|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novalac
11.9.2008 20:19:55   
maxi133
Mogoče malo trapasto vprašanje, apmak... Moji hčerkici bi rada začela dodajati, a ko sem se lotila navodil, ne vem po čemu naj se ravnam. Tam je napisano da otrok med 4 in 5 mesecem tehta 7 kg, moja jih ima pri tej starosti šele 5,5 (rojstvo 2800), zato ne vem kako naj ji mleko pripravim. Se ravnaš po kg ali po mesecih? Ker je potem tudi količina obroka temu primerna...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novalac
11.9.2008 20:27:07   
hotmumy
ravnaj se po mesecih,če boš vidla,da ji je premalo lahko še zmeraj dodaš.

_____________________________

Prva je ljubav došla tiho, nezvana, sama,
za sva vremena skrila se tu negde, duboko u nama.

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novalac
11.9.2008 21:04:32   
jajula
a je bla tvoja punčka nedonošenček? ker se mi zdi da se pri nedonošenčkih gleda korigirana starost. drgač pa predlagam da ji tud naštimaš dozo za 7kg pa boš vidla kolk bo pojedla. itak ima vsak user posted image  svoje potrebe glede hrane, niti ni tok odvisno od mesecev al pa teže.

< Sporočilo je popravil jajula -- 11.9.2008 21:05:11 >

(odgovor članu hotmumy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novalac
11.9.2008 23:30:47   
sttj
Naredi ji 120 pa boš videla koliko bo pojedla,če ji bo premalo pa dodaj še 30 in tako lepo počasi stopnjuj,pa dober tek.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novalac
20.9.2008 20:57:07   
bati
 moja je stara 4m in tehta 8kg, ampak se je rodila 4kg teška in ji dodajam novalac in se ravnam po mescih, 180ml je priporočeno vendar ona spije 90ml na 2,5 do 3 ure...tko da ko noče več začne umikati glavo in pokaže da ni več zaintersirana....potem dobi dudo in zaspi.

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novalac
22.9.2008 9:01:18   
tamala_82
Ne se ravnat po mesecih .... mi smo stari skoraj 8 mesecev pa nikoli ne spije več kot 130 ml naenkrat user posted image
Naštimaj ji recimo 120 ml, pol boš pa videla ...

Men je P reku, da količina mleka ni odvisna od kilaže oz. starosti, ampak od centimetrov. Če je otroček manjši, bo pojedel manj, kljub temu, da bi glede na starost "moral" pojesti 180 ml. Predvsem pa user posted image ne posiljevat s hrano ... pojedla bo toliko, kot bo želela. In nič več user posted image

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbira imena: 5 stvari, ki jih je dobro ve...
Ena mama je delila zapis o izbiri otroškega imena oziroma o stvareh, ki bi jih rada vedela, preden se je odločila za otr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?