|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   fisher price..........
2.6.2008 13:37:41   
ključek
če me spomin ne vara, ni bilo tako dolgo nazaj govora o tej skupini igrač..............ki naj bi bila nevarna za otročke.............a to vse igrače, ali le posamezni izdelki?? ker meni je všeč njhivo vrtiljak z medvedki za na posteljico?? takle.............

user posted image

ima katera kakšno slabo izkušnjo z igračkami fisher price???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: fisher price..........
2.6.2008 14:22:54   
kristinaj
jaz imam nekega polžka, ki se noter meče kocke treh oblik. in nimam problemov..mogoče parket trpi, ker mala vse meče naokoli...

takih vrtiljakov pa nisem imela ker se mi zdijo nesmiselni.....

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: fisher price..........
2.6.2008 14:45:50   
NinKa
Mi mamo malenskost drugačne medvedke, ampak isto zadevščino. No sedaj jo bo dobil naš 2 user posted image . Pri prvem je bila ful uporabna, le baterije ful pije. To edino.

Drugače je pa pri hiši kr nekaj didaktičnih igrač omenjene firme, ki so za moje pojme čist vredu. In preživijo marsikaj.....



(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: fisher price..........
2.6.2008 15:24:43   
blue sky
Naš mali ga je imel in se je super obnesel, pa še baterije so dolgo zdržale user posted image .

(odgovor članu NinKa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: fisher price..........
2.6.2008 19:55:52   
*tajda*
Ta vrtiljak ni bil na seznamu,tako da ga lahko kupiš,meni se je pokvaril tako da smo kupili drugega od druge znamke

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: fisher price..........
3.6.2008 8:49:52   
Nyah*
Mi imamo kar veliko njihovih didakticnih igrac, pa smo zadovoljniuser posted image . Ne vem no,....

Tale vrtiljak pa se tudi meni zdi full dober, ga bomo sedaj kupili (edino kako akcijo cakamo, ker je kar precej draaaguser posted image ).


(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: fisher price..........
3.6.2008 9:58:36   
ključek
Tale vrtiljak pa se tudi meni zdi full dober, ga bomo sedaj kupili (edino kako akcijo cakamo, ker je kar precej draaag ).


če kje zaslediš akcijo...............prosim sporoči!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ali bom pa jaz tebi!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: fisher price..........
3.6.2008 13:28:25   
Nyah*
Zmenjenouser posted image user posted image user posted image ! Upam, da ga kmalu odkrijevauser posted image user posted image !

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: fisher price..........
3.6.2008 14:33:03   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: Nyah RR
Tale vrtiljak pa se tudi meni zdi full dober, ga bomo sedaj kupili (edino kako akcijo cakamo, ker je kar precej draaaguser posted image ).


Kakšna pa je "primerna" akcijska cena? Ker Baby center ga ima fuuuuul precenjenega! Redna cena v Müllerju je cca. 40€

Ali pa rabljen - ravno take precejkrat zasledim da se prodajajo. Mi ga imamo tudi, pa ga kaj ekstra nismo uporabljali. Občasno ga pa še vedno prižgem, ni pa nikoli nobenega od otrok kaj ekstra zanimal.

< Sporočilo je popravil ajdaN -- 3.6.2008 14:35:08 >

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: fisher price..........
3.6.2008 16:04:01   
Nyah*
Reees, v Mullerju je toliko cenejsi? user posted image , dobro, da ga nismo kupili v BC.

Hvala AjdaN.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: fisher price..........
5.6.2008 17:34:29   
Pia77
Mi imamo tak vrtiljak, je sicer lep na pogled in funkcija z lučkami na stropu ni slaba, vendar pa so tile trije medvedki precej določasni in pogrešam kakšne bolj živo pisane fiurice. Včasih kar sama kaj gor obesim.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: fisher price..........
5.6.2008 22:48:39   
TinaUros
Mi mamo dost bl pisan vrtiljak z lučko in muziko. Zanjimiv je bil par dni, pol pa nič več. Zdaj se sm še prah na njem nabirauser posted image

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: fisher price..........
5.8.2008 11:02:26   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

IZVIRNO SPOROČILO: Nyah RR
Tale vrtiljak pa se tudi meni zdi full dober, ga bomo sedaj kupili (edino kako akcijo cakamo, ker je kar precej draaaguser posted image ).


Kakšna pa je "primerna" akcijska cena? Ker Baby center ga ima fuuuuul precenjenega! Redna cena v Müllerju je cca. 40€

Ali pa rabljen - ravno take precejkrat zasledim da se prodajajo. Mi ga imamo tudi, pa ga kaj ekstra nismo uporabljali. Občasno ga pa še vedno prižgem, ni pa nikoli nobenega od otrok kaj ekstra zanimal.


v mullerju v SLO misliš? v BC je 60 e, na ebayu in na mytoys pa ful cenejši.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: fisher price..........
5.8.2008 12:38:13   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.
v mullerju v SLO misliš? v BC je 60 e, na ebayu in na mytoys pa ful cenejši.


Ja! Vsaj v KR vem da ga imajo za to ceno.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: fisher price..........
5.8.2008 14:53:31   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.
v mullerju v SLO misliš? v BC je 60 e, na ebayu in na mytoys pa ful cenejši.


Ja! Vsaj v KR vem da ga imajo za to ceno.



to pa se splača. 20 e razlike ni tako malo. bom prečekirala pri nas, vendar dvomim, ga še nisem zasledila.
ajdaN, bi te prosila za eno huge uslugo. v primeru, da ga pri nas v mullerju ni, bi mi g abila pripravljena iskati in poslati, pa ti plačam po povzetju? kolikor vem poštnina naj bi bila okrog 5e, pa bom še vseeno na boljšem. če ja, mi javi preko ZS, bom pa še prej sama pogledala, če ga morda imajo pv našem mullerju.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: fisher price..........
5.8.2008 18:41:22   
Nyah*
Ja, v KR ga imajo, in res stane 40 eurov. Kaksna razlika, me je cisto presenetilo, dobro, da ga nismo v BC kupiliuser posted image .

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: fisher price..........
5.8.2008 18:48:40   
Nyah*
Sedaj sem za foro se na stran od Toys r us pogledala, in stane 30 evrovuser posted image user posted image .

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: fisher price..........
5.8.2008 19:33:51   
pajčolanka
http://soncek.si/si/c0108-fisher-price-vrtiljak-z-medvedki-i2253.shtml

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?