|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Antiflat kapljice
17.7.2008 16:22:36   
Nataan
Živjo!

iz Avstrije sem naročila Antiflat kapljice, ki menda zelo pomagajo pri krčih. Moj user posted image  je star ravno en mesec in ga dojim, je požerušček in mi poje veliko zraka... Zanima me, kako ve dajete kapljice dojenim otrokom. A si prej malo mleka načrpate, pa mu date na koncu, ko se že naje, ali na začetku? Mu naj dam kapljice raje v malo čaja? Najblje bi bilo, da bi mu jih lahko dala kar z žličko, vendar v anvodilih piše, da moraš mešat s tekočino. Ne bi ga pa rada zaradi teh kapljic navadila na cucelj oz. po nepotrebi dajala čaj... hvala za nasvete

Kaj pa kapljice Lefaxin? Kakšne izkušnje imate z njimi? So bolj učinkovite kot Antiflat?

Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Antiflat kapljice
17.7.2008 19:32:10   
BUŠICA
lefaxin in antiflat so ene in iste kapljice, le od različnih proizvajalcev-sestava je identična. meni je pediater svetoval naj mu špricnem direkt v usta 2x in sicer preden mu dam drugo dojko.torej poje na eni dojki, antiflat in druga dojka.v navodilih sicer piše pred jedjo, pa mi P pravi da potem ni efekta. roko na srce, nisem prepričana da mu je od teh kapljic kaj bolje. mu jih 1 teden nisem dajala pa ni imel krče in obratno! bom probala kapljice koroških lekarn. če nič drugega bo minilouser posted image

(odgovor članu Nataan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Antiflat kapljice
17.7.2008 19:35:24   
lilija*
Kje jih pa lahko naročiš?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Antiflat kapljice
17.7.2008 19:41:36   
BUŠICA
jaz sem šla direkt v avstrjo po njih-iz Mb ni daleč do prve lekarne.

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Antiflat kapljice
18.7.2008 9:38:42   
KRTR
te antiflat kapljice so najbolj primerne za tiste otroke ki se hranijo po steklenički in to zato, ker ko se mleko v steklenički premeša se ustvari veliko pen in zraka. Ko se dodajo kapljice se mleko takoj umiri in pene izginejouser posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Antiflat kapljice
25.7.2008 10:58:22   
inesc
Te kapljice so zelo sladke in jih dojenček rad poje. Moj sonček je polno dojen in sem mu ravno tako priskrbela antiflat kapljice. Sem mu jih dala po žlički, vendar samo enkrat, ker je naslednji dan dobil pikice po obrazku. Sem takoj pomislila, da je alergičen na banane, ki so sestavni del kapljic in sem prenehala z njimi. Če jih katera rabi, jih rade volje odstopim.

LP

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu KRTR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Antiflat kapljice
28.7.2008 0:02:36   
Istvan
inesc, prosim preberi zs.. hvala

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?