|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleča dojla - pomoč!
12.8.2008 10:51:25   
pety78
Danes me je leva dojka začela zelo boleti, vendar samo na enem koncu. Ni trda, ampak je mehka, le na zgornjem delu nad bradavico je en širok pas, ki je trdi in zelo boleč. Kaj naj naredim? Masiram, pa nič ne pomaga. user posted image

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleča dojla - pomoč!
12.8.2008 10:53:58   
Lunc_a
Ok,malce grdo od mene,ampak če ti nič ne pomaga in boli,to pomeni da je treba k zdravniku pokazat.
saj dojka ne rabi biti trda.
verjetno se ti je zamašila kakšna žleza ali kaj pododbnega,pojdi do zdr. da dobiš AB

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleča dojla - pomoč!
12.8.2008 11:19:11   
Jančika_
Masiraj, masiraj, masiraj s Hepan gelom (v lekarni brez recepta, speri pred dojenjem) in otroka pristavljaj k boleči dojki. Dajaj si tople obkladke. Dokler nimaš vročine, še ni prepozno. Jaz sem imela pri drugem otroku 6x zastoj mleka in mi je vsakič uspelo priti skoz brez mastitisa.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleča dojla - pomoč!
12.8.2008 12:12:43   
hokejistka
Meni se je to že ene parkrat zgodilo.  Če se ne motim gre za zamašene mlečne vode, kar lahko vodi v mastitis.

Tako kot pravi jančika. Na dojko sem si dala res vroče obkladke, poskusila sem si sčrpati s črpalkom, ampak ni bilo uspešno, predvsem pa sem user posted image čimveč pristavljala. To je na koncu pomagalo. Do zdravnika še ni potrebno hodit, če nimaš vročine oz. če je bolečina znosna.

Srečno.


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
12.8.2008 12:51:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu hokejistka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleča dojla - pomoč!
14.8.2008 23:02:24   
bati

mene je bolela če nisem kr neki ur dojila al si joško spraznila pol je pa trajal ene 2 dni ziher da se je umiril

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?