kodo vendar sedaj bo pač vedel.Povej mu in se pogovorita.Jaz bi mu sigurno in verjemi da bi znorela.Upam,da bosta razčistila in bo vse ok.Držim pesti.

_____________________________

Lp,Petra ;)

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: klici
5.7.2008 11:07:29   
Elly222
Če nebi imel nič za skrivat nebi imel razloga za zaklepat računalnik-zakaj se pa nisi nikoli pritožila na to njegovo zamisel da ga zaklene...že to je dovolj grozno da si zaklepate zadeve. A o drugem pa ne bom izgubljala besede, ker se moraš zavedat, da je tvoj "dragi" en navaden prašič!!!

(odgovor članu PETRAMS)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: klici
5.7.2008 11:18:44   
dory
Definitivno bi se o tem pogovorila in iz same debate bi že vidla kaj in kako...mi pa ne bi blo čist ok, že zato,ker skriva...če bi imel čisto vest, bi se s frendico lahko pogovarjal tudi ob tvoji pristonosti ane, ne samo takrat ko te ni ...pomoje....

Jst ne bi mela nič proti, a ko pride do skrivanja in zaklepanja, takrat bi mi zadeva ratala mal sumljiva...

(odgovor članu Elly222)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: klici
5.7.2008 11:30:46   
Blejka26
če poznaš njegovo kodo ji piši v njegovem imenu,potem se bo obema zdelo čudno in mož bo verjetno vedel,da si imela prste vmes.Nato pa boš videla njegovo reakcijo..ali pa ga vprašaj za foro kakšno kodo ima,če ti jo zaupa..in videla boš če se kaj izmika..potem ga pa direkt vprašaj kaj skriva..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: klici
5.7.2008 12:43:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blejka26

če poznaš njegovo kodo ji piši v njegovem imenu,potem se bo obema zdelo čudno in mož bo verjetno vedel,da si imela prste vmes.Nato pa boš videla njegovo reakcijo..ali pa ga vprašaj za foro kakšno kodo ima,če ti jo zaupa..in videla boš če se kaj izmika..potem ga pa direkt vprašaj kaj skriva..


user posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: klici
5.7.2008 12:59:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: UOBERC

pozdravljene! Zopet jaz tečka! Imam eno vrašanje. Kaj bi naredil. če bi na moževem mailu našle v smetnjaku pošto poslano svoji bivšji sodelavki: ej, danes nebo nič s čvekanjem, ker Nina(jaz) dela do 10 pa pol še od 15.30 pop. pa imam hči za mirkat. Se slišiva jutri ko bom v službi. adios mucachita!, " tako se je glasim mail. KAJ BI VE NAREDILE? ne ve pa, da poznam njegovo kodo, ker ima zaklenjen računalnik. Kaj mi svetujete?
Hvala pa lp




Lepo ga vprašaj če sta se potem vseeno "slišala" ali pa če mu je celo prišla družbo delat user posted image

(odgovor članu UOBERC)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?