|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zacela ponoci zbujati...
10.8.2008 20:15:32   
titoti
5 mesece smo spali celo noc... pri cemer je vedno sama zaspala v posteljci...

sedaj se mi je pa zacela zbujati 10x na noc. Sigurno ni lacna in se tudi ponoci nikoli ne dojiva... vse kar hoce od mene je, da jo dvignem in mi v narocju zaspi. Ce jo prehitro odlozim spet tuli. Torej ce jo odlozim, tut ce sm zraven (ji potiho pojem, jo drzim za roko...) ne pomaga. To traja sedaj že vsaj en mesec in sm precej izcrpana...

berem po forumih, da naj jo kar pustim da se dere, ker me ocitno malo izsiljuje, pa mi je kr tezko to...

imate kaksne izkusnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zacela ponoci zbujati...
10.8.2008 21:24:16   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: titoti

berem po forumih, da naj jo kar pustim da se dere, ker me ocitno malo izsiljuje, pa mi je kr tezko to...




jst mislim da je še premajhna za take vzojne metode pa mislim da pri 4,5m še ne razumejo tolk da bi z jokom izsiljevali.  a duda tud ne pomaga?

ena varianta je da jo ponoči matrajo zobki al pa je lačna - tud če se prej nista dojili mogoče zdaj potrebuje več hrane?
pri naši user posted image  se vsake tolk mal spremeni število obrokov, ki jih potrebuje.

no pri nas se je ena faza čudnega spanja začela k smo uvedl večerni obrok - riževo kašico. zgleda da jo to matra, tko da ji raj dajemo popoldne in od takrat je spet ok spanje.

< Sporočilo je popravil jajula -- 10.8.2008 21:25:03 >

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zacela ponoci zbujati...
10.8.2008 21:34:36   
titoti
tudi midve sva zvecer uvedli rizevo kasico + dojenje... Glih zato vem, da ni lacna, ker jo res veliko poje... mislis, da ima to kaksno povezavo?

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zacela ponoci zbujati...
10.8.2008 21:41:37   
leni5
IZVIRNO SPOROČILO: titoti

berem po forumih, da naj jo kar pustim da se dere, ker me ocitno malo izsiljuje, pa mi je kr tezko to...



Tega ne naredi, jaz sem po nasvetu s tem poskušala nekaj dni in sem tako škodila samo otroku in sebi. To zbujanje sem pripisovala zobkom, pa se je kar dolgo nadaljevalo. se pa je hitro pomirila pri nama v postelji, kar pa tudi ni najbolje.

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zacela ponoci zbujati...
10.8.2008 21:45:17   
timoteja
Tudi naša se je pri 8 mesecih začela zbujati po 2 do 3 krat na noč, prej se je zbudila samo okrog 4 zjutraj za stekleničko mleka. Zaenkrat ugotavljam, da je verjetno lačna, ker je za svojo starost nadpovprečno velika, tako da bomo verjetno morali čez dan bolj konkretno jesti. Jaz pravim, da je najbolje preizkusiti  in tako ugotoviti, kaj bi lahko bilo. 

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zacela ponoci zbujati...
10.8.2008 22:00:29   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: titoti

tudi midve sva zvecer uvedli rizevo kasico + dojenje... Glih zato vem, da ni lacna, ker jo res veliko poje... mislis, da ima to kaksno povezavo?


kukr sm napisala, nam se ta riževa kašica pred spanjem ful ni obnesla, ker je rabla kakšno uro al pa tud dve uri več da je zaspala, pa ponoči je nemirno spala. tko da sem ji kašo začela dajat popoldne ali en obrok prej, zvečer pa samo mleko in potem se je spanje spet uredilo. če se pa že en mesec zbuja se pa je loh tud mal navadla na crkljanje ampak probajte čist za test za nekaj dni vseen prestavit kašico in jo zvečer samo doji, upam da je to problem in da se boste kmal naspal. 

(odgovor članu titoti)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?