|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jogi iz E paketa
16.7.2008 22:01:44   
Ana Luna
Zanima me, če je katera med vami, ki ste že mamice, naročila jogi iz paketa, ki ti ga da Center za socialno delo kot enkratni denarni prejemek.
Jogi je zelo poceni, 27 eur, ne vem pa, kakšna je kvaliteta. A ga ima katera?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jogi iz E paketa
17.7.2008 6:39:04   
Senci
Jaz ga imam, je že pripravljen v posteljici in čaka na kandidata. Lahko ti rečem le, da zgleda čisto ok, v praksi pa bomo videli kako se obnese.

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jogi iz E paketa
17.7.2008 7:15:57   
watershine
jst sm ga tut mislila naročit, ...

mislim da ni potrebe da je neka huda kvaliteta, kvaliteten jogi kupi raje potem ko bo imel večjo posteljo... sej veš kako mislim.... ker pa tega jogija ne bo uporabljal toliko let kot use naslednje in ker ni nevem kako težek in ponavadi še ne skačejo tako po posteljah... mislim da sploh ni napačen ta jogi

(odgovor članu Senci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jogi iz E paketa
17.7.2008 12:33:25   
ina82
tud moj jogi čaka že v posteljici, ni pa panike da bi bilo kaj narobe z njim če je tak poceni, ker na tej spletni strani so izdelki brez marže, se pravi da bi ta isti jogi koštal 1x več če bi jo dodali pol pa verjetno se ti ne bi več zdel tako poceni. jaz sem edino bila razočarana z njihovo posteljnino tako da nakup le tega ne priporočam, vse ostalo pa mi je bilo všeč pa še prišparala sem

(odgovor članu watershine)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jogi iz E paketa
17.7.2008 13:27:47   
Ana Luna
tenks. sm že naročila. ;)))

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jogi iz E paketa
17.7.2008 21:33:59   
kekec in mojca
Punce, na www.recinko.si so enaki izdelki kot iz paketa po enaki ceni... Samo toliko v vednost. 

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jogi iz E paketa
18.7.2008 10:30:06   
alena*
Potem se pa najbolj splača vzeti denar od socialne in naročiti pri tu? Ker jsz nikakor ne morem sestaviti pametnega paketa tam, tu bi vzela pa samo sedež in prev.mizo.

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jogi iz E paketa
18.7.2008 11:19:59   
ina82
tudi jaz sem raje vzela denar (260e), preko recinkota pa sem vzela jogi ter neke malenkosti in se mi je ful splačalo, ampak kot sem napisala zadovoljna edino nisem bila s posteljnino, pa glejte da pri naročilu napišete še barvo, ker drugač ti oni pač pošljejo verjetno tisto katere imajo višek

(odgovor članu alena*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jogi iz E paketa
18.7.2008 11:55:50   
gloria
ina 82 kakšne barve pa maš posteljino?....pa je materijal v redu....
....jaz sem tud vzela denar in sama naročila ker pri e paketu da ti naročilo štima v cent moreš vzeti tiste ribice pa žogo ker drugače sploh ne pride tak znesek...

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jogi iz E paketa
18.7.2008 12:15:48   
ina82
gloria-posteljnina je iz krepa-mečkanka,  je pa ful pisana (modro, rumena, zelena,rjava..) pa neki kužeki so gor, jogi rjuha ni na gumico-je svetlo rjava.
Sem si naročla še brisačo, tetra krpice, previjalne plenice-s tem pa zelo zadovoljna

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jogi iz E paketa
18.7.2008 12:43:14   
AnciM
Tudi jaz sem vzela denar in potem preko recinka naročila le previjalno mizo. Ni vse najceneje tam. Še BC ima kako malenkost ceneje. Sploh je pa težko do centa skombinirat tako, da kombinacija zajema vse kar potrebuješ. Jaz sem se vedno morala kaki stvari odpovedat in sem na koncu obupala.

(odgovor članu ina82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jogi iz E paketa
18.7.2008 14:09:43   
gloria
ina82 jaz sem tud naročila plenice,tetra krpice,brisačo,previjalno in še par drugih stvari.....zdej sam čakam da dobim.....najlepše hvala za informacijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jogi iz E paketa
23.7.2008 12:42:47   
jana84
Torej, jogi od paketa zgleda fajn? A ima katera izkušnje z njim? Saj ne da mora biti ne vem kaj...Sam da se ne takoj raztrže ali kaj takega...?

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jogi iz E paketa
23.7.2008 13:00:48   
andrejkam
Evo, mi ga imamo in je čisto ok. Glede na to, da ima mali 3 posteljice in 3 jogije (doma in pri babicah), lahko rečem da ta ni nič posebnega. Jogi pač, lahko rečem, da je kvaliteten, mogoče malo trši od ostalih dveh. Priporočam, ker je res ugoden.

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jogi iz E paketa
23.7.2008 13:26:12   
poli*
Midva tut razmišljava, da bi vzela tist jogi... se mi zdi da je neke hudo drage ortopedske brez veze jemat, ker...
Tista prenosna posteljica ni prav nič ugodna (59 €), ker jo drugje dobiš za 50€, v akcijah pa po 35 €.

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?