|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Primolut Nor
24.3.2008 17:19:58   
ajam27
Mi lahko pomagate z nasvetom?
Ker nimam svojih user posted image  mi je ginekolog predpisal Primolut Nor. Z jemanjem teh tablet naj bi začela 28. marca in to naj bi trajalo 10 dni.
Očitno sem preslišala koliko naj jih vzamem dnevno. V škatlici jih je namreč 20 kom.
To bi bilo 1. vprašanje.
2. vprašanje pa se glasi:
5 dan cikla naj bi pričela s Klomifenom. To bo moj drugi poskus; prvič nanj nisem reagirala. Po končani terapiji sledi UZ. Če tudi tokrat nebo rezultatov (ovulacije) grem na laparo in histeroskopijo. In tu imam spet majhno težavo. Naročiti se moram že jutri. Poseg je menda potrebno narediti na točno določene dni (kakšne dni?) in zato mora anesteziolog vedeti moje cikle. In kaj mu reči?!?user posted image  Gin  že tako ali tako po telefonu non- stop težim in nebi ga rada obremenjevala za vsako mojo muho; sama pa res nimam pojma kaj storiti.
Recimo temu, da se naročim tam nekje začetek junija, se pravi, da upoštevam cikel dolg 28-30 dni?
Lepo prosim za kakršen koli nasvet. Še posebno, če je imela oz. ima katera podoben problem.
Hodim pa v PO, če je to kakšen podatek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Primolut Nor
24.3.2008 22:14:15   
vitae
Živjo,

Na prvi del nimam odgovora, ker teh tablet ne poznam. Na drugi del pa lahko izhajam iz lastne izkušnje. Tudi sama imam z user posted image  kup problemov, saj so ciklusi od 35 do... nedogled.

Imela sem laparoskopijo in histeroskopijo, a niso nič tečnarili, kdaj, kako... Važno je, da nimaš user posted image . Jaz sem za postopek zvedela šele par dni prej, ker je nekaj punc odpovedalo. Niti nisem dobila kakšnih tablet (nekatere omenjajo stederil). Bilo je pa vse ok.

Upam, da sem ti kaj pomagala. Je pa res, da vsako od nas obravnavajo drugače.
Pa še to - kar se tiče klomifena, tudi jaz nanj nisem reagirala. Kvečjemu sem dobila kup stranskih učinkov.

Držim pesti, da se ti čimbolje izteče.

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Primolut Nor
25.3.2008 8:15:10   
košuta
Tabletke jemlji 2× dnevno - torej na 12 ur. Upam, da ti bo uspelo!

(odgovor članu vitae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Primolut Nor
25.3.2008 8:27:12   
ajam27
Hvala obema!
Naročila sem se, zdaj pa kar bo pač bo!

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Primolut Nor
26.3.2008 15:08:47   
zvezdica.1
Jaz sem jemala in zdaj spet jemljem 1 tableto zjutraj in 1 tableto zvečer.

Mene pa zanima koliko dni po prenehanju tablet Primolut Nor ste dobile user posted image , ste jo vedno dobile ali ne? Jaz sem jo vedno dobila na tretji dan in enkrat na četrti dan. Danes pa je tretji dan po prenehanju pa še ni user posted image !

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 2.4.2008 19:50:14 >

(odgovor članu ajam27)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Primolut Nor
10.7.2008 10:08:33   
rdečelaska19
čao!
jst sm tudi jemala tab.primolut nor, ampak zato ker sem želela prestaviti men., ker bi jo dobila drugi dan dopustauser posted image !
nehala sem jih jemati 5.7.2008(jemala sem 2 tabl-1 zjutaj in 1 zvečer).Men.bi mogla dobiti 2.ali3.dan po prenehanju jemanja teh tab. v torek (8.7.) sm dobila zelo temen rajv 'izcedek'-isto kot men.(samo da ne 'teče'tok-opazila sem ga samo malo na vložku in ko sem šla na wc)-problem  je v tem, da mi je bilo rečeno (od G.), da naj bi bila po prenehanju jemanja teh tab.men.bolj močna!!!!Vendar jst sploh ne vem, če lahko temu rečem men.!!!!
Danes smo 10.7. pa še vedno ni 'prave'men.,kar me zelo 'bega'!(prvič jemljem te tab.!)!!!

no, to so moje izkušnje z jemanjem teh tab....če ti bo kej pomagalouser posted image
sporoči, ali si dobila'noramlno' men.?ok?

p.s.če pri meni ne bo bolje (oz.ne dobim m.) do torka bom poklicala G.!!!

(odgovor članu zvezdica.1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Primolut Nor
10.7.2008 11:11:39   
jernejav
Jaz sem jemela Primolut Nor, zaradi vodnih cist. Pričela sem jih jemati 17.6. dve na dan, pa do 26.6, M pa je potem prišla 1.7. Sedaj pa imam pregled pri G, da vidi če so ciste se sčistle, potem pa veselo na delouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rdečelaska19)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Primolut Nor
19.7.2008 18:05:03   
orhidea1
Tudi jaz jemljem te tablete ker nimam svoje user posted image . Dobim jo tretji dan!

(odgovor članu jernejav)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?