|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobki
23.7.2008 15:51:37   
Mbee
Moja Ema bo stara 5 mescev in 3 tedne in je danes dobila svoj tretji zobek....najprej enke tako kot večina, danes pa je ven pokukala mislim da štirka, glede na to da je vmes kar dosti prostora....ali je imela katera podoben primer in ali so ostali zobki zrasli normalno oz. ali je bilo dovolj prostora?

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zobki
24.7.2008 8:09:02   
kristinaj
za zobke ni pravila..... naša je dobila najprej 1....potem dolgooo 5m nič.... sedaj pa v 14 dnevih 2 levo zgoraj, obe 4 zgoraj, 4 levo spodaj in še ni konec,,,,,,

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zobki
24.7.2008 11:45:11   
Mbee
no dons je pa še druga štirka vn pogledala....madonca k gobe po dežju so pr nas tele zobki:)))

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zobki
24.7.2008 13:30:13   
mojca83
Mi smo pri 5 mesecih imeli že 2 zobka spodaj. Glede na sitnost sumim da prihaja nova runda.user posted image

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zobki
24.7.2008 17:41:20   
Mbee
Naša je prva dva zoba dobila pri štirih mescih in če ne bi nemirno spala sploh ne bi vedli da je nekaj drugače....nič sitnosti sam naenkrat sta vn pogledala:)

_____________________________

Dve sončici v mojem življenju....zdaj pa upam d bo sonček ;)

(odgovor članu mojca83)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zobki
26.7.2008 10:01:37   
Ekaz
Ja, mene isto zanima. Tudi pri nas je med zobki kar precej prostora. To pomeni, da bo med njimi razmak ali bodo kasneje bolj skupaj?

(odgovor članu Mbee)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobki
26.7.2008 22:40:03   
Tisana
Kolikor jaz vem, tako je povedal zobar v šoli za starše, so mlečni zobje čisto normalno bolj narazen od stalnih, to pa za to, ker je s tem mati narava omogočila lažje čiščenje med njimi user posted image Čist resno, punce

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobki
26.7.2008 22:55:41   
mala pikica
Eni pa ste res hitri... Mi smo stari 7 mesecev pa ni ne duha in ne sluha o kakšnih zobkih user posted image

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zobki
26.7.2008 23:11:25   
blaža
Moj ta starejši je dobil prvi zobek pri enem letu, ta mlajši ima šest mesecev in še nima nič zobk.

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zobki
30.7.2008 8:42:04   
TinKiCa1
hudo..ste res hitri!:) jst bom povedala ko bo vn pokuku kakšen :) kakšni so pa kej znaki, ko kej vn začne hodt? ;) zdej glih ugotavljam, da do zdej je spala skoz celo noč. V enem tednu pa se kr neki zbuja, dons ponoč je bla pa obupna..nch ni spala! a so to lahko kakšni znaki? imaj ih pa že zelo na vrhu (čutim spodnje dvojke in zgornje enice)?! hvala :)

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?